• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ha már úgy is ezzel foglalkozol, az én kérésem az lenne, hogy a repülőgép is legyen átfestve arra a hétvégére a pólónak megfelelő mintázatra, és még a kifutópályán is megjelenhetnének ezek a motívumok. :) ( A kifutópálya csak vicc volt. ) :D
Én azon gondolkoztam, hogy van pár növény, aminek megszüntetjük a forgalmazását. Ezek lehetnének a "kifutó növények" ... :jimlad:
 
Figyelem! Meg van a pontos indulás időpont! :)

Indulás BUD-->LIS
2017 márc 1-jén indulunk Budapestről a Liszt Ferenc repülőtérről a Wizz Air 16:50-kor induló járatával. Érkezés 19:45 Lisszabon
Nagyon fontos, hogy a fafej Wizz Air-nél más a poggyász méret, amit lehet vinni, mint általában. Mindenki figyeljen, hogy egy 42x32x25-ös méretbe be kell férnie mindennek... :confused:

Indulás LIS-->BUD
2017 márc. 3-án Lisszabonból 20.35-kor. Érkezés Budapestre: 1:10 perckor

Aki esetleg szeretne csatlakozni, az erre a járatra még tud foglalni. ;)
 
Utoljára módosított moderátor által:
Figyelem! Meg van a pontos indulás időpont! :)

Indulás BUD-->LIS
2017 márc 1-jén indulunk Budapestről a Liszt Ferenc repülőtérről a Wizz Air 16:50-kor induló járatával. Érkezés 19:45 Lisszabon
Nagyon fontos, hogy a fafej Wizz Air-nél más a poggyász méret, amit lehet vinni, mint általában. Mindenki figyeljen, hogy egy 42x32x25-ös méretbe be kell férnie mindennek... :confused:

Indulás LIS-->BUD
2017 márc. 3-án Lisszabonból 20.35-kor. Érkezés Budapestre: 1:10 perckor

Aki esetleg szeretne csatlakozni, az erre a járatra még tud foglalni. ;)
Akkor en is ott leszek 19h körül Lisabonban,Basaelböl repülök es varlak titeket!
 
Talán most már el lehet mondani, hogy ha minden igaz március 2-án egy nagyobb tali lesz az oceanarionál, külföldi tvstáb stb így emiatt be lehet majd menni a színfalak mögé. Jól vázolom a tényállást @Nigro ?

Szállodában a Tivoli Oriente lesz ami nagyon közel van az Oceanariohoz, közvetlen a parton
http://www.minorhotels.com/en/tivoli/tivoli-oriente

A többi infót Atti a nyertesek direkt email címeire küldi.
 
Kalapáljuk a weboldalt.... és most állt sorrendbe a mezőny (y)

Mivel mi sosem látjuk ilyen formában korábban, ilyenkor derül ki mennyire sikerült helyre közel jól pontozni.

Az egész verseny alatt általában vegyes érzések kerülgetnek. Kicsit kevesebb a nevezés mint régen... talán nincs annyi újdonság... talán nem olyan erős a mezőny. Ahogy korábban olvasgattam kb hasonló érzéseket láttam itt a topikban is tobb fórumozótól is.
De amikor láthatóvá válik a sorrend és egymás után jönnek a magasabbra pontozott akváriumok, hirtelen összeáll a kép.

Szuper dolog, hogy az országban van egy ilyen csoport, egy ilyen mezőny. És ennyi szép akvárium. Nálunk sokkal nagyobb és gazdagabb országok sem tudják ezt elmondani magukról.
Persze a galéria minden évben más és a divatirányzatok és az egyéni technikák is sokat fejlődnek, de ezt a kreatív részét nagyon szeretem. Gratu még egyszer minden indulónak és nyertesnek. (y):snaphappy::snaphappy::snaphappy:

A pontszámok és kommentek az élő esemény után kerülnek fel az oldalra.

NORMÁL KATEGÓRIA SORREND

hac-2016-normal-sorrend.jpg

NANO KATEGÓRIA SORREND


hac-2016-nano-sorrend.jpg
 
Utoljára módosított:
Bocsi, hogy csak most. Nehéz ez a vitorlás kérdés. Amikor ilyen nagyobb halakat lát az ember, megfelelő teret szeretne a szem látni hozzá, ahol hihetően jól érzik magukat.
Pl a fenti kép amit linkeltél majdnem megfelel ennek a vitorlások jelenlegi formájában. Ráadásul amit használt benne vitorlás a vadas mintázattal picit talán ki is egészíti a látványt. A sötét hangulatú akvárium eleve természetesnek hat a mohákkal és a sok arányos ág miatt picit talán benne van a biotóp része is ami a természetes élőhelyükön előfordulhat.

Talán egy természetesebb színezetű vitorlás nekem jobban passzol az ilyen akváriumokhoz mint ezek a koi vitorlások. Altum, Perui Altum. Persze ezek picit talán drágábbak, de az utóbbiból ki lehet fogni egész jó vételeket időnként.

View attachment 24779

A kis tanker vörös neont is kikapnám a jobb oldalon. A többiek arányosabbak az akváriumhoz. A halak terelgetése szerintem dobott volna a látványon még. Mindig van mit finomítani, de pont az ilyen apróságok amik közelebb visznek egy jó eredményhez.

Vitikre azért jó példák még...

View attachment 24780

View attachment 24781

View attachment 24782

View attachment 24783

View attachment 24784

View attachment 24785

View attachment 24786
Le is mentem őket gyorsan! :D
 
Back
Oldal tetejére