• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hungarian Aquascaping Contest 2011 (HAC)

Szeretnéd, ha a 2012-es HAC-on nemzetközi mezőny lenne?

  • Igen, szerintem sokat emelne a verseny presztizsén és színvonalasabb akváriumok születnének. Én is j

    Votes: 7 15.9%
  • Nem, a külföldiek mindent megnyernének, elveszté az értelmét, hogy nevezzek

    Votes: 29 65.9%
  • Talán, nem tudom mennyiben változtatná meg a korábbi verseny hangulatát.

    Votes: 8 18.2%

  • Total voters
    44
Snoop! Dobj erről majd egy mailt, vagy egy privátot Viktornak Green Aqua email. Pontosan nem tudom, hány ilyen függő van, de a tuti befutott nevezések is 65 -nél járnak :thumbup: :clap:
Ez abszolút rekord! Nem is reméltem, hogy még a tavalyi létszámot is sikerül (jócskán) túlszárnyalni!
Gratulálok az összes indulónak! Egy igazán izgalmas versenynek nézünk elébe. Mint ahogy azt már megszokhattuk :) , ismét nagyon nehéz lesz a bírák dolga... Nem láttam még minden akváriumot, de rengeteg fantasztikus akváriumfotó érkezett. Láthatóan évről évre fejlődnek a beküldött akváriumok és egyre több apró részletre figyeltek oda. Szinte sehol nincs bent maradt technika és minden fotón jól látszik, hogy nem csak amolyan hányaveti módon lettek lecsattintva, hanem hosszú előkészület és próbálgatások eredményei. Köszönjük, hogy szívvel lélekkel űzitek ezt a hobbit és féltve gondozott akváriumaitokat megmutatjátok a nagyközönség számára is. :thumbup:
Most a sor rajtunk van, hogy meghozzuk a nehéz döntést. Azonban azt gondolom, hogy aki elindult ezen a versenyen az már nyert! Hiszen működő növényes akváriumot csodálhat nap mint nap otthonában, irodájában.
De hogy ténylegesen mindenki nyertesnek érezhesse magát, ezért a JBL magyarországi forgalmazója úgy döntött, hogy az összes nevező számára ad egy kis ajándékcsomagot. :clap: (ennek átvételi részletei később)
Akkor tehát kb. 1 hónap türelmet kérünk és a tavalyi HAC győztes Orpheussal és a neves külföldi Aquascaperekkel karöltve a zsűri visszavonul :ugeek: és egy hónap múlva igyekszünk korrekt sorrendet felállítani. :thumbup:


HAC-AQUASCAPING-CONTEST-2011-large.jpg
 
Sziasztok!
Sajnos még mindíg nem tudok semmit, hogy bent van-e a nevezésem! :( Srácok,tud valaki ebben segíteni?
 
Snoop kollega nevezése is megérkezett, mivel ő már tegnap óta sikertelenül próbálta feltölteni, ő az utolsó nevező. Így 66 akvárium érkezett a versenyre.

Köszi mindenkinek, aki vette a fáradságot és nevezett a versenyre. :clap: :thumbup:
Ahogy korábban, most is egy jó év végi tükörkép lesz a verseny galériája. Nagyon sok évközben kikupálódott múlt évben még nem indult kertészt látni, de szerencsére sok a visszatérő név is. Lesznek meglepetés akváriumok is, amivel többen egészen biztosan nem találkoztak még. :thumbup:

Akik most kimaradtak remélem a következőn indulni fognak. Mindenkinek azt mondom, hogy azért érdemes feltenni ezeket az akváriumokat, mert a galéria év közben is fent lesz és tényleg sokan nézegetik őket. Sokat segít azoknak, akik most kezdik el ezt a szép hobbit és egy jól rendszerezett galéria azoknak is, akik csak visszanéznék a korábbi munkákat. Ennyit megérdemel az az akvárium, amivel évközben annyit melózunk. ;)

A hétvégén minden zsűri megkapja a nevezők listáját és a fotókat, amit eddig csak én láttam leginkább.
Mi pedig egymástól függetlenül értékeljük majd az akváriumokat.

