• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

A naplón még hezitálok, mivel nincs fényképezőm. Csak telefonnal tudám dokumentálni a dolgot, az meg nem az igazi.
 
Dragon kővel hogy álltok? Jövő héten valamikor ki tudnék gurulni felétek. 25 kiló alsó hangon kell majd, kicsik és jó nagyok is vegyesen.
 
A naplón még hezitálok, mivel nincs fényképezőm. Csak telefonnal tudám dokumentálni a dolgot, az meg nem az igazi.
ha értékelhető minőségű képeket tud kiköpni a telefonod, ez ne legyen akadály
 
Dragon kővel hogy álltok? Jövő héten valamikor ki tudnék gurulni felétek. 25 kiló alsó hangon kell majd, kicsik és jó nagyok is vegyesen.
van kb 100 kg, de jövő héten érkezik még 100, pontos napot talán hétfőn tudunk majd mondani
 
Oksa, majd rákérdezek hétfőn, és kimegyek amikor megjött a szállítmány - csak jobb 200 kilóból mint 100-ból válogatni. :D :p
 
ha értékelhető minőségű képeket tud kiköpni a telefonod, ez ne legyen akadály

A másik akiról már csináltam korábban pár képet, az nem lett egy fáklyásmenet. Ültetés előtt majd ezt is tesztelem, hátha itt a más fényviszonyok miatt jobban viselkedik.

ígérem ez volt az utolsó OFF ebben a topikban, mielőtt megdorgál vki :)
 
Sziasztok!
Én még októberben rendeltem ex800plus tetra szűrőt. Eddig rendben tette is a dolgát ám ma a takaritasakor (Most először szűrőanyag kilötybölés) nem tudtam a csapot zárt állásba fordítani csak meglehetősen erősen. Nem is zártam el rögtön mert ellenkezett hanem kicsit oda-vissza mozgatam. Végül csak elzártam mert máshogy nem tudom leszedni a csövet. Azóta nem tudom csak 50%ban kinyitni. Kb 3x volt használva a csap eddig élete során. És most meg van szorulva.

A videón látszik a helyzet. Mit lehet csinálni vele?

Köszönöm, szép hétvégét mindenkinek.
 
A videón látszik a helyzet. Mit lehet csinálni vele?
Kenőspray esetleg? Vagy lehet vmi apró cucc beszorult a forgó részbe. Sajnos segíteni nem tudok, viszont ha új vásárlására szánnád magad, megosztozhatunk a kizárólag párban kapható új csapokon.
 
Kenőspray esetleg? Vagy lehet vmi apró cucc beszorult a forgó részbe. Sajnos segíteni nem tudok, viszont ha új vásárlására szánnád magad, megosztozhatunk a kizárólag párban kapható új csapokon.
Én szerintem ez garanciális probléma, hiszen külsérelmi nyom nincs rajta, még alig pár hónapos szóval nem igazán terveztem újat venni. De úgy látom az adminok akik érdemben hozzá tudnának szólni nem teszik.
 
Én szerintem ez garanciális probléma, hiszen külsérelmi nyom nincs rajta, még alig pár hónapos szóval nem igazán terveztem újat venni. De úgy látom az adminok akik érdemben hozzá tudnának szólni nem teszik.
A Tetra magyarországi képviseletét kellene felkeresni a problémával és a garancia papírokkal, ők tudnak segíteni ebben.
 
Én szerintem ez garanciális probléma, hiszen külsérelmi nyom nincs rajta, még alig pár hónapos szóval nem igazán terveztem újat venni. De úgy látom az adminok akik érdemben hozzá tudnának szólni nem teszik.
Bocsánat, valóban elkerülte a figyelmem hogy melyik topikban vagyunk. Azt hittem, csak egy "valahonnan szerzett" szűrő és figyelmetlen is voltam.
Látom, közben azért szerencsére kaptál érdemi választ is - így szombat este (y)
 
Én szerintem ez garanciális probléma, hiszen külsérelmi nyom nincs rajta, még alig pár hónapos szóval nem igazán terveztem újat venni. De úgy látom az adminok akik érdemben hozzá tudnának szólni nem teszik.

99% hogy beszorult valami az elzáró csapba. Pl homok. Elég ennyi is sajnos. Megpróbálnám kimosni. Brutál mennyiségű szűrőt adunk el, de nem nagyon találkozunk ilyen problémával.
Sokkal inkább jellemző pl egy csap törés vagy műanyag repedés.
 
99% hogy beszorult valami az elzáró csapba. Pl homok. Elég ennyi is sajnos. Megpróbálnám kimosni. Brutál mennyiségű szűrőt adunk el, de nem nagyon találkozunk ilyen problémával.
Sokkal inkább jellemző pl egy csap törés vagy műanyag repedés.

Ma egész nap szenvedtem vele sajnos, olyan mintha a belső gumi tömítés nem lenne jó mert fordításkor erős nyikorgó hangja van. Vagy 100x ki-be nyitottam és szappantól a szilikon zsírig mindent kapott. Valami nem jó a rendszerben sajnos. Én is azt hittem valami beszorult de nem sikerült változtatni rajta.
 
Ma egész nap szenvedtem vele sajnos, olyan mintha a belső gumi tömítés nem lenne jó mert fordításkor erős nyikorgó hangja van. Vagy 100x ki-be nyitottam és szappantól a szilikon zsírig mindent kapott. Valami nem jó a rendszerben sajnos. Én is azt hittem valami beszorult de nem sikerült változtatni rajta.
En is a homokra, esetleg csigara tippelnek. Nekem Eheim duplacsap tomitese moge kerult egyszer homok. Kimosni en sem tudtam, vegul elemeire szedtem az egeszet, es csak amikor kiszedtem belole a tomitogyuruket es a golyot, akkor jott ki. Persze ettol fuggetlenul beprobalkozhatsz a garival.
 
Back
Oldal tetejére