• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AKCIÓ Green Aqua Black Friday 2023

Én már két rendelésen is túl vagyok mert persze csak kimaradt az elsőből pár apróság. Nekem is elvileg már úton van a cucc, de azért hagyjátok a raktárosokat kicsit pihenni is! 😁 :LOL: Köszi és kitartást!
 
Hát én úgylátszik kiestem a pixisből, vagy többet nem rendelek boxba... amúgy is azt vettem észre, az nem pörög úgy mint a házhozszállítás. Na hétfőig várok az értesítésre, aztán rendelek sos-ben, mert táphiányban szenvedek 😁
 
Szuper, hogy néhányatok már kapott értesítőt és folyamatban van a kiszállítás, de azért kelleni fog néhány nap, hogy a végére érjünk mindennek.
Szóval aki nem kapott értesítőt, ne izguljon. Minden intéződik sorban 😀 👍

A bolt már bezárt mára, de ha kérdés van itt elértek vagy privátban. Ha tudok természetesen segítek 👍
 
Ahogy minden évben, ismét köszönjük a türelmet a boltban, e-mailben és telefonon egyaránt. Igyekeztünk minden igényt, kérdést, kérést kielégíteni. Betegségek miatt kicsit kevesebben toltuk ma mint terveztük, de így is az eddigi legolajozottabb BF napon vagyunk túl az üzletben. Mára mindenki befejezte a munkát, holnap a bolt a megszokott nyitvatartás szerint üzemel, de a szokásossal ellentétben a csomagolás is zajlik és a GLS is jön hozzánk, hogy legtöbben már hétfőn kézhez kapjátok a rendelést. Sőt, még vasárnap is csomagolunk. Köszi mindent a teljes csapat nevében. Éjfélig még garázdálkodhattok, ha valami lemaradt ;)
 
Egy gyors kérdés: Ha valami ami a kosárban volt, de out of stock lett közben, akkor így jártam ugye?
 
Egy gyors kérdés: Ha valami ami a kosárban volt, de out of stock lett közben, akkor így jártam ugye?

Igen a weben ez az általános módszer. A fizetési folyamat végén lesz a tiéd.
Valószínűleg azért is, hogy ne parkoltassa senki feleslegesen a terméket a kosárban napokig vagy akár hetekig.
 
igaz nem black friday, de majdnem... az egyik akváriumom ereszteni kezdett, úgyhogy rendeltem egyedi üveget nov. 20-án. A várható gyártási idő 2-3 hét. Tegnap már átvehető volt... 👍
Mondanám hogy köszönöm, de most rendezhetem át a naptáram, hogy ne álljon üresen az üveg két hétig :D
 
igaz nem black friday, de majdnem... az egyik akváriumom ereszteni kezdett, úgyhogy rendeltem egyedi üveget nov. 20-án. A várható gyártási idő 2-3 hét. Tegnap már átvehető volt... 👍
Mondanám hogy köszönöm, de most rendezhetem át a naptáram, hogy ne álljon üresen az üveg két hétig :D
Ennek kovetkezmenyei lesznek, kideritjuk, ki intezte tul gyorsan, fejek fognak hullni.
 
Back
Oldal tetejére