Ügyesek voltatok és mindenkinek sok sikert kívánunk a versenyhez. Az élmezőny most is kemény lesz ezt már most is elmondhatom. ;)
 
Mikulásig már csak 11-et :lol: HAC hírdetményig meg utána már csak 1-et kell csicsizni! :mrgreen: :lol:
 
Sziasztok!

A díjkiosztó ünnepség nyílt, vagy meghívásos?
Ha nyílt, meg van hogy hol és pontosan mikor?
Előre is köszönöm az információt!

Üdvözlettel! A.ttila
 
A. Kavicsos said:
Sziasztok!

A díjkiosztó ünnepség nyílt, vagy meghívásos?
Ha nyílt, meg van hogy hol és pontosan mikor?
Előre is köszönöm az információt!

Üdvözlettel! A.ttila

Tavaly nyílt volt, a létszám a hely méretétől függően korlátozott. Az eredményhirdetés után szerintem megtudjuk hol lesz :) Tavaly Lurdy VIP terem volt projektorral.
 
Mindenki jöhet, aki nem akar kihagyni egy jó kis bulit! :thumbup:
Az eredményhirdetésen most kicsit készülünk csavarni, de a részletek kicsit később ;)
 
Igaz, nem mostani twitter állapotfrissítés (Nov.25), de simán idetartozik - George Farmer nagyban dolgozik: ;)

"Currently judging the Hungarian Aquascaping Contest. Some great entries - the overall aquascaping standard is higher than UK."
Az utolsó tagmondat, különösen melengeti az ember szívét! :clap:
 
stevo said:
Igaz, nem mostani twitter állapotfrissítés (Nov.25), de simán idetartozik - George Farmer nagyban dolgozik: ;)

"Currently judging the Hungarian Aquascaping Contest. Some great entries - the overall aquascaping standard is higher than UK."
Az utolsó tagmondat, különösen melengeti az ember szívét! :clap:

"Jelenleg ítélve a magyar Aquascaping Verseny. Néhány nagy tétel - a teljes aquascaping szabvány magasabb Egyesült Királyságban."

:thumbup: :wave: :clap:
 
gézsé said:
"Jelenleg ítélve a magyar Aquascaping Verseny. Néhány nagy tétel - a teljes aquascaping szabvány magasabb Egyesült Királyságban."
:thumbup: :wave: :clap:
Bocsi, hogy kijavítalak, de a netes fordítok korántsem tökéletesek...
"Éppen a Magyar Akvartész Versenyt zsűrizem. Van néhány kiemelkedő résztvevő/alkotás - az akvakertészet színvonala magasabb, mint az Egyesült Királyságban." - Én talán így fordítanám. ;)
 
stevo said:
gézsé said:
"Jelenleg ítélve a magyar Aquascaping Verseny. Néhány nagy tétel - a teljes aquascaping szabvány magasabb Egyesült Királyságban."
:thumbup: :wave: :clap:
Bocsi, hogy kijavítalak, de a netes fordítok korántsem tökéletesek...
"Éppen a Magyar Akvartész Versenyt zsűrizem. Van néhány kiemelkedő résztvevő/alkotás - az akvakertészet színvonala magasabb, mint az Egyesült Királyságban." - Én talán így fordítanám. ;)

tudtam csak nem sejtettem :shh: :D
 
Hehe, nah ez jó hír :thumbup: Még akkor is ha az angol illemet beleszámítom, azért van fejlődés.

Összességében még nem látom teljesen, ez akkor látszik majd ha az első 20 összeáll, de idén azért sok tehetséges és jó kertész kimaradt a versenyből. Emiatt egy picit talán gyengébbnek érzem az összképet. De sok új vagy visszatérő akvárium is van, ami új színfoltot hoz a mezőnybe.

Ha azok is indultak volna akik most valami okból kimaradtak, szerintem európai szinten is erős mezőny született volna.

Azért a galériát így is jó lesz lapozgatni, hála nektek ;) :thumbup:

Jövőre valószínűleg bevezetünk néhány változtatást a versennyel kapcsolatosan, amit a díjátadón jelentük majd be.
Erről jut eszembe. Díjátadó ünnepség. Indítok egy szavazást, hogy ki tud eljönni. Kérlek jelezzetek vissza, hogy a helyszínnel tudjunk kalkulálni. :angel:
 
Back
Oldal tetejére