• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

En is a homokra, esetleg csigara tippelnek. Nekem Eheim duplacsap tomitese moge kerult egyszer homok. Kimosni en sem tudtam, vegul elemeire szedtem az egeszet, es csak amikor kiszedtem belole a tomitogyuruket es a golyot, akkor jott ki. Persze ettol fuggetlenul beprobalkozhatsz a garival.


Siker!!
Írtam a tetra ügyfélszolgálatára, ma reggel már kaptam is választ, érkezik egy csere csap! Meglepően gyorsan ment, nem kötözködtek hogy biztos ráléptem vagy valami.
 
Farokfoltos sziami van bent szerintem, de hetfon csorogj be az a tuti

Az milyen? Sziami algazo megvan, vagom melyik, de ez a farokfoltos ismeretlen elottem. Gugli sem segitett.

@Tibi az algazo gebek nalam ra se bagoztak soha a fonalra, pedig van vagy 6... Szoval Viktornal az igazsag

Dragon ko jott-e, kerdem en? :)

(Bocs, tolorol, ezert ekezet nelkul.)
 
Ne hagyd kint a teraszon mostanában. Persze, simán megfagyhat. Nem hiszem, hogy baja lenne tőle.

Nekem volt egy postás micro ami megfagyott és soha nem lett újra tiszta. Olyan opalosabb lett ha a nem fagyasztottat melle tettem. Meg ulepedett is. De hatása szerintem nem volt mérhetően rosszabb. Illetve fene se tudja hogy a kelatok mit csinálnak ha megfagynak, gondolom az sokkal erősebb kölcsönhatás mint amiket a fagyaskor kap.
Amit most Dennerle garnela fitt cseppeket kaptam is megfagyott. Remelem nem lesz baja.
 
A folyékony növénytáp meg tud fagyni? Ha megfagy utána lesz valami baja?

A táp fagyás szállítás alatt meglehetősen ritka. Ilyen jellegű visszajelzésből nagyon keveset kaptunk az elmúlt években.
Ahhoz tényleg olyan fagyok kellenek tartós (-15-20 fok), hogy az autóban is meg tudjon fagyni a táp. Baromi ritka.

Növénynél sokkal hamarabb történik sérülés.
 
A táp fagyás szállítás alatt meglehetősen ritka. Ilyen jellegű visszajelzésből nagyon keveset kaptunk az elmúlt években.
Ahhoz tényleg olyan fagyok kellenek tartós (-15-20 fok), hogy az autóban is meg tudjon fagyni a táp. Baromi ritka.

Növénynél sokkal hamarabb történik sérülés.

A cucc a hétvégét a GLS nel töltötte. Gondolom a kocsiban állt kint. Totál meg volt fagyva minden :) majd később ha hazaértem rakok fel egy képet a tetra kendő elbírt mindent mint egy deszka :). Ja az Ada hőmérő meg mikor kinyitottam 0 alatt volt néztem is hogy huu ha hűvös van kint.
 
Hello!
Az lenne a kérdésem,hogy lesz-e a közeljövőben ,a webshopban elérhető valamilyen fajta inline atomizer? Köszi.
 
Back
Oldal tetejére