• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Green Aqua - fotóözön - Törökbálint

Status
Not open for further replies.
Már nálatok is akartam mondani de elfelejtettem. Valahogy az a MonteCarlonak épített kis dombcsík nem illik a layoutba.Legalábbis nem egybefüggően.Több darabra szedve szerintem jobban mutatna,jobbra kissé megemelve a Twinstar vonaláig. De ez csak a saját véleményem.
 
Viktor a tobbi akvarium nem publikus? :)
Megneztem olna azokat is. Stemes, Adas, hajoroncsos, es a kis 60as elol. Ja meg az elos akvarium, de ott lattam valami teszt folyik.
 
Viktor nekem bejön a monte carlo dombocska elöl.Megtöri a dekorhomok egyhangúságát és egy elsőre furcsa kontrasztot ad a felette lévő mohákkal.
Én bent hagynám már csak az egyediség miatt is.Egyébként ez az az akvárium ami már akkor tettszett mikor az első fotókat közölted decemberben.
Már alig várom a májusi szabit és megnézem élőben is az összes csodát ott nálatok (y)(y)(y)
 
Viktor a tobbi akvarium nem publikus? :)
Megneztem olna azokat is. Stemes, Adas, hajoroncsos, es a kis 60as elol. Ja meg az elos akvarium, de ott lattam valami teszt folyik.

Nem volt időm mindet befotózni, de a többség jól van.
ELOS-ban tesztelés megy jaja.

60-as ADA-t még lefotóztam gyorsban mielőtt elszaladtam tegnap. De ott erős nyírás kell.
Torony nanok most szépek, de szerintem 1-2 hét múlva át lesznek rendezve. A 3 nano egymáshoz fog illeszkedni mintha 1 scape lenne.
Seiryu nagyból ki kell kapni a ricciat es be kell pótolni mohát egyébként szép.
Szigetes jávai mohásról pár napja lőttem fotót. A stemes 60-nál kellett egy nagy nyírás, mert a riccia beete magát a stemek közé és elkezdte bomlasztani őket.

B 240 literese kiürítve várja, hogy B berendezze, de a héten két böszmét is telepített ügyfélnél.

Azért próbálok fotózni, de a jó fotóhoz idő kell, különben kapjuk a megjegyzést a függönyre :)
 
Huu a nano scapet nagyon varom! Nagyon jo otlet.
Koszi a tobbi infot :)
A stemes meg mindig kedvenc ha osszeszedte magat nyiras utan lohetnel rola egyet. Nalam valami nem stimmel, nem akarnak szepdn noni a stemek. Valami hianyzik de nem tudom mi lehet az.
 
De előkerestem neked a tegnapi 60-as fotót még


Szakavatott akvakertészek biztos tudjak milyen stem van hatul, de nekem még nem megy a ránézésre azonosítás, szóval mi van hátul?

Jól látom hogy a befolyó egy oldalon van a kifolyóval és hátul? Nem öli meg ez a növénysűrűség a flow-t? Mivel szűritek ezt az akvát?
 
Szakavatott akvakertészek biztos tudjak milyen stem van hatul, de nekem még nem megy a ránézésre azonosítás, szóval mi van hátul?

Jól látom hogy a befolyó egy oldalon van a kifolyóval és hátul? Nem öli meg ez a növénysűrűség a flow-t? Mivel szűritek ezt az akvát?

Hemianthus micranthemoides most csak 1 600,00 Ft - Green Aqua

a szűrő pedig

ADA Super Jet Filter ES-600 külső szűrő - 36cm magas akváriumhoz most csak 163 350,00 Ft - Green Aqua

Nincs szélvihar, de a szűrésre nem lehet panasz :)
A fenti emeleten is ez a szűrő kergeti a scaper's day akváriumait. A 45cm magas akváriumokat is
 
Ha jól rémlik oda direkt nem ültettünk green-t. Ezért növekszik a felszín felé és nem fekszik a talajon. Nincsenek léggyökerek sem. A levélzet is arányosan kisebb. A rotala sp green nem kifejezetten a 60 literes akváriumok növénye
Ha felulrol megneztem a sarkokban mintha nagyobb levelei lennenek. Nalatok a HM nagyon mas, lathato volt a kulonbseg. De akkor lehet csak a feny miatt lett mas.
 
Ugy ertem a nagy bokron latszik hogy az egyik reszen nagyobb level vastagabb szárral van. Ezert gondoltam hogy keverve van a hm es a rotala. De majd legkozelebb jobban megnezem :)
 
Mire a húsvéti nyuszi

Egy igaziiii húsvéti nyuszi????????

product-enlarged.jpg
 
Nyírás után kikaphatnád elölről azt a kupac amazoniát is;)

Nem megy. De szerintem meg lesz vágva a fotó és nem fogod ekkorának érezni.
Sajnos az Amano garnélák tettek róla, hogy a mögötte lévő tönk ne olvadjon össze a tájjal.
Folyamatosan hordják ki alóla a talajt. Hiába szedném ki a tönk és a kövek között elég nagy rés lenne. Ezért lett oda növesztve a gyep.
Szerintem pont ettől lesz egyedi. Ha szépen sikerül megnyírni akkor ez a lépcsős hatás segít majd a látványon.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére