• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter utcai

Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

ÜDV MINDENKINEK!

Én hétfőn voltam vásárolni a Vaspálya utcai boltban.
-Az 5kg-os palack 17000Ft
-A reduktor 6000Ft
-A 230V-os mágneskapcsololó pedig 2500Ft volt.
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

sista said:
-A 240V-os mágneskapcsololó pedig 2500Ft volt.

Ha vásároltok, 24V-osat vegyetek :!:
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

Nemtudom miért de annyi rém story volt már fennt fórumon hogy én nem mernék ilyen heggesztős cuccokat venni mert a végén az olcsóbb lesz a drágább. :(
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

Sid said:
Nemtudom miért de annyi rém story volt már fennt fórumon hogy én nem mernék ilyen heggesztős cuccokat venni mert a végén az olcsóbb lesz a drágább. :(
Megvan rá az esély. Valaki szeret hazárdírozni :lol: Nálam pl. tökéletes üzemel bő 1.5 éve. Nem ereszt, hisz az 5kg-os palackom nem rég fogyott ki és több, mint 1 évet kibírt :)
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

Sziasztok!

Valaki esetleg nem tud Nyíregyházán egy boltot ahol lehet venni 5kg-os Co2 palackot, na meg ahol fel is töltök? :)
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

csabi1987 said:
Sziasztok!

Valaki esetleg nem tud Nyíregyházán egy boltot ahol lehet venni 5kg-os Co2 palackot, na meg ahol fel is töltök? :)
Szia! Google-ban keress rá Messer, vagy Linde Nyíregyházára ezek a cégek foglalkoznak gázzal, náluk érdeklődj. Én találtam mindkettőt Nyíregyházán. Sztem tudsz bérelni, venni, és töltetni is náluk, ha van 5 kilósuk.
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

Megkérdeztem a Messer nyíregyházi töltőállomását, hát majdnem letoltak hogy ilyet kérdezek. :S
Nem lehet venni palackot mivel ez egy töltőállomás. :D De kölcsönözni lehet 31.990Ft a letétidíj + napi 92Ft+áfa. :D
De legalább töltenek 5kg-os palackot. :)
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

csabi1987 said:
Megkérdeztem a Messer nyíregyházi töltőállomását, hát majdnem letoltak hogy ilyet kérdezek. :S
Nem lehet venni palackot mivel ez egy töltőállomás. :D De kölcsönözni lehet 31.990Ft a letétidíj + napi 92Ft+áfa. :D
De legalább töltenek 5kg-os palackot. :)

Magyarország én így szeretlek.... :thumbdown:

Szerintem rendelj a a vaspalyabol.
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

csabi1987 said:
Megkérdeztem a Messer nyíregyházi töltőállomását, hát majdnem letoltak hogy ilyet kérdezek. :S
Nem lehet venni palackot mivel ez egy töltőállomás. :D De kölcsönözni lehet 31.990Ft a letétidíj + napi 92Ft+áfa. :D
De legalább töltenek 5kg-os palackot. :)
Ez kb máshol is így van. A Kinzo üzlet egy csodahely. Máshol nem is hallottam még ilyenről az országban. Max tűzoltópalack tűzoltós ismerősöktől, de azt necces később ismeretség nélkül tölteni.
Amit a Kinzonál megveszel, azt bármelyik Linde / Messer telepen cserélik. Itt Szolnokon 11 ezer ft az 5kg-os palack cseréje. Ha felküldöm pestre a Kinzohoz, kifizetem a futár oda-vissza útját (2x2500 Ft), kijön egy 10-esből és nem léptem ki a kapun. Na melyik éri meg jobban? ;)
Nem beszélve arról, hogy ha elkapnak co2 palackkal a csomagtartóban, a háklis rendőr még meg is büntethet, mert ezek szállításához tudtommal engedély kell.

