• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - fotóözön - Törökbálint

Status
Not open for further replies.
Nagyon tetszetősek a medencék.
Viktor, láttam a "túlszűrt" medencét is :) Valóban elképesztően tiszta a vize. Élőben jobban látszik a különbség, bár nem hiszem, hogy bármelyik akváriumra panaszkodhatnék ilyen szempontból, és már tudom a trükköt is ;) Sok-sok "bio" szűrőanyag, purigennel a tetején...
 
Kicsit elmaradtak a fotók úgyhogy pótoljuk!

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr

Haletetés stílusosan :)

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr

És a hétvégi berendezős workshop aktuális állapota. Hát ahogy várható volt a télapó szakáll így buborékok nélkül nem fest olyan jól, de a fotózásnál majd figyelünk a vízcserére.... addig szerintem úgyis kell néhányszor cserélni. Vagy egyszerűen levesszük és visszatesszük fotózáshoz :)

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr
 
A hatodik kepen Tibi akvariuma van? Nem kicsit notte be a novenyrengeteg,mar csak harom nap es eloben is amulok bamulok majd nem csak a kepeken [emoji6]
 
A második a kedvencem! :)
@viktorlantos: A vízesésesre léci dobj fel egy hátteret és lőj egy technika nélkülit, mert már unok a háttérképem. :D :D :D
De ha a másodikkal csinálod meg ugyanezt, nekem az is pont jó. :D
 
Utoljára módosított:
Figyelem, nyugalmat megzavaró képsorok következnek.... :)

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr
A második képen a két akvárium üvege között van különbség? Úgy értem mintha a szemben levő sokkal "tisztább" lenne. Vagy ezt az másikon levő zöldes ADA HQI teszi?
 
Mindkét üveg low iron, de mindkettő másik gyárnak a terméke. Az ADA akváriumok táblája szürke, nagyon világos kék élből nézve. Amit mi használunk világos kék és zöld attól függ hogy világítod. A többi csak a fény
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére