• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - fotóözön - Törökbálint

Status
Not open for further replies.
Azért ez az aki is kikupálódott.

Ez olyan tipikus első akváriumosnak való.A kinek még csak annyi az elképzelése, hogy szeretne gyepet, meg fát mohával, pár követ meg olyan színes növényeket is. "Na akkor ezt tudnám ajánlani" pár mondatnyi instrukció után meg tudja építeni és talán jön vele a sikerélmény is.
Tetszenek az ilyen akváriumok.;)
 
Más választás?

Leszívnám a talajt és feltölteném újra dekorral. betömködném a fák alatt, hogy az amanok ne tudják lehordani.
De minnél tovább nézem ezt az előre hordott talajt annál jobban tetszik. Ad még egy szintet azon a részen a layoutnak. Mint egy lépcső viszi hátra a szemet. Elsöpröm alóla a homokot és ott marad az amazonia. meg lehet kap valami zöldet.

Ceratopteris a fák mögötti növény
 
Mai képek....

Tibcsi akváriuma. Egy kis gyep kiegészítés kell majd és a hátsó stem sor diatommal indít az első héten, de egyébként tiszta és fincsi!


Szecsei Tibi scape from Scaper's Day
by viktorlantos, on Flickr


Szecsei Tibi scape from Scaper's Day
by viktorlantos, on Flickr


Szecsei Tibi scape from Scaper's Day
by viktorlantos, on Flickr

Balázs épp a diatomot szugerálja pfff :)


Szecsei Tibi scape from Scaper's Day
by viktorlantos, on Flickr


Szecsei Tibi scape from Scaper's Day
by viktorlantos, on Flickr

A bal oldali Talachi akvárium percekkel ezelőtt kapott vízcserét egy szűrő csere után ezért opálos.

A galéria egyébként csini, már ha rend van :)


Scaper's Day Contest - Piga Team - Day 7/90
by viktorlantos, on Flickr
 
Utoljára módosított:
Melyik bolygóról hoztátok ezeket a köveket? :blackalien::droid::astronaut::greyalien::cyclops::lurking::android: Vagy Supermennel érkezett egyenesen a Kriptonról? :D Állat! :woot: De komolyan milyen kövek ezek?
 
Melyik bolygóról hoztátok ezeket a köveket? :blackalien::droid::astronaut::greyalien::cyclops::lurking::android: Vagy Supermennel érkezett egyenesen a Kriptonról? :D Állat! :woot: De komolyan milyen kövek ezek?
Én is ezt kérdeztem Balázstól amikor a múlt héten benn voltam lenullázni a pontjaimat, meg megnézni a galériát (főleg a böszme miatt :)).
Hát a választól lepadlóztam kicsit... :D
 
@viktorlantos @Nigro és persze @keymaker
Nem tudtam pontosan hová is írjam a fórumon belül,ezért itt teszem meg,hogy ...

GRATULÁLOK AZ 5.ÉVES JUBILEUMOTOKHOZ(y).
Nagyszerű dolgot csináltok ,és eszméletlen munkát végeztetek az elmúlt 5 évben.És még remélem jó sokáig tudjátok tolni az "ipart",talán még magasabb színvonalon ,ha van ettől egyáltalán magasabb.Elképesztő fotókat és videókat láthatunk tőletek ,legyen az saját akvárium vagy ügyfeles.Személy szerint vidéki lévén ,jó ha egy év alatt kétszer feljutok hozzátok,de ezekkel a médiaanyagokkal egy kicsit közelebb hozzátok az elérhetetlent számunkra.Abban azért bízom hogy az idén több workshopra fel tudok menni hozzátok mint tavaly.Webshop fantasztikus ,üzlet fantasztikus,gyerünk srácok,csak így tovább:)

egy akvarisztikával megfertőződött ,megszállott fórumozó:woot:;)
 
@viktorlantos lehet kerni uj kepeket a lenti akvariumokrol? :)
A verseny ota kicsit elhanyagoltak lettek. 64-esben van egy noveny amit nem tudtam meg, hogy micsoda. Ugy terjed mint a tenellus de mashogy nez ki. Szepen lekuszott a homokba, nagyon tetszett.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére