• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nem értem, mire írtad hogy tavalyi. A többség idei, az biztos.
A Béláé is az, valóban, de az már fel sem tűnt, nem bírom követni a tempóját :)
Érdekes, hogy @feinadam akváriuma is javítva lett az előző bejegyzésem óta, mert a fenti képet is erről az oldalról mentettem le, a bejegyzésemkor még az a fotó állt a neve alatt.
Tehát vegyes lista? :D Én csak beletekertem és egyből szemet szúrt pár tavalyi. Béláénál meg már biztosra vettem. Arról nem is beszélve, hogy 6db olyat is postoltak akik még nem fedhették fel képeiket különben elvesztik a díjat. Az meg elég gyanús.
 
Tehát vegyes lista? :D Én csak beletekertem és egyből szemet szúrt pár tavalyi. Béláénál meg már biztosra vettem. Arról nem is beszélve, hogy 6db olyat is postoltak akik még nem fedhették fel képeiket különben elvesztik a díjat. Az meg elég gyanús.
Mindenesetre van néhány, amit itt néhány akvakertész álmából felriasztva összedob pikk-pakk...
Persze én nem tartozom közéjük.
De szó mi szó, nem értem én ezt az értékelést.
Szeretnék végre a jövő évin részt venni végre, de egyre inkább kiábrándulok.
 
Szeretnék végre a jövő évin részt venni végre, de egyre inkább kiábrándulok.
Én azért nem ábrándulok ki, mert szerintem ezeket nem lehet értelesen értékelni. Képzelj el egy olyan versenyt ahol egy 100 darabos gyufát kell kiönteni az asztalra keresztbe egymás hegyén hátán és kinek lesz szebb a gyufakupaca.

Az első 200 akvárium pont ilyen. Ami azt jelenti, hogy tökéletes és egyben kellően kaotikus ahogy a természet is csinálná. S melyik pontja szebb egy erdőnek? Pff épp kedv kérdése.
Arról nem beszélve, hogy nézőre tett benyomás elvileg a pontozás szerint háttérbe szorul, amit nem nagyon hiszek el, mert ezek az akváriumok mind ugyanott végeznének.

Versenyezni meg azért jó mert miért ne. Én is beadom idén az eaplc-re és bontás után egy újat jövőre az iaplc-re. Egyiket se versenyre készítem, de miért ne küldeném be. Jó móka. Célom az utolsó előtti hely megszerzése. :) Tök komoly. Én se értékelném magam jobbra.
 
Én azért nem ábrándulok ki, mert szerintem ezeket nem lehet értelesen értékelni. Képzelj el egy olyan versenyt ahol egy 100 darabos gyufát kell kiönteni az asztalra keresztbe egymás hegyén hátán és kinek lesz szebb a gyufakupaca.

Az első 200 akvárium pont ilyen. Ami azt jelenti, hogy tökéletes és egyben kellően kaotikus ahogy a természet is csinálná. S melyik pontja szebb egy erdőnek? Pff épp kedv kérdése.
Arról nem beszélve, hogy nézőre tett benyomás elvileg a pontozás szerint háttérbe szorul, amit nem nagyon hiszek el, mert ezek az akváriumok mind ugyanott végeznének.

Versenyezni meg azért jó mert miért ne. Én is beadom idén az eaplc-re és bontás után egy újat jövőre az iaplc-re. Egyiket se versenyre készítem, de miért ne küldeném be. Jó móka. Célom az utolsó előtti hely megszerzése. :) Tök komoly. Én se értékelném magam jobbra.
Nem a versenyzéssel van bajom.
Persze, jó móka.
Az első kétszàzba bekerülnöm még álomkategória, de onnantól felfelé nem értem igazán a rangsorolást....
Vannak olyanok, melyek számomra érthetetlen módon elöl vagy éppen hátul végeznek.
 
Nem értem, mire írtad hogy tavalyi. A többség idei, az biztos.
A Béláé is az, valóban, de az már fel sem tűnt, nem bírom követni a tempóját :)
Érdekes, hogy @feinadam akváriuma is javítva lett az előző bejegyzésem óta, mert a fenti képet is erről az oldalról mentettem le, a bejegyzésemkor még az a fotó állt a neve alatt.
Irtam nekik, hogy az nem az én akváriumom.
 
megbotlott a nyelved a billentyűzeten
Ááá dehogy csak annyira fura mikor bedobtok ide egy linket és az oldalon egy darab Latin betű sincs.

Fura ez a fórum, hogy ezt a hozzászólást kitöröltem, nem írtam meg végül és a következőben elpostolta. S nem is látszott, hogy mit fog tenni.
Aki eddig nem mutatta meg a képét, szerintem most már megvárja a szombatot.
Köszi. :) S akkor szombaton ezek szerint elönt minket a rengeteg jó kép. Szokott lenni valami összefoglaló weboldal a 127-ről vagy csak az első 10-ről?
 
Utoljára módosított:
Nem nagyon emlékszem, még arra sem, hogy az élő eredményhirdetésben honnan kezdik mutatni az akváriumokat. Esetleg ha fellapozod a tavalyi topikot, benne lehet.
 
Sajnos hivatalosan nem teszik közzé nagy felbontásban a fotókat. Az élő közvetítésben a TOP 127 akváriumot mutatják meg, ezek utána sok Facebook oldalra kikerülnek a videóból kivágva, végiglapozható formában. Ezután árasztják el a netet a nevezők saját fotóikkal és páran megpróbálják összegyűjteni, de sajnos sosem jön össze, hogy minden akváriumot meg tudjunk nézni rendes minőségben.

Ráadásul a videós közvetítésben valamiért minden évben feltolják a kontrasztot és a színeket a fotókon, úgyhogy szépen eltorzult akváriumokat látunk csak.
 
Back
Oldal tetejére