• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Jbl proflora nem jó?
Szinte mindet visszakaptuk, hogy ereszt vagy elengedi a buborékokat a tömítés mellett, így nem porlaszt. Néhány embernél gond nélkül működik, de több volt a panasz, így inkább nem forgalmazzuk.
 
Szinte mindet visszakaptuk, hogy ereszt vagy elengedi a buborékokat a tömítés mellett, így nem porlaszt. Néhány embernél gond nélkül működik, de több volt a panasz, így inkább nem forgalmazzuk.

Pedig kb most akartam megrendelni :) meg jó hog olvastam.
 
Pedig kb most akartam megrendelni :) meg jó hog olvastam.

Egy jó kiindulópont lehet, hogy ha nincs nálunk akkor valószínűleg nem annyira érdemes utána menni :)

Eddig a szürke eredeti Up volt még az ami nagy százalékban jól működött. De a gyártó folyamatos variálása miatt az eredeti régi darabot nehezebb beszerezni. Nem mindig azt küldik amit rendelsz stb.

A többi szimplán kuka.
 
Egy jó kiindulópont lehet, hogy ha nincs nálunk akkor valószínűleg nem annyira érdemes utána menni :)

Eddig a szürke eredeti Up volt még az ami nagy százalékban jól működött. De a gyártó folyamatos variálása miatt az eredeti régi darabot nehezebb beszerezni. Nem mindig azt küldik amit rendelsz stb.

A többi szimplán kuka.
Koszi, eddig ugye látta a webshopban azért mertem majdnem megpróbálni. De akkor marad az Aquario difi. Szépen teszi a dolgát:)
 
Koszi, eddig ugye látta a webshopban azért mertem majdnem megpróbálni. De akkor marad az Aquario difi. Szépen teszi a dolgát:)

Az inline atomizerek ellen az szól még, hogy teleszemetelik az akváriumot és a koszolódás után macerásabb őket takarítani.
Ma már egy Aquario difi ugyanazt tudja kb mint egy inline. És ahogy látjuk ritkábban kell hozzányúlni mint egy sima diffúzorhoz.
 
A táp fagyás szállítás alatt meglehetősen ritka. Ilyen jellegű visszajelzésből nagyon keveset kaptunk az elmúlt években.
Ahhoz tényleg olyan fagyok kellenek tartós (-15-20 fok), hogy az autóban is meg tudjon fagyni a táp. Baromi ritka.

Növénynél sokkal hamarabb történik sérülés.

A kép a fagyottakrol :) csak eszembe jutott de nincs nálam kártya olvasó :) Úgyhogy ilyen kényszer megoldás
7f5665b0b122466219f128e40d72e4e9.jpg


A háttérben biokémiai mindenkitől egy perc néma csendet kerek csak együttérzésből. [emoji43]
 
sziasztok
Egy kis technikai segítséget szeretnék kérni. Ezt a szöveg beidézős bigyuszt hogy kell? Egyszerűen nem tudok rájönni
 
sziasztok
Egy kis technikai segítséget szeretnék kérni. Ezt a szöveg beidézős bigyuszt hogy kell? Egyszerűen nem tudok rájönni
"Válasz erre" gomb vagy kijelölöd a szöveget és megjelenik, hogy "kijelöltre válasz", aztán beszúrod.
 
sziasztok
Egy kis technikai segítséget szeretnék kérni. Ezt a szöveg beidézős bigyuszt hogy kell? Egyszerűen nem tudok rájönni
Minden komment jobb also sarkaban van egy 'valasz erre' gomb, ha ezt megnyomod, a rendszer automatikusan beteszi az idezetet. Hasonlo, forummal kapcsolatos kerdeseket pedig legkozelebb az 'uj felhasznalok' topikban tedd fel ;)
 
Sziasztok

Vettem nálatok egy :http://www.greenaqua.hu/hu/eheim-reeflex-uv-500.html
Beüzemeltem ahogy látható a képen :https://akvakertesz.hu/threads/muti-a-szekrenyed.1908/page-10
Kérdezném hogy elég ha éjféltől négy óráig üzemel?
Válaszotokat előre is köszönöm.
Opálosság, zöld víz esetén érdemes pár napig folyamatosan üzemeltetni, amíg el nem múlik a probléma. Ha ilyesmi nincs, legtöbben időzítik, ahogy mondod, napi pár óra elég. Inkább arra figyelj, hogy az átfolyás ne legyen túl nagy, különben szinte semmit nem ér.
 
Opálosság, zöld víz esetén érdemes pár napig folyamatosan üzemeltetni, amíg el nem múlik a probléma. Ha ilyesmi nincs, legtöbben időzítik, ahogy mondod, napi pár óra elég. Inkább arra figyelj, hogy az átfolyás ne legyen túl nagy, különben szinte semmit nem ér.

Köszönöm Danyi
 
IAPLC 2017 contest book mikorra várható. Se a Mikulás se Jézuska nem hozta, most már csak a nyusziba bízhatok?
En mar 1 hete olvasgatom!Jött meg naptár is!Na meg az új célszerszám!Nálam jól indult az idei ev!Ha kell rendelek neked!
 
Sziasztok!

Szeretnék leadni egy redelést, de sajnos nem tudom felhasználni a már meglévő pontjaimat. A kosárban még érvényesíthető, de amikor az utolsó részhez érek a pénztárnál, akkor már nem jelenik meg a kedvezmény. Ha meg ott próbálom behúzni a csúszkán a kívánt összeget, akkor meg már nem frissíti a végösszeget. Van netán valami átmenti tiltás ezügyben amiről lemaradtam vagy csak én csinálok rosszul valamit? Nem nagy tételben rendelnék, így az 5%-os kupont nem használnám.

Előre is köszi a választ.

Üdv
Péter
 
Sziasztok!

Szeretnék leadni egy redelést, de sajnos nem tudom felhasználni a már meglévő pontjaimat. A kosárban még érvényesíthető, de amikor az utolsó részhez érek a pénztárnál, akkor már nem jelenik meg a kedvezmény. Ha meg ott próbálom behúzni a csúszkán a kívánt összeget, akkor meg már nem frissíti a végösszeget. Van netán valami átmenti tiltás ezügyben amiről lemaradtam vagy csak én csinálok rosszul valamit? Nem nagy tételben rendelnék, így az 5%-os kupont nem használnám.

Előre is köszi a választ.

Üdv
Péter
Főoldalon
http://www.greenaqua.hu/hu/
Képernyőfotó 2017-01-17 - 14.48.38.png
 
Back
Oldal tetejére