• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Aqua Journal digitális előfizetésben elérhető!

Mégis, hogy a viharba lehet előfizetni egy évre? Mert eddig csak a single példányokat találtam meg... :crazy: :crazy:
 
Megjelent a májusi szám! ;) A lap fő irányvonala az akvakertészetben használatos növények ismertetése (növényhatározó).
 
Itt is van a júniusi szám!! A két nagyakvárium megépítéséről képregényszerű beszámoló! ;)
 
Lenne egy-két kérdésem mielött elöfizetném a lapot (digi verzió). Az egyik, hogy viszzamenöeleg lehet-e számokat megrendelni, azaz jelen helyzetben 2012. szeptember elöttieket, valamint ha van elöfizetés és full access, akkor ki lehet-e nyomtatni az oldalakat? Pdf-hez, vagy hasonló dokumentum file-hoz kap/vesz az ember hozzáférést vagy amolyan online lapozgatós cucc ahol legfeljebb a printscreen segíthet...?

Köszönöm!

Robi
 
Lenne egy-két kérdésem mielött elöfizetném a lapot (digi verzió). Az egyik, hogy viszzamenöeleg lehet-e számokat megrendelni, azaz jelen helyzetben 2012. szeptember elöttieket, valamint ha van elöfizetés és full access, akkor ki lehet-e nyomtatni az oldalakat? Pdf-hez, vagy hasonló dokumentum file-hoz kap/vesz az ember hozzáférést vagy amolyan online lapozgatós cucc ahol legfeljebb a printscreen segíthet...?

Köszönöm!

Robi

Szia Robi!

Elérhetőek a korábbi számok és kinyomtathatóak!

Üdv.
Sanyi


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Szia Robi!

Elérhetőek a korábbi számok és kinyomtathatóak!

Üdv.
Sanyi


Sent from my iPhone using Tapatalk


Üdv Sanyi!
Köszönöm a gyors választ! Örülök, hogy ki lehet nyomtatni, mert valahogy én már csak ilyen "földhöz ragadt materialista" vagyok, szeretem a kézzel fogható dolgokat.

Ennek tudatában nagy valószínüséggel elöfizetek! (y)

üdv: Robi
 
Üdv Sanyi!
Köszönöm a gyors választ! Örülök, hogy ki lehet nyomtatni, mert valahogy én már csak ilyen "földhöz ragadt materialista" vagyok, szeretem a kézzel fogható dolgokat.

Ennek tudatában nagy valószínüséggel elöfizetek! (y)

üdv: Robi

Szerintem most nem lehet előfizetni, csak egy adott havi számot tudsz megvenni. Valószínűleg dec. környékén lehet ismét előfizetni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
most vettem észre, hogy már le is pergett az egy éves előfizum... azonnali intézkedést igényel.. ;)

ui: sajnos most az egy éves előfizu nem működik.. :(
 
Back
Oldal tetejére