• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter utcai

Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

Akkor jó! :) Csak kicsit könnyűnek találtam én is. :)
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

csabi1987 said:
Hali!

Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy itt töltve küldik a palackot? Mikor kérdeztem akkor a hölgyike azt mondta hogy töltve küldik.
Csak azért kérdezem mert 2kilós palackot rendeltem ami meg is jött ma, csak 7kg az össz súlya. Kicsit keveslem. :)

A palackon rajta kell lennie az önsúlynak (tara). Ez alapján le tudod ellenőrizni, hogy mennyi töltet van benne.
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

Töltetett mostanában valaki 5 kg-s palackot? Arra lennék kíváncsi ,mennyibe kerül most egy ilyen palacknak a töltése , illetve hogy helyben megtöltik ,vagy cserélik?
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

N-emy said:
Töltetett mostanában valaki 5 kg-s palackot? Arra lennék kíváncsi ,mennyibe kerül most egy ilyen palacknak a töltése , illetve hogy helyben megtöltik ,vagy cserélik?
Jó ,akkor válaszolok is, mivel ma voltam náluk. Cserélik helyben 4000 magyar forint ellenértékben.
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

Egy kis update az üzlet árairól:
Én most rendeltem tőlük, de már 19 ezret mondtak az 5kg-os palackra. Korábban még 17-et írt valaki. Szóval vagy engem vertek át, vagy emelkedett az áruk :)
Szállításra is először 3-4 ezret mondtak, erre mondtam, hogy másoknak 2500-ért szállították, mire azt mondta a srác, hogy akkor legyen 2500 :D
Ja és megkérdeztem a korábban említett Messer Hungarogáz Kft.-t is, ami a Váci út 117.-ben található, de ott csak bérelni, vagy töltetni lehet palackot. Viszont azt gondoltam ki, hogy megveszem a kinzo szaküzletben és a messernél fogom töltetni, mert az közel van hozzám. Remélem így megoldaható.
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

szabi0101 said:
Egy kis update az üzlet árairól:
Én most rendeltem tőlük, de már 19 ezret mondtak az 5kg-os palackra. Korábban még 17-et írt valaki. Szóval vagy engem vertek át, vagy emelkedett az áruk :)
Procit idézve:

Proci said:
csabi1987 : igen, lehet. Felhívod őket és másnap küldik.
5kg-os 17000+áfa + 2500 Ft futár.
Nem tudom ebben mi nem volt világos:" 17000+áfa"? és akkor 19-ért miért nem jó?
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

N-emy said:
szabi0101 said:
Egy kis update az üzlet árairól:
Én most rendeltem tőlük, de már 19 ezret mondtak az 5kg-os palackra. Korábban még 17-et írt valaki. Szóval vagy engem vertek át, vagy emelkedett az áruk :)
Procit idézve:

Proci said:
csabi1987 : igen, lehet. Felhívod őket és másnap küldik.
5kg-os 17000+áfa + 2500 Ft futár.
Nem tudom ebben mi nem volt világos:" 17000+áfa"? és akkor 19-ért miért nem jó?

Ja azt elfelejtettem írni, hogy nekem már 19+áfát mondtak, és felajánlották okosba, hogy ha nem kell papír, akkor csak 19.
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

Azért azt hozzá kell tennem, hogy az árak nem, vagy csak minimálisan változtak az elmúlt években. Kis áremelkedés megérthető. Még így is jobb üzlet mint a Linde stb...
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

Én sem fikázni akartam a boltot, hiszen tőlük rendeltem, korrektek voltak és valószínűleg holnap meg is jön a palack. Csak azért írtam az összeget, hogy aki tőlük fog venni tudja, hogy mennyire számítson.
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

Sziasztok!

Boltban tényleg érdemes leméretni a palackoknak a súlyát. Első palackot 5hónapig használtam, mostani 3hónap alatt kifújt. Ma elugrottam új palackért és kértem hogy mérjék meg. Azt mondták lehetetlen hogy egyikben több, másikban kevesebb lenne. 4db 2kg palackot mértek meg, volt amelyikben 1,5kg volt a súlya másiknak pedig 2,3kg. Boltosok is értetlenül nézték hogy most mi van. Amúgy kiszolgálás és a bolt még mindig kiváló!

Palack töltöttségéről a bolt nem tehet mivel ők árulják nem pedig töltik!
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

Bizony-bizony. Én is ma cseréltettem a palackot még nyaralás előtt muszáj voltam lecserélni, az egész művelet 2 perc volt. Az 5 kilós palack cseréje 4000.-
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

inadsz said:
Bizony-bizony. Én is ma cseréltettem a palackot még nyaralás előtt muszáj voltam lecserélni, az egész művelet 2 perc volt. Az 5 kilós palack cseréje 4000.-

A Lindénél mindez 8-9000.- Ft...
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

atti76 said:
inadsz said:
Bizony-bizony. Én is ma cseréltettem a palackot még nyaralás előtt muszáj voltam lecserélni, az egész művelet 2 perc volt. Az 5 kilós palack cseréje 4000.-

A Lindénél mindez 8-9000.- Ft...

Pff :crazy:
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

atti76 said:
inadsz said:
Bizony-bizony. Én is ma cseréltettem a palackot még nyaralás előtt muszáj voltam lecserélni, az egész művelet 2 perc volt. Az 5 kilós palack cseréje 4000.-

A Lindénél mindez 8-9000.- Ft...
Szolnokon mindenféle pótdíjakkal valamivel 10ezer felett volt. Cserébe kaptál egy ütött-kopott palackot.
 
Re: CO2 palack vásárlás - Kinzo szaküzlet ex. Vajda Péter ut

Szolnokon mindenféle pótdíjakkal valamivel 10ezer felett volt. Cserébe kaptál egy ütött-kopott palackot.
Én XVII.-ker ben lakok és nekem is 10000 fölött akartak cserélni,megérte bemenni a vaspályába.Szerintem a gázfutár cégek házhoz hozzák 5-6 ezer forintból,nem tudom miért vannak ilyen árkülönbségek.
 
Igazad van. Csak emlékeztem, hogy minden nettóban van fent nála.... :)



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Back
Oldal tetejére