• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hungarian Aquascaping Contest 2011 (HAC)

Szeretnéd, ha a 2012-es HAC-on nemzetközi mezőny lenne?

  • Igen, szerintem sokat emelne a verseny presztizsén és színvonalasabb akváriumok születnének. Én is j

    Votes: 7 15.9%
  • Nem, a külföldiek mindent megnyernének, elveszté az értelmét, hogy nevezzek

    Votes: 29 65.9%
  • Talán, nem tudom mennyiben változtatná meg a korábbi verseny hangulatát.

    Votes: 8 18.2%

  • Total voters
    44
stevo said:
gézsé said:
"Jelenleg ítélve a magyar Aquascaping Verseny. Néhány nagy tétel - a teljes aquascaping szabvány magasabb Egyesült Királyságban."
:thumbup: :wave: :clap:
Bocsi, hogy kijavítalak, de a netes fordítok korántsem tökéletesek...
"Éppen a Magyar Akvartész Versenyt zsűrizem. Van néhány kiemelkedő résztvevő/alkotás - az akvakertészet színvonala magasabb, mint az Egyesült Királyságban." - Én talán így fordítanám. ;)

Köszi stevo ;) így már jobb egy kicsit :lol:
 
Sziasztok!

Mikor kezdődött és mennyi volt tavaly a program össz ideje?

Most kaptam az AME hírlevelet, hogy az éves közgyűlés az nap 14h-tól kezdődik Budafokon.
Ez kb. 2 óra időtartamú szokott lenni.

Vagyis helyszíntől függően egy délelötti vagy késő délutáni programon tudnék részt venni (amennyiben mindkettőn ott szeretnék lenni).
Természetesen nem kívánhatom, hogy hozzám igazítsátok a díjátadót (nem tudom mást is érint-e egyáltalán az AME közgyűlés), de szivesen halmoznám az nap az akvarisztikai programokat!

Köszönöm! A.ttila
 
A. Kavicsos said:
Sziasztok!

Mikor kezdődött és mennyi volt tavaly a program össz ideje?

Most kaptam az AME hírlevelet, hogy az éves közgyűlés az nap 14h-tól kezdődik Budafokon.
Ez kb. 2 óra időtartamú szokott lenni.

Vagyis helyszíntől függően egy délelötti vagy késő délutáni programon tudnék részt venni (amennyiben mindkettőn ott szeretnék lenni).
Természetesen nem kívánhatom, hogy hozzám igazítsátok a díjátadót (nem tudom mást is érint-e egyáltalán az AME közgyűlés), de szivesen halmoznám az nap az akvarisztikai programokat!

Köszönöm! A.ttila

Tavaly kb. 2 óra időtartamú volt kielemezve az első 10(?) akit. ;) Talán 4 kor kezdődött de ebben nem vagyok biztos.
 
Idén úgy alakult, hogy az eredményhírdetés a díjátadón lesz. Tehát ott helyben derül ki a hivatalos sorrend. ;)
Természetesen a nyerteseket előtte értesíteni fogjuk, hogy rá lehessen készülni kicsit. :angel:

De mikor is lesz a díjátadó?

A díjátadó december 11-én vasárnap 15:00-18:00-ig a Holiday Inn Budapest-Budaörs-ben lesz
http://www.hibudhotel.hu/index.php

A szálloda közvetlen az autópálya mellett helyezkedik el, nem messzire a boltunktól
http://www.hibudhotel.hu/terkep.php

A rendezvény után kinyitjuk a GA boltot is, így aki szeretne még egy kis levezetőnek beugorhat hozzánk. ;)

FONTOS! A rendezvényt 40 főre szervezzük, ezért fontos lenne, hogy jelezzézek ha ott lesztek.
Kérlek indítsunk el egy listát itt a fórumon, hogy időben léphessünk ha sokkal nagyobb érdeklődés van.


A rendezvényre mindenkit szeretettel várunk. :angel:
 
Tudjátok ám csűrni csavarni a dolgokat, hogy minél izgalmasabb legyen a H.A.C 2011. :crazy: :lol: :cool:
Én ott leszek +1! :thumbup:
 
Akkor nem 7.- én tudjuk meg az eredményeket és tovább kell várni?!? :(
Úgy néz ki én is jövök!
+1
 
+1! Ott leszek! A parkolást majd légyszi írjátok meg, mert ha jól rémlik a szálloda vendégeinek zárt parkolója van ott (de lehet rosszul emlékszem..).
 
talachi said:
Akkor nem 7.- én tudjuk meg az eredményeket és tovább kell várni?!? :(
Úgy néz ki én is jövök!
+1
Lehet hogy 7.-en mar tudni fogjatok?!
Viktor az irta hogy mar elotte ertesitenek ;)
 
A szálloda tájékoztatója szerint 154 helyes őrzött felszíni parkolója van, ami ingyenesen használható.
Ha mégis úgy alakulna, hogy már tele a parkoló, akkor jelezni szeretném, hogy a szálloda a Budaörsi Tesco és Kika mellett helyezkedik el. Végső esetben ott bármikor le tudjátok tenni a verdákat és egy 3 perces sétával megközelíthető az objektum ;)
 
Goldman said:
talachi said:
Akkor nem 7.- én tudjuk meg az eredményeket és tovább kell várni?!? :(
Úgy néz ki én is jövök!
+1
Lehet hogy 7.-en mar tudni fogjatok?!
Viktor az irta hogy mar elotte ertesitenek ;)

Azért ott még nem tartunk!
Inkább csak a rejtegetett akikra vagyok kiváncsi!
 
Viktor, és akkor a díjazottak hogyan cipelik el ezt a rengeteg ajándékot? :twisted: :lol: :mrgreen: a nyerteseknek VIP parkolást kéne kérni :lol: (hiszen a sorrend még előtte kiderül).
 
Csináltam egy listát, másoljátok ki és írjátok tovább új hozzászólásban ;)
  1. Szecsei Tibor (Cecska)
  2. Tartó László (Talachi)
  3. Attibva
  4. AqSanyi
  5. Boooooo
  6. Szente Dániel (inadsz)
 
Azt is jelezzétek, ha többed magatokkal jöttök, hogy az ülőhelyek mennyiségét tudjuk növelni, ha szükséges.
Hú de izgi lesz.... :)
Készülünk meglepetés ajándékokra is, amit a jelenlévők közül fognak megnyerni ;)
 
1. Szecsei Tibor (Cecska)
2. Tartó László (Talachi)
3. Varga Attila (Attibva)
4. AqSanyi
5. Boooooo
6. Szente Dániel (inadsz)
 
1. Szecsei Tibor (Cecska)
2. Tartó László (Talachi)
3. Varga Attila (Attibva)
4. AqSanyi
5. Boooooo
6. Szente Dániel (inadsz)
7. Hajdu Zoltán (HoZee)
 
1. Szecsei Tibor (Cecska)
2. Tartó László (Talachi)
3. Varga Attila (Attibva)
4. AqSanyi
5. Boooooo
6. Szente Dániel (inadsz)
7. Hajdu Zoltán (HoZee)
8. Surányi Levente (Levinen)
 
Back
Oldal tetejére