• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hungarian Aquascaping Contest 2011 (HAC)

Szeretnéd, ha a 2012-es HAC-on nemzetközi mezőny lenne?

  • Igen, szerintem sokat emelne a verseny presztizsén és színvonalasabb akváriumok születnének. Én is j

    Votes: 7 15.9%
  • Nem, a külföldiek mindent megnyernének, elveszté az értelmét, hogy nevezzek

    Votes: 29 65.9%
  • Talán, nem tudom mennyiben változtatná meg a korábbi verseny hangulatát.

    Votes: 8 18.2%

  • Total voters
    44
Ráadásul AGA akváriumok, az orosz verseny akváriumai és az ASE akváriumai is ott voltak az IAPLC-en. Ezek a versenyek mind az ADA előtt vannak időben.
 
Szóval ha a többség dönt, és ők igennel szavaznak akkor megy az összes aki az IAPLC-re? :roll:
 
kisszsu said:
HoZee said:
Ennek így már tényleg nincs is értelme, eleve hogy ha jól tudom nem is lehet publikálni az IAPLC-s képeket a verseny előtt. És mivel a HAC jóval előbb van ezért úgy is nyilvánosságra kerül. Vagy a HAC-os eredményhirdetés is csak a jövő évi IAPLC után lesz?
oRphEus tavaly HAC-n első lett és igen csak szép eredményt ért el az IAPLC 79 lett!
viktorlantos said:
Ráadásul AGA akváriumok, az orosz verseny akváriumai és az ASE akváriumai is ott voltak az IAPLC-en. Ezek a versenyek mind az ADA előtt vannak időben.
Na igen. Úgy tűnik a szabályok ezen részét elég nagyvonalúan kezelik. Pont emiatt eleinte nem is akartam nevezni az akimmal az IAPLC-re, de végül némi hezitálás után mégis beküldtem. Így utólag jó döntés volt, de ennek ellenére jogosnak érzem azokat a kritikákat is, amelyeket ezzel kapcsolatban többen is megfogalmaztak a neten (külföldön is). Eleve nem sok értelmét látom annak a szabálynak, amelyik megtiltja az előzetes publikációt, így pedig főleg, hogy a szervezők sem veszik komolyan. Ha jól emlékszem pontlevonás jár érte. De azt tudjuk, hogy kapott-e bárki pontlevonást? Viktor, erről van valami infód?
 
Nem tudok róla, hogy pontlevonással büntettek volna valakit. Gyanítom ezt egymás között játszák le.

Viszont azt látom, hogy az év közbeni versenyeken előkellő helyezést elért akváriumok rendre bekerülnek a legjobbak közé. Náluk ez a publikálós szabály nem jár pontlevonással.
 
AQViktor said:
Én még most sem kaptam meg az e-mailt.... :?

Szió, milyen névvel küldted be? Lehet nem sikerült és ezért nem kaptál.

HUGO said:
:eh: még van két napom a nevezésig. Akkor igyekeznem kell. :wtf:

Igyekezz Hugo, a részlet fotók alapján nagyon ígéretesnek tűnik, amit rejtegetsz. ;) :thumbup:
 
Mivel kis probléma van az email rendszerrel és a visszaigazoló emailek nem úgy működnek ahogy kellene, bemásolom ide az eddigi jelentkezőket. Nem szokás, de hátha segít azoknak akik bizonytalanok.

Tehát a következő nevezések megérkeztek:

Székely Balázs
Szecsei Tibor
Szecsei Tibor
Varga Attila
Lukács Pál
Sallay Arnold
Surányi Levente (Levinen)
Juhász Viktor
Szente Dániel
Gurdon Ferenc
Kovács Zsuzsanna
Lánczi Erzsébet
Buzás Gábor
Göldner Tiborné
Mravik Gábor
Kiss Bruno
Gergely Zsolt
Gergely Bence
Tündik András
Bartos Attila Pál
Tündik András
Bartos Attila Pál
Nagy Nikolett
Palkó Csaba
Dömötör György
Józsa Antal
Kapási Tibor
Sipos Tamás
Sipos Tamás
Juhász András
Basa Tibor
Hajdu Zoltán
Nagy Dávid
Gelencsér Balázs
Bucsányi Zsolt

Ha valaki nem találja magát a névsorban keressen meg priviben és segítünk.
 
George Farmer a HAC egyik zsűrije, a UKAPS alapítója és a Practical Fishkeeping Magazin rendszeres segítője és cikkírója.
Az elmúlt években rengeteg akváriumot rakott össze, amiből szép csokorral találtok ezen az oldalon:

http://www.ukaps.org/forum/viewtopic.php?f=49&t=4160

Tehát tapasztalatban nincs hiány, a véleménye pedig tényleg megszívlelendő :thumbup:

Közben folyamatosan jönnek a nevezések.... ;)
 
Eddig 42-en ha jól láttam. Köszi mindenkinek aki eddig is beküldte. A többieknek van még egy kis idejük ;) :thumbup:
 
Back
Oldal tetejére