Úgyhogy Kinzo a király minden szempontból :thumbup:
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

Proci said:
csabi1987 said:
Megkérdeztem a Messer nyíregyházi töltőállomását, hát majdnem letoltak hogy ilyet kérdezek. :S
Nem lehet venni palackot mivel ez egy töltőállomás. :D De kölcsönözni lehet 31.990Ft a letétidíj + napi 92Ft+áfa. :D
De legalább töltenek 5kg-os palackot. :)
Ez kb máshol is így van. A Kinzo üzlet egy csodahely. Máshol nem is hallottam még ilyenről az országban. Max tűzoltópalack tűzoltós ismerősöktől, de azt necces később ismeretség nélkül tölteni.
Amit a Kinzonál megveszel, azt bármelyik Linde / Messer telepen cserélik. Itt Szolnokon 11 ezer ft az 5kg-os palack cseréje. Ha felküldöm pestre a Kinzohoz, kifizetem a futár oda-vissza útját (2x2500 Ft), kijön egy 10-esből és nem léptem ki a kapun. Na melyik éri meg jobban? ;)
Nem beszélve arról, hogy ha elkapnak co2 palackkal a csomagtartóban, a háklis rendőr még meg is büntethet, mert ezek szállításához tudtommal engedély kell.

Úgyhogy Kinzo a király minden szempontból :thumbup:


Hogy bepromóztuk ezt a Kinzo üzletet :D Csodálkozik, hogy csak úgy viszik tőle z ország minden pontjára a palackokat hármasával :D
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

És ettől a Kinzo-tól lehet venni 5kg-os palackot? Úgyértem ha felhívóm őket telón hogy kell egy töltött Co2 palack, 5kilós, akkor küldenek egyet?
A másik dolog, Neked a futár tudja hogy mit visz? :D Vagy nekik van ilyen spéci futárszolgálatuk? :)
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

Proci said:
Amit a Kinzonál megveszel, azt bármelyik Linde / Messer telepen cserélik.:

És Linde palackot a Kinzonál cserélik? Nem tudjátok, hogy a 10 kg-os palacknak mennyi a cseréje?
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

csabi1987 : igen, lehet. Felhívod őket és másnap küldik.
5kg-os 17000+áfa + 2500 Ft futár.

End-ru: olyannyira cserélik a Linde palackot, hogy ők is Lindét adnak alapból.
10-es árát nem tudom.
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

inadsz said:
Hogy bepromóztuk ezt a Kinzo üzletet :D Csodálkozik, hogy csak úgy viszik tőle z ország minden pontjára a palackokat hármasával :D

Olyannyira :), hogy a csaj az üzletben rámnézett.. kb megállapította, hogy zéró overál.. Kezdtem, hogy co2 palackot szeretnék, és már válaszolt is, hogy akvarisztikai célra?.. :)
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

Proci said:
csabi1987 : igen, lehet. Felhívod őket és másnap küldik.
5kg-os 17000+áfa + 2500 Ft futár.

Ez a palack töltve érkezik? :)
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

csabi1987 said:
Proci said:
csabi1987 : igen, lehet. Felhívod őket és másnap küldik.
5kg-os 17000+áfa + 2500 Ft futár.

Ez a palack töltve érkezik? :)

Igen, töltve van.
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

Sziasztok!

Kinzo-tól rendelőktől kérdezném, minden alkalommal cserélik (tehát újat kapsz) a palackot ha újratöltetitek? Van rajta érvényes nyomáspróbáról címke?

Köszi
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

Hali!

Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy itt töltve küldik a palackot? Mikor kérdeztem akkor a hölgyike azt mondta hogy töltve küldik.
Csak azért kérdezem mert 2kilós palackot rendeltem ami meg is jött ma, csak 7kg az össz súlya. Kicsit keveslem. :)
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

csabi1987 said:
Hali!

Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy itt töltve küldik a palackot? Mikor kérdeztem akkor a hölgyike azt mondta hogy töltve küldik.
Csak azért kérdezem mert 2kilós palackot rendeltem ami meg is jött ma, csak 7kg az össz súlya. Kicsit keveslem. :)
Pedig szerintem az annyi.
Pár éve hónom alatt vittem végig fél pesten a kollégiumig. Ha több lett volna, biztos nem lettem volna ilyen vállalkozó kedvű:)
 
Back
Oldal tetejére