• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - fotóözön - Törökbálint

Status
Not open for further replies.
Kizárt dolog. :)
Köszi Dani neked is :)
azért lehet 39 W-al meg refi nélkül is nagyra növeszteni :D
810425.jpg
Boccs a poros cuccért :oops:
csak nem virít....
 
Hmm... Milyen szép kis halacsok... ;) De most akkor ők...? :rolleyes: Gondolom különleges színváltozatú Amanda lazacok, mert olyan, mintha Amanda mamának lett volna egy röpke pásztorórája Serpa papával :whistle::ROFLMAO:

Jelentem rejtély kb. megoldva... :rolleyes:
Nem hagyott nyugodni a dolog, így kicsit jobban utánakeresgéltem ("gúgl" a barátunk (y)) és ha minden igaz, Vörös fantomlazac (Hyphessobrycon sweglesi) csapatról van szó ;)
Úgy néz ki Amanda mama mégsem paráználkodott... :ROFLMAO:
 
Re: Green Aqua - Friss fotók!

Még szerencse, hogy szólt Tibi, hogy itt az AGA határidő. Valamiért azt hittem a hónap végén lesz....

Úgyhogy ma nap végén kicsit gatyába ráztuk a nanó akit és készítetünk pár fotót a versenyre..... Innen is köszi Tibi :clap: :thumbup:
A fotókra éhes fórumozok kedvéért megosztom az eredményt :angel:

6178136688_a2619bb3be_z.jpg


6178138302_bcea276acf_z.jpg


6178139534_5fb9143749_z.jpg


6178140520_167bbd9557_z.jpg


Az egész dolog kb 2 óra alatt megvolt. Ebben bene volt a dupla vízcsere, a technika kiszedése, a növények megigazítása, bevilágítás, tesztfotók stb. Szóval viszonylag gyorsan lement. :wave:
Ma nézegettem a régi fotókat!Es mi az a muanyag lap ami az aki mögé van berakva?Mert megvilägitva szuperül feljavítja a hátteret!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére