• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Hand of the Dryads

Nekem abszolút kedvenc, nagyon hálás és dekoratív növényke!

Egy Pteropus Petite-et azért még el tudnék képzelni valahova. :)
 
Érdekes dolog ez a virágzás nálam.Volt egy nagyobb tövem,amit nem kötöztem le,csak úszott egy hónapig a vízfelszínen(a lustaság mire képes!!!).Így bimbós lett,mióta megtaláltam a helyét,semmi...
Ha nem virágzik a töved,rakd majd ki a levegőre 10-15 percre.Nekem bevált,ahogy visszaraktam,kipirosodott az alga,a garnélák meg lelegelték.Lehet,nem mindegyikféle algánál működik.Nekem az a pamacsszerű volt(ecset?).
 
Easy carbo ecsetelést kapnak, "sajna" pillanatragacs géllel vannak rögzítve a fákhoz, nem nagyon tudom kivenni őket.
 
Mintha kicsit elkezdett volna visszaszorulni az alga... direkt nem ecsetelek már easy carboval, csak pumpával tolom tápozásnál, hogy lássam mennyire szorul vissza a fonál...

Kopp, kopp.

Csak hogy legyen egy totál is (nem vagyok büszke rá, nincsen csúcsformában az akva):

26100842110_932163746c_c.jpg20160411_akva by Attila Szántó, on Flickr

Pogo stellata most, hogy visszavettem a világítási időket, elkezdett nyurgulni, neki kevés a fény úgy látszik. :( Topoltam is, meglátjuk.

Csak keveredjek ki egyszer ebből a fonáltámadásból. :( Most eléggé alacsony fordulatszámon pöfög minden, nincs csúcsra járatva az akva. Küzdelem van, meg elkeseredés. :)
 
Azt már régen csináltam, az előző layoutnál, semmit sem használt sajna akkor.
De lehet hogy ha nem rendeződik a helyzet 2-3 hét múlva, akkor ezt is bevetem. :)
 
Back
Oldal tetejére