• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - fotóözön - Törökbálint

Status
Not open for further replies.
Sziasztok !

A héten sikerült eljutnom párommal együtt hozzátok a boltba(csütörtök) ezúton szeretnék gratulálni nektek mert a képek alapján nem számítottam erre, félreértés ne essék, nagyon jók a képek, sőt... de teljesen más hatás van az üzletben. az akváriumokban az arányok fantasztikusak! Nem tudom máshogy megfogalmazni de nekem olyan légiesnek tűnt mindegyik, mintha kezembe foghatnám pl. a 240-est és sétálhatnék vele:D pedig tuti, van vagy 350 kg.
Volt szerencsénk az emeletre is feljutni, köszönhetően Nigro-nak, szerintem azt hitte nem is tetszik :) mert nem nagyon tudtam sok mindent mondani rá...elakadt a szavam, fantasztikus.
Meg amúgy se voltam bőbeszédű, letaglózott az egész bolt, a látvány a sok akvárium feldolgozni se lehet ezt bő fél óra alatt... talán ha bezárkózik az ember oda 2 napra :)

Szóval grutulálunk innen a bolthoz, csak így tovább!

Bocsi az off-ért.
 
Azert remelem a kis csigakat kikapkodjatok. :) Nem valok am ok oda szerintem, miert tettetek be oket ? Megneztem penteken a vegleges format. Nem rossz. A hatter nekem kicsit sok, elvonja a figyelmet konnyen, de nagyon jol megy a koncepcioba. Azok az amanok meg varazslatosak, es ahogy neztem van koztuk ami cipeli az utanpotlast. Szoktatok kezdeni valamit a larvakkal vagy elhullanak ? Remelem sikerul a kituzott cel amirol beszelgettunk.
 
Legutóbb a Twinstar még mikor a boltban jártam a jobb oldalon volt azt hiszem. Milyen gyakran szoktad cserélgetni? Vagy csak kerested a tökéletes helyet számára? :)
 
Legutóbb a Twinstar még mikor a boltban jártam a jobb oldalon volt azt hiszem. Milyen gyakran szoktad cserélgetni? Vagy csak kerested a tökéletes helyet számára? :)

A bozót miatt nem jutott el a sok bubi a bal oldalra. És a bal oldalon volt a több probléma a berohadt szűrő miatt. Úgyhogy átkerült néhány napja.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére