• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tengeri Deep Blue

Majd kialakul. Nyomjad bele a növényeket!(y)
Úgy lesz! Már bubizunk :)
a8462458a5f74284d3ad747a6c3415d2.jpg
d4764df6ec51e1d9e51ae8749dca4478.jpg
3744f1be7d77e0cc82ae75dd3af1c8a9.jpg
82d0541454c8c0ce0d401c70af78d47a.jpg


Gesendet von meinem E5823 mit Tapatalk
 
Erre a hétre egy videó.


Gesendet von meinem E5823 mit Tapatalk
éjjel-nappal ennyire hullámzik? Így egy perc alatt is tengeribeteg lettem :)
azt tudtam hogy kell az áramlás, de hogy ennyire brutál azt nem gondoltam volna.
Galway-ben az akváriumban volt egy medence amiben a sziklás partot imitálták, ott nyomtak fél percenként egy köbméter vizet felülről a medencébe (hullám gyanánt), de úgy hogy a két méteres üveg felett is szállt a permet :)
 
éjjel-nappal ennyire hullámzik? Így egy perc alatt is tengeribeteg lettem :)
azt tudtam hogy kell az áramlás, de hogy ennyire brutál azt nem gondoltam volna.
Galway-ben az akváriumban volt egy medence amiben a sziklás partot imitálták, ott nyomtak fél percenként egy köbméter vizet felülről a medencébe (hullám gyanánt), de úgy hogy a két méteres üveg felett is szállt a permet :)
Igen, a korallok ugye a tengerben a hullámzó áramláshoz vannak szokva és ezt próbáljuk imitalni az akváriumba is. Az egyirányú aramlasban nem érzik annyira jól magukat.

Gesendet von meinem E5823 mit Tapatalk
 
Igen, a korallok ugye a tengerben a hullámzó áramláshoz vannak szokva és ezt próbáljuk imitalni az akváriumba is. Az egyirányú aramlasban nem érzik annyira jól magukat.

Gesendet von meinem E5823 mit Tapatalk
igen ezeket tudom, csak ennyire még nem tűnt fel máshol az áramlás. Az nagyon tetszik hogy a korallok mindig lengedeznek. Egyszer majd én is szeretnék egy tengerit csinálni, csak mindig elbizonytalanodok hogy képes lennék-e egyet üzemelni.
Addig nézegetem a fórumon és gyűjtöm az információkat. Még évek kérdése és felkészültnek fogom magam érezni :)
 
Back
Oldal tetejére