• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

International Aquatic Plants Layout Contest 2010

Gratula mindenkinek. Szép eredmények. :clap: A versenyképekre nagyon kíváncsi vagyok. Szóljatok ha már megmutathatóak lesznek! ;)
 
Gratulálok mindenkinek! Főleg Viktornak! :clap:
Nagyon szép helyezéseket értetek el!Csak így tovább! :thumbup: :thumbup:
Jövőre még többen leszünk!
 
Huu,gratulálok a résztvevőknek.Viktornak külön gratula.Nagyon szép eredmény.Hajrá magyarok!

Még nem volt időn megnézni az akikat,de hamarosam pótolom.
 
Hello,


Ááá végre megjött a levelem Japánból. :D
Nagyon örülök még ennek a helyezésnek is. :)


Üdv,
Gábor
 
Gratulálok én is minden résztvevőnek. :clap: Nagyon kíváncsi vagyok a nevezett akik képeire. Remélem minél előbb mi is megcsodálhatjuk őket.
 
hehe szerintem az öreg álmából felkeltve is tudja milyen akváriumokat készített.

ezeket még korábban töltöttem fel a fotózás napján.

4653987140_afa1d24040_z.jpg

4629336553_860d83d69d_z.jpg

4629334699_eaa0c73dd0_z.jpg

a full shottal még várok kicsit.

a fotókat nézegetve .... van pár jó kis werkem is hamarosan megosztom őket .... talán 4 dolog volt ami elképesztően sokat dobott a fotón, a fényképezőn és optikán kívűl.

1. Seachem Purigen sztereo ;) Mindkét szűrőben van 1-1 tasi
2. Hátter világítás. Az alsó sötét területeket remekül megvilágította a kb 2x40 watt. Persze ha lett volna még fényem tudtam volna használni
3. Halak formációja. Véletlenül sikerült egy módszert megtalálni amitől egyik oldalról a másikra úsztak 1 csapatban a razbóráim. 25 hal egy vonalban azért szép tud lenni. ;) És általában a versenyeken is értékelik. Szerencsémre a többiek a fotózás ideje alatt nem lábatlankodtak ;) Okos halak tudják mi a dolguk. :lol:
4. Oldal tükröződés. A full shoton is jól látszódik de a fenti részlet fotón is valamennyire látható. Az oldalsó tükröződés szépen meghosszabította a gyepet és adott egy különleges hangulatot a végső fotónak.
 
inadsz said:
viktorlantos said:
Közben találtam egy korábbi interjút Karen Randall-al készítettek. Ő az AGA és az ADA versenyeken is bíráskodik. Angol interjú, de nagyon tanulságos. Hogyan pontoznak mit néznek stb stb. Mondhatni kötelező olvasmány.

http://www.littlegreencorner.com/aquari ... ndall.html

Valaiért ismerős volt ez az intejú. ;) https://akvakertesz.hu/viewtopic.php?f=8&t=948

:lol:

Egyébként tényleg nagyon jó az interjú. Megérdemelne egy teljes magyar fordítást is.
 
hehe sorry skacok a spammelésért. csak épp a témába vágott a dolog.
meg tudjátok hogy van ez hoznom kell a napi átlagot 20 bejegyzés :lol: :angel:
 
Közben két strand között úgy látszik hozzám is eljutott a postás ;)

4885199248_3323118f4d_z.jpg

4885199876_183bdee0b4_z.jpg

A kísérőlevélben kiemelten benne van és alá is húzták, hogy a Contest Book megjelenéséig semmilyen weblapon és magazinban nem publikálhatom a fotót.
A booklet a díjátadó gálán lesz kiadva október 2-3-án. Ha megszegem kizárnak és elvehetik a helyezést. Köszönik a megértést.

az utolsó blokkban azt írják, hogy ...

We're pleased to welcome you to the Nature Aquarium Party 2010 and the prize awarding ceremony which will be taken place on Saturday, October 2nd at Minoya Hotel, Japan. You will be honored as the top ranked aquarist, and contest certificates and prizes will be awarded in front of the audience from all over the world including world's top aquarists and foreign media. we look forward to seeing you at the party.

szeretnék ha elmennék az Aquarium Party-ra. Ott mint "top ranked aquarist" - legjobban díjazott akvarista - lennék díjjazva és kapnék valami oklevelet talán? Ez a része nem világos, lehet csak a top 27 díjazására gondoltak hogy végignézhetem, vagy a szinpadon atadnak valami kis emleket a tobbi winning work-os akvaristaval együtt.

Mindenesetre ez a szitu nah! :angel:
 
Back
Oldal tetejére