• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Exploring the Unknown

Nekem is bejön és jók lettek a színek is, de nem tudok megbarátkozni a vastag micro levelekkel. Amandák tényleg ilyen fakók vagy most a tekergetés miatt lett ilyen?
 
Nekem is bejön és jók lettek a színek is, de nem tudok megbarátkozni a vastag micro levelekkel. Amandák tényleg ilyen fakók vagy most a tekergetés miatt lett ilyen?
tényleg kicsit fakónak tűnnek a képen, szebbek, de most nem erre mentem igazán, nem is figyeltem őket szerkesztés közben

a micro még nekem is határeset, nagyon gondolkodom, hogy az összes petite helyére tridentet teszek
 
Már a scape száraz megépítésekor felmerült bennem, hogy a hátsó résben hogyan mutatna egy kis naplemente feeling. A kék "ég" ismét előhozta belőlem a vágyat, gyorsan photoshoppoltam egyet, de egyelőre inkább giccsnek tűnik, mint pozitívumnak.

_MG_4041_suns.jpg
 
Nagyon patent már most (y)
Egyetlen egy dolog zavar csak, amit már korábban is említettem az a hydro a scape közepén fent,az Én szemem annyira elviszi felfelé a részletekről,szerintem jobb lehetne ha az az ág lassan növő mohával lenne befedve.És ha egy emers sziget a terv a kilógó fán akkor a moha megfelelő "talajt" biztosít majd a növényeknek.;)
 
Nagyon patent már most (y)
Egyetlen egy dolog zavar csak, amit már korábban is említettem az a hydro a scape közepén fent,az Én szemem annyira elviszi felfelé a részletekről,szerintem jobb lehetne ha az az ág lassan növő mohával lenne befedve.És ha egy emers sziget a terv a kilógó fán akkor a moha megfelelő "talajt" biztosít majd a növényeknek.;)
a fenti rész még nagyon körvonalazódik, több ötletem is van rá, de egyelőre nem akarom lelőni :) nekem amúgy a hydro nélkül nagyon kopasz lenne a teteje, de persze ez változhat, ha felnőnek a stemek a háttérben
 
Már a scape száraz megépítésekor felmerült bennem, hogy a hátsó résben hogyan mutatna egy kis naplemente feeling. A kék "ég" ismét előhozta belőlem a vágyat, gyorsan photoshoppoltam egyet, de egyelőre inkább giccsnek tűnik, mint pozitívumnak.
Az akva szép, tetszik. A kiegészítő ágakon kívül ha jól néztem, bal elől össze is gubancoltál két ágat;)
A naplementéhez ez a kék világos, amúgy nagyon kellemes, békét sugárzó hangulatot ad az egész akvának.
A naplemente narancssárgája sem elég mély, ez nem hozza elő a kívánt feelinget.
Egy saját gyűjtés négy éve Makarskán (kicsit játszodtam a záridővel a fényképezéskor, de majdnem ilyen szép volt):
16966982888_d64c4f9c3c_b.jpg

Sajnos nagyon gyengíti a színeket mire feltöltöm...
 
Persze, tisztában vagyok vele, hogy nem 100%-os, ez egy 5 perces photoshop változat, csak a hangulatra voltam kíváncsi, ha lesz egy kis időm, mélyebben belemászom mert még mindig látok benne fantáziát
 
Persze, tisztában vagyok vele, hogy nem 100%-os, ez egy 5 perces photoshop változat, csak a hangulatra voltam kíváncsi, ha lesz egy kis időm, mélyebben belemászom mert még mindig látok benne fantáziát
Tiszta sor.
Én csak arra próbáltam célozni, hogy ha egy erőteljesebb/mélyebb narancs színnel próbálod, jobban visszaadná azt, amit ki akartál próbálni:)
 
Nagyon tetszik az aki.Egy kis apróság:nekem túl direktnek tűnik,hogy csak a fák tövében vannak kövek.A jobb oldali tőkének a bal oldalon lévő vastag ágához tudnék pár apróbb követ elképzelni.Amúgy tényleg király!
 
Klassz a hangulata az akvának!
Ami nekem kicsit elviszi a dolgot,a rózsa fantomok egy kicsit talán nagyok bele!
 
Helyzetjelentés - 17. nap

Lecseréltem a Microsorum Pteropus Petite-eket Tridentre. A vékony szálakkal sokkal arányosabb lett az aki. A stemeket már nyírnom kellett, most mindennek visszaültettem a felső 3 centijét, hadd kezdjék újra a bulit, remélhetőleg már vörösebben. Ma pedig megérkezett a Twinstar szállítmány, így bekerült egy új M5 is, reméljük, csodát tesz :) A növénycsere közben mindkét oldalon kicsit elfordult a fa, de így kikerült vízszint fölé a hydro-s ág, ami jobban is tetszik.

_MG_4089.jpg
 
Klassz a hangulata az akvának!
Ami nekem kicsit elviszi a dolgot,a rózsa fantomok egy kicsit talán nagyok bele!
halméret választásban mindig megbotránkoztatom a fórumot, nekem még elférnek benne, de ha versenyfotó lesz, arra valószínűleg kikerülnek (már ha ki tudom majd szedni őket ebből a dzsungelből, ami itt lesz).
 
Akkor az országban neked van elsőnek TS2..... ezt az elsőzést sosem bírtam :D:D:D:)
Holnap megkukkantom végre én is :)
Elsőként sz**hatok a még rövidebb porlasztó kábellel (y) nem is értem, mit gondoltak, kb 15 centire tudtam letolni a vízfelszín alá. Amúgy ja, én vagyok a legmenőbb pfff :D
 
Elsőként sz**hatok a még rövidebb porlasztó kábellel (y) nem is értem, mit gondoltak, kb 15 centire tudtam letolni a vízfelszín alá. Amúgy ja, én vagyok a legmenőbb pfff :D

Szerintem ezt már a cradle kerethez passzolva készítették. Ha keretben van a külső egység akkor majdnem az akvárium felső üvegén ül.
Vége az időnek amikor a vezérlő kint az akvárium alján figyelt....
 
halméret választásban mindig megbotránkoztatom a fórumot, nekem még elférnek benne, de ha versenyfotó lesz, arra valószínűleg kikerülnek (már ha ki tudom majd szedni őket ebből a dzsungelből, ami itt lesz).

Nem botránkoztat meg,csak ront az arányokon,pedig alap járaton szerintem jobban illik a scapehez,mint az amanda! :)
 
Szerintem ezt már a cradle kerethez passzolva készítették. Ha keretben van a külső egység akkor majdnem az akvárium felső üvegén ül.
Vége az időnek amikor a vezérlő kint az akvárium alján figyelt....
az üveg tetejénél van a vezérlő, feljebb mint ahol a cradle-ben lenne, meglestem bent azt is, azzal még 2-3 centivel lejjebb van
 
Én ahhoz, hogy ugyanoda tudjam tenni a fejet ahol a régi is volt ahhoz teljesen fel kellett tennem a vezérlőt az aki tetejéig, ráadásúl fejjel lefele, elég bután mutat de nem baj, ködöl mint állat :D

17198425006_4fa59d56cd_b.jpg
 
Back
Oldal tetejére