• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Végigpörgettem a galériát.... idén is több olyan van ami kérdőjeles (már már a szokásos módon)
Érdkes, hogy a kövek idén mennyire nélkülözve lettek. Azért üdítő így is a sok ötletet látni.

Utómunkában érdekes, hogy az élénkebb színek valahogy jobban mentek most. Csajosodunk. :)
 
Most átnézve az elöl lévőket az Én részemről is Josh nyert.
Mentsétek le a képet és nagyítsatok rá,nem lesz minőség de a részletek valami elképesztőek és aki épített már erdős akváriumot az tudja milyen nehéz ilyen részleteket kis növényekkel meg mohákkal megoldani.
Iszonyat mennyiségű meló van benne és minden részlet a helyén,még a távolban a jobb szélen a kis hegycsúcsok is meg lettek csinálva amit elsőre észre sem veszel.
Remélem lesz majd interjú Josh al hogyan is készült az akvárium.
 
Ennek a 94-esnek a koncepciója nagyon egyedi, tökéletesen hozza a felülnézetet, nagyon pazar. Kár, hogy olyan fakó a látvány, nem jön át a történet, talán csak ez hiányzik belőle.



:D De legalább a kommentár csajszit lecserélték az eseményre. Hogy is hívták? Hangia Basaki Hipotalami? :D


Az lesz az, Fisheye panorama.
https://wallpapers.wallhaven.cc/wallpapers/full/wallhaven-340080.jpg

Josh Sim munkáit lassan kezdem felismerni. Ugyanaz a színvilág köszön vissza évek óta a remekművein, ami gondolom részben a növényválasztásnak, részben pedig a jellegzetes utómunkának köszönhető.

Az 5. helyezettől is picit el vagyok ájulva. Monumentális, letisztult, igényes munka.
Nálam is az 5. nyert, valami elképesztő.
 
Ez a fotó ilyen minőségben került be? Vagy monitorról fényképezték?

Tuti nem, sajna ezért nem ok, hogy nincsenek meg a fotók rendesen. Refinek nézd meg amit pl az enyémnél látni és nézd meg az eredeti flickr-t. Ég is föld. Azért a legtöbb akvárium hasonló részletességgel bír. És ha a tulaj nem osztja meg az életben nem látjuk őket....
 
Back
Oldal tetejére