• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A második helyezett Junmiao Xu ( azt hiszem jól írtam) egy csini kis hölgyike!
Innen is nagy gratula és respect neki!
 
Ááá dehogy csak annyira fura mikor bedobtok ide egy linket és az oldalon egy darab Latin betű sincs.

Fura ez a fórum, hogy ezt a hozzászólást kitöröltem, nem írtam meg végül és a következőben elpostolta. S nem is látszott, hogy mit fog tenni.

Köszi. :) S akkor szombaton ezek szerint elönt minket a rengeteg jó kép. Szokott lenni valami összefoglaló weboldal a 127-ről vagy csak az első 10-ről?


jobb felső sarokban EN gomb!
:)
 
A minap @Jopet írta épp az IIAC miatt, hogy talán a hasonló efekt miatt büntették a jó kis erdeti látványt.

De akkor mit szóltok ehhez? 13. Persze egy nagy fotó jó lenne, de innen baromira mesterkélt az egész. Mégis ott van a legjobbak között.
Vagy ez már a 360insta promó? :)

22528538_1394882043966280_4648333978598688879_n.jpg
 
A minap @Jopet írta épp az IIAC miatt, hogy talán a hasonló efekt miatt büntették a jó kis erdeti látványt.

De akkor mit szóltok ehhez? 13. Persze egy nagy fotó jó lenne, de innen baromira mesterkélt az egész. Mégis ott van a legjobbak között.
Vagy ez már a 360insta promó? :)

View attachment 42206
Kicsit megvédeném, mert nekem tetszik, az ötlet persze nem teljesen eredeti. Talán ez nem annyira a Skyhoz hasonlít, szerintem nem egy erdőt nézünk hanyatt fekve, hanem ez inkább egy átjáró vagy sebességtől elmosódott táj, mint az alább beszúrt képen, csak azt kövekből építették.
Biztos emlékeztek rá:
IMG_0590.JPG
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére