• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - fotóözön - Törökbálint

Status
Not open for further replies.
A vörös stemes nagyon brutál (y), a nagy zöld fás-füvesbe nagyon picit bele kontárkodtam anno titokban :bag: -- de úgy látom begyött :whistle:, s megyek nyírni lagúnát jövő héten télleg, ezen a képen még inkább látszik, hogy ideje van.
A mohás-erdős aksiról meg a "négyszögletű kerek erdő" ugrott be, csak nehogy jöjjenek a pomogácsok :barefoot:
 
Akkor egy adag pixel megint....

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr

a riccardia időközben feléledt.... és elkezdett elnyomni mindent

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr

Twinstar on..

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr

Twinstar off

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr
 
A lépcsős kép fölötti sok nagy köves minimál dizájnos -a többihez képest- jön be nagyon. Ezt élőben is jó lenne körbenézni.
Bakter, Viktor ez az újabb sem semmi! Ebből is a sziklás (ha jól néztem a harmadik) nagyon állat! Csak gratulálni tudok!
 
Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr

múlt heti ültetés...

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr

és most

Green Aqua Showroom by viktorlantos, on Flickr

Utóbbi akvárium egyébként egy gyors átalakítás eredménye volt. Jobb bal oldalról tarra vágtam a stemeket. A rotala sp vietnam levágott hajtásai a 180-as akiból bekerültek. 3 fa némi stauro, reineckii mini, egy pici anubias és moha a meglévő akváriumokból. Hátra középre pogostemon erectus. És egy teljesen új életet kapott egy gyors átalakítással az akvárium. Így a gyep megmaradhatott és nem kellett szétrombolni az egészet.
 
Gondolom a rotala sp vietnam az aquasky 602 miatt ilyen vörös? Mintha az első fotósorozatban is az lenne a az utolsó előtti akiban (amelyikben két fa van). Csak ott aquasky 601 van fölötte?
 
Most a piros az ez?
én eddig Rotala walichi-nek néztem vagy tévedek?

Óriási hiba :)

A Wallichii nem ilyen tömött. Rövidebbek a levelei, nehezen viseli a nyírást.
Ezt ha megsimogatod olyan érzés mint a karácsonyfán a boa amit rá szoktunk dobni :)

Igyekszem ezeket a gyönyörű hajtásvégeket tovább nevelni más más akváriumokban. Nekem most ez az egyik kedvenc növényem.
 
Gondolom a rotala sp vietnam az aquasky 602 miatt ilyen vörös? Mintha az első fotósorozatban is az lenne a az utolsó előtti akiban (amelyikben két fa van). Csak ott aquasky 601 van fölötte?

Kell neki a fény az biztos. A boltban most minden akváriumban amiben ilyen növényt láttok az Rotala Sp. Vietnam Wallichii nincs.
 
Óriási hiba :)

A Wallichii nem ilyen tömött. Rövidebbek a levelei, nehezen viseli a nyírást.
Ezt ha megsimogatod olyan érzés mint a karácsonyfán a boa amit rá szoktunk dobni :)
Na Nigro reszkess!:Do_O mikor ott jártam, Wallichit mondtál nekem mikor kérdeztem.... ejnyebejnye:ROFLMAO:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére