• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tengeri Deep Blue

Lehet hogy atsiklottam felette, de mi van a 200-as akvaval? Melyik GHL-t hasznalod?
Es meg egy kerdes: ez ugyan az lehet mint amit Te is hasznalsz?
image_show.jpg
 
A 200-ast megszüntettem és igen ilyen van nálam is.

Gesendet von meinem E5823 mit Tapatalk
Meg szabad kerdezni miert szuntetted meg? En pont egy nagyobbat tervezgetek egyenlore fejben.

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
 
Meg szabad kerdezni miert szuntetted meg? En pont egy nagyobbat tervezgetek egyenlore fejben.

Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
Mert nagy volt és sok macera. A mostani szinte magától megy :)

Gesendet von meinem E5823 mit Tapatalk
 
Ugyanilyeneim vannak nekem is. A zoanthusok olyanok egy tengeri akváriumban, mint egy virágcsokor, sok kis apró fejű virágokból. :)
Picit bővítettem én is a tengerimet. (Jelenleg is bővítés alatt áll). Lett egy holdfény doktorhalam és két banggai kardinálishalam.
gx8jzg65mxhhk8132ur1.jpg
 
Ugyanilyeneim vannak nekem is. A zoanthusok olyanok egy tengeri akváriumban, mint egy virágcsokor, sok kis apró fejű virágokból. :)
Picit bővítettem én is a tengerimet. (Jelenleg is bővítés alatt áll). Lett egy holdfény doktorhalam és két banggai kardinálishalam.
View attachment 43460
Vannak közeli képeid a zoakrol?

Gesendet von meinem SONY XZ1 mit Tapatalk
 
Nagyon szépek!
Most hány tengeris akváriumod van, és milyen méretekben/rendszerben? Az elmúlt pár napban elolvastam már minden bejegyzésed, és az időrendekkel nem vagyok tisztában.
Privátban kérdezhetek majd pár apróságot? :)
Köszi szépen! Négy tengeri és egy édesvizi.
90 literes a fő tengeri
30 literes az algarefugium. Ez a kettő össze van kötve.
25 Liter a hidegvizi
12 Liter a karejanemonas.

Itt is nyugodtan kérdezhetsz [emoji6]

Gesendet von meinem SONY XZ1 mit Tapatalk
 
A kis vízalatti világaim [emoji225] [emoji224] [emoji886] View attachment 42755

Gesendet von meinem SONY XZ1 mit Tapatalk
Akkor a nagy, automatizált már nincs meg, ha jól értem.

Az idézett képen, jobb oldalt látható tengerisről tudnál írni. Technikai paraméterek érdekelnének.

Szeretnék majd egy tengeris akváriumot összehozni, és ahhoz merítenék ihletet, szóval a későbbiekben is zargatnálak majd, mindenféle kezdő kérdésekkel.
Köszönöm!
 
Back
Oldal tetejére