• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

International Aquatic Plants Layout Contest 2010

Gratulálok!
Így már érthető, ha nem marad elég idő az akira - ellenben két csillogó szempárral több fogja csodálni "Apa" jövőbeni alkotásait! :)
 
N-dee said:
Köszi srácok az érdeklődést, minden rendben, csak egy kicsit besűrűsödtek a dolgok mostanában. Az akit is azért nem indítottam a versenyen, mert mire észbe kaptam, hogy fotózni kellene, addigra már elég durván meglátszottak rajta az elhanyagoltság jelei. Majd megpróbálok előhalászni egy normálisabb képet arról az állapotról, amikor még tűrhetően nézett ki és majd beteszem a naplómba. Egyelőre egy darabig most szüneteltetni fogom a kertészkedést, de majd mindenképpen szeretném folytatni. Per pillanat az agyam kreatív részét egy megfelelő keresztnév kiválasztásával terhelem, mert új jövevény fog érkezni a családba pár hónapon belül. Igaz, még azt sem tudom, hogy kislány, vagy kisfiú személyében :)

nah de jó egy kicsit felőled is olvasni. ;) gratulálunk a kis jövevényhez :clap:
így megbocsájtunk, hogy hanyagolsz minket és a növényezést :thumbup:

:angel:
 
Hmm úgy látszik ez a hét a versenyek hete.

Az IAPLC is közzé tette a nevezett országok listáját. Ezek szerint 55 országból 1819 indulóval új rekordot döntött az IAPLC.
Külön öröm számunkra, hogy Magyarországot idén 11 akvárium képviseli ezen a rangos versenyen:
http://en.iaplc.com/results10/index.html

Most már csak a nyár végét kell megvárnunk a hivatalos eredmények miatt.

Minden indulónak előre gratulálunk, örülök, hogy sokan kipróbálják magukat ezen a versenyen is. :thumbup:
 
Szerintem abszolút siker, hogy a tavalyi 1 magyar indulóból idén 11 lett! Ezzel az 55 országból a 24. helyen vagyunk, megelőzve többek között a franciákat, svédeket, portugáliát (!), stb. - ami igen szép eredmény.

A cél az, hogy jövőre angliát (15 nevező) is legyűrjük - vagy a spanyolokat (30 nevező), és akkor akvarisztikai nagyhatalommá lépünk elő európában! ;)

Az eredményektől függetlenül ez nagy büszkeség, nekünk, magyaroknak! Hajrá!
 
Re: International Aquatic Plants Layout Contest 2009

Legújabb értesülések szerint Augusztus 10-én lesz eredményhirdetés.

Originally we have prepared to make the contest
result announcement at the end of July, but due to
the significant increase in applications, we shall
postpone the announcement on August 10th.
 
patzu said:
Legújabb értesülések szerint Augusztus 10-én lesz eredményhirdetés.

Originally we have prepared to make the contest
result announcement at the end of July, but due to
the significant increase in applications, we shall
postpone the announcement on August 10th.

Szóval akkor TE is megkaptad (én csak pár perce) a levelet!! :lol: ;)
 
Áááááh dehogy!
Az info az itt mellettem ülő zsűritagtól származik, aki éppen nálam nyaral. :)
 
Augusztus 10. Jövőhét kedd. Az ADA kihírdeti a nyerteseket. Közben erőteljesen postázzák a leveleket és elképzelető, hogy később kapjuk majd meg a levelet (ha egyáltalán kapunk), mint ahogy nyílvános lesz a lista.

Két szerencsés Japán blogger már megkapta a saját kis értesítőjét.

Zerofact ismerős lehet az elképesztő Utricularia gyepéről itt a fórumon is sokszor láthattuk már az akiját.
http://zerofact.exblog.jp/14910207/

http://beeredbee.exblog.jp/14348663/

Ha valaki időközben kapna hasonló kis borítékot ne felejtse el megosztani. ;)
 
Nagyon sokszor gratulálok az ezután a "A Magyar puszta legjobb akvakertésze" címet viselő, az IAPLC-n 96. előkelő helyen végzett akváriumnak, melynek büszke tulajdonosa Viktor! :clap: :thumbup: :)
....és persze nem különben Cecska-nak , Báró Péternek, Nigrónak, Balázsnak és a többi szép eredménnyel szereplő magyar akvakertésznek!
Gratulálok mindenkinek aki vállalta ezt a megméretést és azért már szép számmal találni magyar neveket a listában! :thumbup:
 
Nézegettem a "ranglistát", és én tudtommal csak egyszer neveztem!
Van egy 241. Tibor Szecsei
és egy 1184. Tibor Szecsei
Akkor most melyik vagyok én!!!!???
Remélem a levélből amit talán megkapok kiderűl!! :lol:
 
Gratulálok Viktor, fantasztikus eredmény! :clap: Már csak azért is, mert ha megnézzük a listát Viktoré a 10. legjobb európai akvárium!

Egy orosz aki nyert, ezt sem gondoltam volna. Ez az első alkalom, hogy nem Távol-Keleti akvárium végzett az első helyen. Nagyon kíváncsi vagyok a képekre.
 
Atya gatya :shock: erre ébredni ;)

Épp tegnap este gondoltam, hogy feltolom a fotókat, mert úgy sem lesz az aki a krémben legalább megmutathatom végre...
De akkor még várni kell egy kicsit, bár értesítőt még nem kaptam.

Köszi skacok ez óriási meglepetés. Nem éreztem ennyire erősnek az akit, de a fotó idején egy nagyon jó időpontban sikerült elkapni és a fotók is nagyon jól sikerültek. Ettől függetlenül szerencse, hogy bekerültem pár hellyel Oliveira után ;)
Pont azt néztem, hogy az egész UKAPS hátrébb van, egyedül Peter Kirwan hozza a szokásos formáját ő ha jól rémlik 49.

Mindenesetre íme a teljes lista:

96. Lantos Viktor
241. Szecsei Tibor
301. Szilágyi Gábor
563. Báró Péter
835. Néder Attila
1169. Farkas Balázs
1184. Szecsei Tibor
1243. Halmi Zoltán
1259. Csipler László
1558. Buzás Gábor
1664. Sipos Tamás

Szeretnék gratulálni mindenkinek aki indult és remélem a jövő évi versenyen már többen is képviseltetjük magunkat. A lengyeleket meg kellene szorongatnunk ;)

Tibi, a te akid valószínű azért van 2x mert a múlt évi AGA verseny akid is nevezett automatikusan. (de akkor a miénk miért nem? ;) )
Az AGA nevezésnél emlékszem van egy pipálható mező, hogy akarod e hogy az ADA-ra is benevezzék.

Mégegyszer gratu mindenkinek és mindenkit szeretettel várunk a HAC versenyre is ahol gigászi nyeremények keresik gazdájukat. :p
 
Grat Vik, ez nem semmi! :wave: :thumbup:
Kíváncsi vagyok a benevezett képre.
Természetesen a többieknek is gratulálok!
 
Back
Oldal tetejére