• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

AKCIÓ Green Aqua Black Friday 2023

Akkor aki péntekre halasztotta a bevásárlást, érdemes picit átolvasni az akció feltételeit.
Idén a gyártókkal karöltve egy nagyobb akciót sikerült összehoznunk, de a végső árakat csak pénteken látjátok majd.

Black Friday-en nem kell kuponozni, a webshop az akciós árat mutatja majd. Pontok gyűjtésére nem lesz lehetőség és más kupon használatára sem.
De pontokat fel tudtok használni ezen a napon. A többi infóért katt ide: https://greenaqua.hu/hu/black-friday-2023

Várunk mindenkit pénteken online és a boltunkban is. 👍 :D
Az online rendelés mindig kényelmesebb, várhatóan elég nagy tolongás lesz a boltban, így ezt javasoljuk elsősorban. 🎁

Várhatóan egész hétvégén csomagolnak majd a raktárban és igyekszünk gyorsan szállítani, de a spec alkalom miatt egy kis türelmet kérünk, ha néhány nappal később érkezne meg a csomi.
Ilyenkor a futárszolgálatok is rogyásig vannak csomagokkal.

ps: A topikot most már nyitva hagyjuk. Ha kérdés stb van ide jöhet. Árakkal kapcsolatban csak pénteken tudunk válaszolni :D
 
Utoljára módosított:
Akkor aki péntekre halasztotta a bevásárlást, érdemes picit átolvasni az akció feltételeit.
Idén a gyártókkal karöltve egy nagyobb akciót sikerült összehoznunk, de a végső árakat csak pénteken látjátok majd.

Black Friday-en nem kell kuponozni, a webshop az akciós árat mutatja majd. Pontok gyűjtésére nem lesz lehetőség és más kupon használatára sem.
De pontokat fel tudtok használni ezen a napon. A többi infóért katt ide: https://greenaqua.hu/hu/black-friday-2023

Várunk mindenkit pénteken online és a boltunkban is. 👍 :D
Az online rendelés mindig kényelmesebb, várhatóan elég nagy tolongás lesz a boltban, így ezt javasoljuk elsősorban. 🎁

Várhatóan egész hétvégén csomagolnak majd a raktárban és igyekszünk gyorsan szállítani, de a spec alkalom miatt egy kis türelmet kérünk, ha néhány nappal később érkezne meg a csomi.
Ilyenkor a futárszolgálatok is rogyásig vannak csomagokkal.

ps: A topikot most már nyitva hagyjuk. Ha kérdés stb van ide jöhet. Árakkal kapcsolatban csak pénteken tudunk válaszolni :D
Viktor, ha kosárba dobálom a termékeket ma-holnap...akkor a weboldal 24 óránként "üríti" azt vagy péntekig benne maradnak a termékek és lehet hozzá írni közben ha még megjön az ihlet? köszi.
 
Telekomos hálózatos problémát látok, ami tőlünk független. Aki ilyen hálózatról próbálja az oldalt jelenleg lassú betöltést tapasztalhat.
Voda-t néztem még ott minden ok. Nemzetközi kapcsolatok detto.
Reméljük javítják a telekom problémát is valamikor.
 
Houston, baj van :D

kívánságlistámat átmozgattam volna kosárba erre megdobott egy ilyennel:
error.png
azóta nem érem el az oldalt :D
 
Közben lekopogom a fenti technikai hibán kívül (amit este orvosoltunk) nem kaptunk más hibáról riportot.
Sikerült jól felkészülni így a 15.? GA BF alkalmával :D

Ha bármi van hahózzatok. Bent is aktív az ügyfélszolgálat. Én is segítek, ha gond van.

A rendeléseket folyamatosan dolgozzuk fel, de ahogy az lenni szokott a BF esetén kis türelmet kérünk a szállításokkal és értesítésekkel kapcsolatban. 👍
Persze mikor máskor ha nem most lenne valami dögvész az országban, ami a bolti kiszolgálásunkat is érinti, de megteszünk mindent, hogy pörögjenek a dolgok.

Köszi a türelmet és jó böngészést annak, aki még nincs túl a rendelésen 🎁
 
Viktor, az Éden 501 akciós, készleten van és várható beérkezés 2024/01/15?
Ezt nem tudom értelmezni. Illetve lehet, hogy tudom, csak ha valamit mellette rendelek, akkor 2 külön csomagom lesz? @viktorlantos

huh ez tényleg picit játékos :D
szerintem már csak rendelhető. de egy gyors email az infóra és bent megnézik. Dani gyorsan segít szerintem most még nyitvatartási időben.
Tudom nem szereted az emailt, de van amikor csak ez marad 😜
 
Közben lekopogom a fenti technikai hibán kívül (amit este orvosoltunk) nem kaptunk más hibáról riportot.
Sikerült jól felkészülni így a 15.? GA BF alkalmával :D

Ha bármi van hahózzatok. Bent is aktív az ügyfélszolgálat. Én is segítek, ha gond van.

A rendeléseket folyamatosan dolgozzuk fel, de ahogy az lenni szokott a BF esetén kis türelmet kérünk a szállításokkal és értesítésekkel kapcsolatban. 👍
Persze mikor máskor ha nem most lenne valami dögvész az országban, ami a bolti kiszolgálásunkat is érinti, de megteszünk mindent, hogy pörögjenek a dolgok.

Köszi a türelmet és jó böngészést annak, aki még nincs túl a rendelésen 🎁

Csak én voltam ilyen szerencsétlen akkor?! Köszönöm én is a gyors közbenjárást, az a kívánságlista soha nem lesz a barátom, már egy éve is így jártam talán, többet nem haverkodok vele úgy érzem. :D
Már át is adtátok a futárnak a megrendelésem, le a kalappal, nagyon jó a csapat, kitartást az állva maradt csapattagoknak és jobbulást az lábukról leborult hősöknek, én is döglődök a héten. :D
 
Back
Oldal tetejére