• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Köszönöm. Megkaptam az emilt is (Viktor), de a link után nem tudok belépni az admin felületre.
Nem probléma, ha többet fizetek. Nálatok jó helyen lesz a különbözet, csak ne a futárnál maradjon, mert ennyi jattot azért nem adok :D
 
Köszönöm. Megkaptam az emilt is (Viktor), de a link után nem tudok belépni az admin felületre.
Nem probléma, ha többet fizetek. Nálatok jó helyen lesz a különbözet, csak ne a futárnál maradjon, mert ennyi jattot azért nem adok :D

Elég ha az email-re válaszolgatsz ha fejlemény van nem kell belépni. A rendszer összefűzi ez emaileket a ticket alá. Intézkedünk. (y)
 
Elég ha az email-re válaszolgatsz ha fejlemény van nem kell belépni. A rendszer összefűzi ez emaileket a ticket alá. Intézkedünk. (y)
Lesül a pofámról a bőr. Egyrészt hogy elfelejtettem, hogy utólag kiegészítettem a rendelésemet, másrészt hogy a levélláncban is átsiklottam a kérésem jóváhagyása felett.
Vagyis stimmel az adminisztráció és még köszönettel is tartozom, hogy eleget tettetek a kérésemnek.
 
Lesül a pofámról a bőr. Egyrészt hogy elfelejtettem, hogy utólag kiegészítettem a rendelésemet, másrészt hogy a levélláncban is átsiklottam a kérésem jóváhagyása felett.
Vagyis stimmel az adminisztráció és még köszönettel is tartozom, hogy eleget tettetek a kérésemnek.
Szép vagy :p :D
 
Lesül a pofámról a bőr. Egyrészt hogy elfelejtettem, hogy utólag kiegészítettem a rendelésemet, másrészt hogy a levélláncban is átsiklottam a kérésem jóváhagyása felett.
Vagyis stimmel az adminisztráció és még köszönettel is tartozom, hogy eleget tettetek a kérésemnek.
Ügyeskedünk, ügyeskedünk? :)
 
Sziasztok!
Ma érkezett meg a rendelésem, először is köszönöm szépen! :)
Másodsorban egy kérdésem lenne, mégpedig hogy a növény szállítás működik már? Nem mertem rendelni növényeket mert nem tudtam mi a helyzet mostanság velük. :) (Mondjuk kérdezhettem volna ahogy most teszem de hát az eszemig nem jutott el eddig :facepalm:)
 
Sziasztok!
Ma érkezett meg a rendelésem, először is köszönöm szépen! :)
Másodsorban egy kérdésem lenne, mégpedig hogy a növény szállítás működik már? Nem mertem rendelni növényeket mert nem tudtam mi a helyzet mostanság velük. :) (Mondjuk kérdezhettem volna ahogy most teszem de hát az eszemig nem jutott el eddig :facepalm:)

Működik, de rendelj jövő hétre az már egy enyhébb dolognak látszik. Vasárnapig leadod és kedd szerdán küldjük amint befut a kertészetekből a szállítmány.
https://www.idokep.hu/idojaras/Budapest
 
Sziasztok!
Egy kéréssel fordulnék hozzátok!
A tetratec ex700 külső szűrőm elkezdett csöpögni a képen piros nyíllal jelzett helyről!
A kérdésem az lenne, hogy rendeljek csak simán egy pár csapot hozzá, vagy a komplett fejet? 2013.október.31. vásároltam!
tetra_2.jpg
 
Sziasztok!
Január 4.-ei rendelésem még mindig folyamatban van a GA oldalán pedig megkaptam, én rontottam el valamit, vagy a rendszer gondolkodik?

#100024745
 
Utoljára módosított moderátor által:
Sziasztok!
Január 4.-ei rendelésem még mindig folyamatban van a GA oldalán pedig megkaptam, én rontottam el valamit, vagy a rendszer gondolkodik?

#100024745

Írj kérlek emailt az info@-ra és utánanézünk.
 
Sziasztok!
Nem tudom jó helyre írok-e...
Ma beüzemeltem a wave box szülőkarantént.Akkora hangja van az áramlásnak,hogy zárt ajtó mellett is lehet hallani.Túl sok variáció nem volt az összeszerelésre.Van valami tippetek,hogy lehetne csendesebbre bírni?
 
Sziasztok!
Nem tudom jó helyre írok-e...
Ma beüzemeltem a wave box szülőkarantént.Akkora hangja van az áramlásnak,hogy zárt ajtó mellett is lehet hallani.Túl sok variáció nem volt az összeszerelésre.Van valami tippetek,hogy lehetne csendesebbre bírni?
kevesebb levegővel lassabban csorog a víz, így halkabb is, de sose lesz hangtalan
 
Állítottam a hozzátartozó szabályzóval,de a levegő szörcsög nagyon,ahogy a karanténba érkezik.Lecseréltem a végét egy darabka levegőztető csőre(pont méret:)),úgy hogy a vízbe lógjon pár centi mélyen,így halkabb lett sokkal.
Köszi a tanácsot.
 
Sziasztok!
Egy kéréssel fordulnék hozzátok!
A tetratec ex700 külső szűrőm elkezdett csöpögni a képen piros nyíllal jelzett helyről!
A kérdésem az lenne, hogy rendeljek csak simán egy pár csapot hozzá, vagy a komplett fejet? 2013.október.31. vásároltam!
View attachment 25028

A csaprendelés bőven megoldja a problémát, de lehet az is elég lenne, ha a tömítést cserélnéd. :)
 
Az egy okos ötlet, mivel ezeknél idővel azok a kis kampók megrepednek (meggyengülnek) és az is okozhatja a tömítetlenséget.
 
Montevidensis mikor érkezik saccra?

Jövő hét végén csinálnám a nagy akvárium rescape-et, múlt héten voltam a boltban még volt - örültem is neki -, most már nincs készleten. :(
3 cserép kellene majd kb., és kimegyek érte személyesen mert futárszolgálat egyenlő halál ennél a növénynél.
 
Montevidensis mikor érkezik saccra?

Jövő hét végén csinálnám a nagy akvárium rescape-et, múlt héten voltam a boltban még volt - örültem is neki -, most már nincs készleten. :(
3 cserép kellene majd kb., és kimegyek érte személyesen mert futárszolgálat egyenlő halál ennél a növénynél.

Tavasszal. Ebben a hidegben az összes vékony levelű novenyt tönkremegy :( Blyxa, vivipara, montevidensis
 
Back
Oldal tetejére