• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Első növényes akváriumom!

1475777_654492027936967_1468425698_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
1476159_654492134603623_1378655263_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
1476268_654492137936956_2084079228_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
1469772_654497684603068_2060102571_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Sziasztok elég sok kihagyás után újra jelentkezek. Suli is volt most már munka úgy hogy nem volt sok időm. De most egy kis ujra gondolás utána gondoltam dobok fel nektek pár képet:)
 
az utricularia hogy maradt lent? o_O nálam több, mint egy hónapja nő DSM-ben és mikor megpróbáltam felönteni, egy pamacs még mindig feljött, pedig ránézésre már összefüggő gyep..
 
Hát nem volt egy egyszrü de mindegyiket egy kis köhöz kötöztem:) tudom nem egy szokványos modszer de remélem össze fog jönni azért tünik egybefüggönek mert 20dobozzal rendeltem:) az akvárium kb már egy éve megy csak lett egy kisebb terep rendezés úgy ,hogy
nekem ki volt lőve a DSW módszer.
 
Nah végre ujra jeletkezem hát a múltkori telepités nem jött össze mert az össze graminafoliam kidöglött utána volt is egy kis rész hogy nem foglalkoztam az akival de egy kevés idő után erőt vettem magamon. Sajnos a köveim annyira ecsetalgásak voltak hogy lekelett sósavaznom öket.(Gyönyörüen leszedte róla.) Úgy voltam a dologgal ha már kiszedem a köveket meg a növényeket és csinálok egy 100% vizcserét akkor miért ne alakitsam át az akit egy kicsit. Kb. most ezen a héten lesz 3 hetes elég szépen alakul. Este dobok fel képeket!!
 
Hát én is nagyon sajnálom de ha majd ha leközelebb átlesz alakitva akkor DSM modszeral fogom csinálni. Egy másik kis akiba fogom felnevelgetni:)
 
Én úgy próbáltam és indítás után pár nap alatt elkezdett szétolvadni :( Azért sok sikert!
 
P1250169_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
P1250170_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
P1250172_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



Végre ujra jelentkezek volt egy kis átalakítás az akiba:) Plusz kapott egy Twinstar nanot:) még csak 4 napja van beüzemelve. Most már a co2 is be van lőve a vizkeménység 5dkh úgy hogy most minden klappol. Jah még annyi hogy most 4 hetes az akvárium:)
 
Elég brutál gyeped lett négy hét alatt, szép! Viszont a fotók nagyon nagyon sötétek, nálam alig látszik valami a zöld növényeken kívül :(
 
igen sajna nem vagyok egy fotós de ha másik módba csinálom akkor meg én látszok az üvegben:S:S most már utána kellene olvasni hogy smint meg ez a fotózás:):)
 
jobb a helyzet :)

viszont már most sajnállak a moha és parvula páros miatt :) nekem is mohás fám volt parvula gyepen, azóta sírok ha visszagondolok, ahogy egy apró leesett (észrevehetetlen) moha elkezdett növekedni a parvulában, élmény volt kiszedni :)
 
Ne is mondd már volt egyszer egy ilyen párosítás nekem is:) de azóta minden reggel ránézek egy 10 percre és mindig kiszedegetem csipesszel:p Meg hála ezt a fát kitudom venni könnyen úgy h a terv az lesz hogy az akin kívül nyírom meg.
 
Back
Oldal tetejére