• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kicsit megvédeném, mert nekem tetszik, az ötlet persze nem teljesen eredeti. Talán ez nem annyira a Skyhoz hasonlít, szerintem nem egy erdőt nézünk hanyatt fekve, hanem ez inkább egy átjáró vagy sebességtől elmosódott táj, mint az alább beszúrt képen, csak azt kövekből építették.
Biztos emlékeztek rá:

Jaja ott a hiperugrás hangulat átjött.
De lehet csak a fotó teszi. Tényleg nem lehet ilyen rossz minőségű élőből kiragadott fotó alapján értékelni.

Erről jut eszembe. Maga a közvetítés borzalom volt. Eddig a Ustream és a csapat aki csinálta egész jól megoldotta. Most meg handycammel élőzött valaki aki időközben magát is vette? Facebook és youtube. Az egyik az egyik széken a másik a másikon? WTF?

Egy pillanatra azt hittem nem is a japán a szervezés :)
 
Jaja ott a hiperugrás hangulat átjött.
De lehet csak a fotó teszi. Tényleg nem lehet ilyen rossz minőségű élőből kiragadott fotó alapján értékelni.

Erről jut eszembe. Maga a közvetítés borzalom volt. Eddig a Ustream és a csapat aki csinálta egész jól megoldotta. Most meg handycammel élőzött valaki aki időközben magát is vette? Facebook és youtube. Az egyik az egyik széken a másik a másikon? WTF?

Egy pillanatra azt hittem nem is a japán a szervezés :)
Nekem is feltűnt, mintha egy illegal partyn lettünk volna, ahol a legbátrabb résztvevő egy Sokol rádióval próbálta volna meg rögzíteni az eseményeket.:) Pedig a felvételen időnként feltűnt egy egy komolyabbnak kinéző állványos kamera is.
 
Azt viszont továbbra sem értem, hogy ha már megvan a top 100 kiválasztott, akkor miért nem lehet végigmutatni őket? Miért csak azokat akik elmennek az eseményre?
Ezért tényleg kár titkolkózni. Volt olyan év amikor végigment. Talán amikor kint voltunk akkor is így volt.

Hogy hívták a rendezőt? Mutata Aki Nuku :D
 
Back
Oldal tetejére