• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter utcai

Re: CO2 palack vásárlás - Messer

Gilgames said:
Tudja valaki, hogy Újpesten (1044 Váci út 117-ben) a Messernél lehet vásárolni CO2 palackot? Ha igen, akkor milyet? Illetve mit tudnak tölteni?

Két hete voltam ott melózni külsősként.Ugyan a kérdésedre nem tudok választ adni,mert nem kérdeztem,de ott aztán láttam mindenféle palackot.Jöttek mentek a kocsik a palackokkal,biztos,hogy eladó is van.Láttam a srácoknál egész kicsi fél,egy kilós palackokat is.Úgy láttam,hogy mind egyféle szabványos csappal van szerelve.
Egy telefont megér az információ....
 
Re: CO2 palack vásárlás - Messer

zsotyi said:
Gilgames said:
Tudja valaki, hogy Újpesten (1044 Váci út 117-ben) a Messernél lehet vásárolni CO2 palackot? Ha igen, akkor milyet? Illetve mit tudnak tölteni?

Két hete voltam ott melózni külsősként.Ugyan a kérdésedre nem tudok választ adni,mert nem kérdeztem,de ott aztán láttam mindenféle palackot.Jöttek mentek a kocsik a palackokkal,biztos,hogy eladó is van.Láttam a srácoknál egész kicsi fél,egy kilós palackokat is.Úgy láttam,hogy mind egyféle szabványos csappal van szerelve.
Egy telefont megér az információ....

Messernél telefonáltam, kapcsoltak is szorgalmasan ide, oda... még az oxigén osztályra is véletlenül, de nem volt aki meg tudta volna mondani a fél kg-os Papillon palack töltésének a lehetőségét.
Az volt a végső válasz, hogy előbb vigyek egyet és megmondják majd ott, hogy tudják tölteni vagy sem.
Ha így állunk akkor ez azt jelenti, hogy piaci rés van és talán megéri valakinek épp erre vállalkozni, vagyis akvaristáknak palackot töltögetni. Azt hiszem a Messernek nem nagy üzlet a mi kis co2 igényünk ezért nem lehet tudni mi a lehetőség náluk.
Így aztán az ember merjen venni kis palackot!
 
Miután én is akartam venni ilyen kicsit, én is érdeklődtem az üzletben ahol venni szándékoztam.Másnap kimentek és megkérdezték.Nem töltik meg.
Kár mert 1 literest kinéztem egy debreceni halasnál de nem merem megrendelni mert nem tudom hol töltenék meg.A 2 literes meg sehol nem fér el.
 
jojo said:
Miután én is akartam venni ilyen kicsit, én is érdeklődtem az üzletben ahol venni szándékoztam.Másnap kimentek és megkérdezték.Nem töltik meg.
Kár mert 1 literest kinéztem egy debreceni halasnál de nem merem megrendelni mert nem tudom hol töltenék meg.A 2 literes meg sehol nem fér el.

Próbáltátok már olyan helen ahol Tűzoltó palackokat szervizelnek, árulnak?
Itt debrecenben az ilyen kis palackokat eddig ilyen helyeken töltötték!Próba szerencse, pár telefont megér! ;)
 
Na most Te úgy érted, hogy kérdezzem meg ott, ahol a tűzoltó készülékeinket szervizelem? Vagyis a Tűzoltó utcában?-nem is rossz ötlet, évek óta oda járok és ez még meg sem fordult a fejemben. :idea:
Kösz az ötletért.
 
jojo said:
Na most Te úgy érted, hogy kérdezzem meg ott, ahol a tűzoltó készülékeinket szervizelem? Vagyis a Tűzoltó utcában?-nem is rossz ötlet, évek óta oda járok és ez még meg sem fordult a fejemben. :idea:
Kösz az ötletért.

