• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - fotóözön - Törökbálint

Status
Not open for further replies.
Fantasztikusan frankó képek (y)
Mennyivel más így nézni a képeket hogy láthattam az akváriumokat élőben :rolleyes:
A nagy akváriumban már mohatúltengés van :D,GYÖNYÖRŰ (y)(y)(y)
Az új akváriumnak nagyon jót tett a vízesés likvidálása,de érdekes hogy az a kis hasadék barlang csak élőben adja vissza a hangulatot,képen nem,na meg a lámpa fölötte azt is látni kell élőben,úgy hogy aki halogatta eddig az utazást holmi indokokkal az emberelje meg magát és irány Törökbálint GA :)

Tényleg jó, hogy eltűnt a vízesés. Az Eweniben meg már alig látszanak a kövek. :)
 
@keymaker @viktorlantos @inadsz, gratulálok az akváriumokhoz, kb. fél évente jutok el hozzátok, de egyre több mindenre lehet rácsodálkozni.(y)
Pöttyet el voltatok havazva, ezért nem haverkodtam - nem akartalak feltartani benneteket -, remélem túléltétek a pakolást. ;)
Végül, de nem utolsó sorban köszönet @Luigi13-nak a fuvarért, mert a villámlátogatás nélküle nem jöhetett volna létre. :D
 
@keymaker @viktorlantos @inadsz, gratulálok az akváriumokhoz, kb. fél évente jutok el hozzátok, de egyre több mindenre lehet rácsodálkozni.(y)
Pöttyet el voltatok havazva, ezért nem haverkodtam - nem akartalak feltartani benneteket -, remélem túléltétek a pakolást. ;)
Végül, de nem utolsó sorban köszönet @Luigi13-nak a fuvarért, mert a villámlátogatás nélküle nem jöhetett volna létre. :D
Legközelebb esetleg viszek "kóstolót", abból az allergia gyógyszerből, ami nekem bevált (loratadin, kb. 800 huf a 30 darabos doboz)...
Nem hátrány, ha az ember lát sőt, még levegőt is kap.
 
@keymaker @viktorlantos @inadsz, gratulálok az akváriumokhoz, kb. fél évente jutok el hozzátok, de egyre több mindenre lehet rácsodálkozni.(y)
Pöttyet el voltatok havazva, ezért nem haverkodtam - nem akartalak feltartani benneteket -, remélem túléltétek a pakolást. ;)
Végül, de nem utolsó sorban köszönet @Luigi13-nak a fuvarért, mert a villámlátogatás nélküle nem jöhetett volna létre. :D

Örülök én is a találkozásnak, de azért @Nigro -t ne hagyjuk ki azért mert nem volt ott. :) A "picit el voltatok havazva" enyhe kifejezés, de sikerült időre és túléltük :)
 
Örülök én is a találkozásnak, de azért @Nigro -t ne hagyjuk ki azért mert nem volt ott. :) A "picit el voltatok havazva" enyhe kifejezés, de sikerült időre és túléltük :)
Arra nem is gondoltam, hogy talán Nigro volt ott először, de maga alá temette egy szállítmány... :eek::LOL:
Ha ott lett volna, még lukat beszél a hasamba, és hazáig cipelhetek egy ADA szettet üvegtől a szűrőn át a visszafolyásgátlóig. :LOL:
 
@keymaker @viktorlantos @inadsz, gratulálok az akváriumokhoz, kb. fél évente jutok el hozzátok, de egyre több mindenre lehet rácsodálkozni.(y)
Pöttyet el voltatok havazva, ezért nem haverkodtam - nem akartalak feltartani benneteket -, remélem túléltétek a pakolást. ;)
Végül, de nem utolsó sorban köszönet @Luigi13-nak a fuvarért, mert a villámlátogatás nélküle nem jöhetett volna létre. :D

Köszi :)
Sajnálom, hogy nem volt idő kicsit beszélgetni. Még mindig a szabadságok miatti emberhiánnyal küzdünk, de lassan ennek is vége.
Legközelebb biztosan több időnk lesz és az akváriumok között is lesz sok újdonság :)
 
Köszi :)
Sajnálom, hogy nem volt idő kicsit beszélgetni. Még mindig a szabadságok miatti emberhiánnyal küzdünk, de lassan ennek is vége.
Legközelebb biztosan több időnk lesz és az akváriumok között is lesz sok újdonság :)
Micsoda véletlen, hogy én is pont akkor voltam ott nálatok. Így összefutottam @Bandesz és @Luigi13 forumtársakkal miközben megcsodálhattam az akváriumokat.(y)
Én most voltam nálatok először, bár online-ban már rendeltem tőletek.
Köszönöm @inadsz Daninak a segítséged és gratulálok a többieknek is: @viktorlantos, @Nigro, @keymaker.;)
 
Minden elismerésem a szenzációs üzletért és azért, h számunkra itt a fórumon a kezdetektől máig bemutatjátok az AKVARISZTIKA PARADICSOMÁT. Azt hiszem egy igazi kuriózum és hiánypótló élmény az üzlet. Tőletek csak tanulni lehet és ti ezt lehetővé is teszitek, köszönöm sok más műkedvelő nevében is mind azt amit megalkottatok. Csak így tovább
 
Gyönyörű növény, de néhány hetet várnod kell míg ilyen színű lesz. Alapból vöröses apró levéllel jön, zöld levélfonákkal. Majd átalakul a víz alatt és előjön ez a gyönyörű szín :)
Tényleg nagyon jól néz ki, főleg a HM-el kombinálva a 60-as Do Aqua akváriumotokban.
Köszönöm az infót róla! (y)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére