• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Sziasztok!

Ez a gyökerek- és vagy liánok éve volt (kár hogy nem volt idő a kivitelezésére nálunk).
Azért kíváncsian várjuk a többi medence képét!

AmegA
 
De akkor mit szóltok ehhez? 13. Persze egy nagy fotó jó lenne, de innen baromira mesterkélt az egész. Mégis ott van a legjobbak között.
Mindig te írod,hogy rúgjunk fel minden szabályt,lepjünk ki a megszokott sémákból!Mert csak így lehet a Birókat meglepni!
 
Ez nem a tavalyi akija annyira hasonlit rá:)
Na mostmár elég akit láttam már csak arra lennék kiváncsi hogy Balázs akija miért nem került be a topp 127 be ezt mondja meg nekem valaki.
 
Utoljára módosított:
Egyebkent csak az en szememet zavarja hogy egy ket fotonal az kontraszt tul van huzva, illetve bizonyos kepeknel ugy megvan tolva a kep utomunkaval hogy olyan mintha rajzoltak volna.
 
Ennek a 94-esnek a koncepciója nagyon egyedi, tökéletesen hozza a felülnézetet, nagyon pazar. Kár, hogy olyan fakó a látvány, nem jön át a történet, talán csak ez hiányzik belőle.


Hogy hívták a rendezőt? Mutata Aki Nuku
:D De legalább a kommentár csajszit lecserélték az eseményre. Hogy is hívták? Hangia Basaki Hipotalami? :D

Vagy ez már a 360insta promó?
Az lesz az, Fisheye panorama.
https://wallpapers.wallhaven.cc/wallpapers/full/wallhaven-340080.jpg

Josh Sim munkáit lassan kezdem felismerni. Ugyanaz a színvilág köszön vissza évek óta a remekművein, ami gondolom részben a növényválasztásnak, részben pedig a jellegzetes utómunkának köszönhető.

Az 5. helyezettől is picit el vagyok ájulva. Monumentális, letisztult, igényes munka.
 
Back
Oldal tetejére