Na erre én is kíváncsi lennék. Jó lenne ha nem kellene a világvégére járni a töltés miatt. :)
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

Milyen méretei vannak egy V.P.u-i 5 kg palacknak?magasság,szélesség?A papillon reduktor jó hozzá?Most készülök rendelni és szeretném tudni hogy megfelel e az én elvárásaimnak ill.hely miatt is.
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

Van több méret is. Van amelyik tömzsibb, van amelyik karcsúbb. A tömzsibb 68 cm. Sztem hívd fel őket, hogy mérjék le amit küldenek. Jó mindre a Papillon reduktor.
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

Rendben.Megtudakolom.Köszi :thumbup:
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

Sziasztok!
Tudnátok segíteni? Hol tudok venni ilyen "noname" mágnesszelepet? Ha valaki tudna intézni egyet, szívesen kifizetem, postát is természetesen, de egyelőre nem érné meg pestre furikázni! :shifty:
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

katroc said:
Sziasztok!
Tudnátok segíteni? Hol tudok venni ilyen "noname" mágnesszelepet? Ha valaki tudna intézni egyet, szívesen kifizetem, postát is természetesen, de egyelőre nem érné meg pestre furikázni! :shifty:

Én nemrég rendeltem tőlük, valahol a fórumon megtalálod az e-mail címüket is, privátban elküldhetem ha kell. Írtam nekik és megbeszéltünk mindent. A posta 1300 volt, és a feladás után másnap már meg is érkezett.
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

Sziasztok!
Tudtok ajánlani olyan helyet, ahol megfizethető áron lehet CO2 palackot venni? (Székesfehérvár és környékén, végső esetben még Bp. is belefér, ha annyira jó áron van arra)

Mivel náluk 30.000 Ft egy palack (töltve) és a legviccesebb az, hogy mindegy milyen méret, az ár egyforma. 5 kg-os palackot pedig nem lehet venni, csak bérelni napidíjért (!). :evil:
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

Boooooo said:
Tudtok ajánlani olyan helyet, ahol megfizethető áron lehet CO2 palackot venni?
A bolt, amelyről ez a topic szól nem jó? :) Házhoz szállítják vidékre is, ha jól tudom. Csak annak járj utána, hogy később tudod-e helyben töltetni.
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

oRphEus said:
Boooooo said:
Tudtok ajánlani olyan helyet, ahol megfizethető áron lehet CO2 palackot venni?
A bolt, amelyről ez a topic szól nem jó? :) Házhoz szállítják vidékre is, ha jól tudom. Csak annak járj utána, hogy később tudod-e helyben töltetni.
Én tudom helyben tölteni 10ezerért és ütött-kopott palackot kapok, magas otrombát.
Kinzo meg 5-ért hozza-viszi, a töltés 4500 és szép palackot kapsz. Háztól-házig hozzák-viszik, na érdemes foglalkozni ettől kezdve mással? ;)
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

Az említett üzletnek van honlapja? (vagy erről ne is álmodjak) :p
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

Boooooo said:
Az említett üzletnek van honlapja? (vagy erről ne is álmodjak) :p
Minden információ megtalálótó a boltról ebben a topikban.
Azért akad webshop is, talán ez az egy infó még nem szerepel itt:
http://webshop link moderálva/hegesztogep/oldal/vevoszolgalat
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

Sziasztok!


Vki tudna segíteni nekem, hogy ebben a hegesztéstechnikai szaküzletben kapható CO2 reduktorok jók e, vagy mindenképpen akvarisztikai oldalakon kínált pl. Papillon reduktort célszerű vásárolnom? Milyen hátulütői vannak? Igazából a vaspálya u. nincs túlzottan messze tőlem, és egy jó beszerzési lehetőségnek tűnik. Igaz maga a palackból a 2 kg-os tökéletesen megfelelne, de írtátok még az elején, hogy az nem mindig van, és nem tudják azonnal cserélni....
Köszönöm a segítségeket előre is!

Üdv,
Aston
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

Nigro said:
https://akvakertesz.hu/viewtopic.php?f=10&t=970&start=0&hilit=nem+akvarisztikai+reduktorok

Köszönöm Nigro a gyors válaszodat :) Itt mindig lehet új infókat találni, sajnos ezt a részt pont kihagytam :( Viszont így nem dobtam ki az ablakon egy hirtelen felindulásból a pénzem...igaz egy kicsit távolabb is kerültem a nagynyomású rendszertől :roll:

Köszi!
 
Back
Oldal tetejére