• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Sziasztok!

A sagittaria subulata-t szabad nyírni, vagy csak ritkítani?
Amennyiben lehet nyírni, talajszinttől milyen magasságban érdemes, hogy az ottmaradt levélrészek ne legyenek csúnyák.
 
Sziasztok!

A sagittaria subulata-t szabad nyírni, vagy csak ritkítani?
Amennyiben lehet nyírni, talajszinttől milyen magasságban érdemes, hogy az ottmaradt levélrészek ne legyenek csúnyák.
Nyugodtan lenyírhatod. Én kb. 2 centis hajtásokat szoktam csak hagyni.
 
Sziasztok! Van némi ecset agám, így a kínai lilyt le szeretném cserélni. Néztem a honlapon a GW lillyt 12/16 11990,- ami 60-90 cm hosszú akvariumhoz ajánlott. De ahogy a képen látom a formája egy kicsit más mint a megszokott. Nem olyan öblösen kitaguló, hanem inkább folyamatosan vastagabb a cső. Nekem pont az áramlás tompitasa miatt kellene. Így a kérdés az lenne hogy melyik az előnyösebb forma? Ez vagy a másik öblösebb.
Koszi. Lehet off topic ide, ezesetben szánom bánom.


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
A poppy nulla áramlást csinál, ez a lényege. A GW üvegeket nagyon sokan használják/használjuk gond nélkül évek óta. Most néztem a netes fotót, frissítenünk kell, tökre nem így néz már ki az üveg, ennél sokkal öblösebb a kimenet.
 
Sziasztok érdeklődnék, hogy lecsapkodott* redmoor ágakkal, hogy álltok? Mindenféle girbegurba darabok kellenének.

*(scape-ből kimaradt darabokra gondolok ami nem kellett az adott kompozícióhoz és levágtátok)
 
Sziasztok érdeklődnék, hogy lecsapkodott* redmoor ágakkal, hogy álltok? Mindenféle girbegurba darabok kellenének.

*(scape-ből kimaradt darabokra gondolok ami nem kellett az adott kompozícióhoz és levágtátok)
nem igazán csinálunk ilyet. de a kupac alján mindig vannak különálló vékony ágak, amik szállításkor vagy válogatás közben letörnek, csak ezekért meg kell küzdeni
 
Sziasztok érdeklődnék, hogy lecsapkodott* redmoor ágakkal, hogy álltok? Mindenféle girbegurba darabok kellenének.

*(scape-ből kimaradt darabokra gondolok ami nem kellett az adott kompozícióhoz és levágtátok)

A héten volt egy német csapat ők egy halommal gyűjtöttek össze. Lehet emiatt kevesebb van per pill. De nagyon sok a red moor nem kizárt, hogy van még.
 
nem igazán csinálunk ilyet. de a kupac alján mindig vannak különálló vékony ágak, amik szállításkor vagy válogatás közben letörnek, csak ezekért meg kell küzdeni
A héten volt egy német csapat ők egy halommal gyűjtöttek össze. Lehet emiatt kevesebb van per pill. De nagyon sok a red moor nem kizárt, hogy van még.
Köszi srácok. Ha jólgondolom, és szeretnék ezekből egy csomagnyit akkor írjak az infókukacra :D
 
Sziasztok
Folyamatban egy rendelésem (#100025105), ma kaptam értesítést a GLS-től, hogy holnap érkezik a csomag. A rendelési visszaigazolásban ~3.500,- Ft-tal kevesebb összeg szerepel, mint amennyi az utánvét összege a GLS és a legutóbbi GA értesítés szerint. Utánanéznétek kérlek, hogy mi lehet? Köszi.
 
Sziasztok
Folyamatban egy rendelésem (#100025105), ma kaptam értesítést a GLS-től, hogy holnap érkezik a csomag. A rendelési visszaigazolásban ~3.500,- Ft-tal kevesebb összeg szerepel, mint amennyi az utánvét összege a GLS és a legutóbbi GA értesítés szerint. Utánanéznétek kérlek, hogy mi lehet? Köszi.
rendeléssel kapcsolatos dolgokat csak bent látjuk, csörögj be légyszi reggel és ránézünk
 
Sziasztok
Folyamatban egy rendelésem (#100025105), ma kaptam értesítést a GLS-től, hogy holnap érkezik a csomag. A rendelési visszaigazolásban ~3.500,- Ft-tal kevesebb összeg szerepel, mint amennyi az utánvét összege a GLS és a legutóbbi GA értesítés szerint. Utánanéznétek kérlek, hogy mi lehet? Köszi.

kreáltam egy ticketet a srácoknak. reggel sos megnézik.
 
Back
Oldal tetejére