• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Harmadik nekifutásom

Akkor kezdésnek a két oldaláról egy egy kép.
0698.jpg

0701.jpg
 
szerintem akkor nem a carbo volt a gond.Nekem az előzőbe is volt pár gömb amit most felkötöztem az ágakra, de van még két gömböcöm amin nem látni semmi hibát.
Most mi a felállás, carbo vagy moha?
 
A mohákra a direkt nem jó. De a vízoszlopba gond nélkül mehet a dupla adagolás.
Gyönyörű Riccardia-t és Cladophorat neveltünk így és nevelünk most is a boltban :)
 
Megnéztem a HAC galériát ,de nem láttam a tied ott.Miért nem is indultál egy ilyen szépséggel???(n):)
 
Megnéztem a HAC galériát ,de nem láttam a tied ott.Miért nem is indultál egy ilyen szépséggel???(n):)

Mert kb akkor indult és még sehogy nem nézett ki :( de a 2014 es versenyen már látni fogod ígérem, ha nem is az első oldalon de remélem a másodikra felküzdöm magam ;)
 
Pazar a Lilaeopsis gyep és a mohás ágaik is bejövősek!A bal oldal szerintem nagyon egyben van,a jobb oldal fura egy kicsit,mégpedig a hosszú,mohás ág miatt,ami felér a víz tetejére.Mindent egybe vetve nagyon bejövős! :)
 
Pazar a Lilaeopsis gyep és a mohás ágaik is bejövősek!A bal oldal szerintem nagyon egyben van,a jobb oldal fura egy kicsit,mégpedig a hosszú,mohás ág miatt,ami felér a víz tetejére.Mindent egybe vetve nagyon bejövős! :)

Kari moha van rajta amit meg kéne rendesen nyírnom mert már elég nagy területet foglal és kezd árnyékolni.
Elég sokat tekergettük a fákat, de mivel elég nagy, így ez volt a legjobb elhelyezése.
Köszönöm .
 
Nekem még nem volt parvulám :( az igazat megvallva ezt nem nagyon kell nyírni illetve én még sose nyírtam. Régen mikor csak 110w fény volt a 200l re és manadoba volt akkor is szépen nőtt ezért is tartottam meg.
A parvula szebb mert vékonyabb, alacsonyabb, élénkebb zöld.
 
Back
Oldal tetejére