• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Aqua Journal digitális előfizetésben elérhető!

:oops: Így már sokkal jobb :lol: már azt hittem én vagyok a hülye :idea: persze ettől függetlenül is lehet :mrgreen: .
 
Megjelent a decemberi szám! :clap: A fő téma: SZÍNEK (zöld-sárga-vörös) szerepe az NA akváriumokban.
 
Megjelent a januári szám! A a fő téma: fás elrendezések! Nagyon részletes és hasznos kis lap lett!! :thumbup:
 
És itt van a még újabb szám! :clap: :clap: :clap: :) Az akvakertészetben felhasználható növényekről és azok telepítéséről (filozófiájáról), valamint nyírásáról és gondozásáról egy átfogó kis mű! Ez aztán tényleg hasznos lehet minden kezdő és haladó csipesznyűvőnek! :thumbup:
 
Teljesen nem találtam meg, hogy hol kéne előfizetni a számokra. Ha most fizetnék elé akkor 12 hónapra lenne vagy az év végéig vagy megkapnám az eddigi 3 számot?
 
inadsz said:
Teljesen nem találtam meg, hogy hol kéne előfizetni a számokra. Ha most fizetnék elé akkor 12 hónapra lenne vagy az év végéig vagy megkapnám az eddigi 3 számot?

Gondolom úgy van, mint MO-on! Ha előfizetsz egy újságra, azt az adott időpontól számítva egy évig kapod!
 
Mindenkepp 1 evet kapsz. Gyerunk Dani a mostani szam is remek olvasnivalo ;)


Mi másról, mint iPhone-ról Tapatalk progival ;)
 
viktorlantos said:
Mindenkepp 1 evet kapsz. Gyerunk Dani a mostani szam is remek olvasnivalo ;)


Mi másról, mint iPhone-ról Tapatalk progival ;)

Ha megtalálnám a regisztrációs form-ot :mrgreen:
 
Ez a szám egyébként minden kezdőnek kötelező olvasmány lehetne! Nagyon sok hasznos infó van benne a növényekről, azok előkészítésétől egészen a gondozásukig.. Persze egy haladónak is nagyon jó átolvasgatni... :clap:
 
"Feltétlenül hasznos kifejezési technikák" címmel megjelent az új szám! Ez olyan olvasmányosra sikerült..
 
attibva said:
"Feltétlenül hasznos kifejezési technikák" címmel megjelent az új szám! Ez olyan olvasmányosra sikerült..

Azért jó volt végigpörgetni. Mindig találni benne hasznos infókat. :thumbup:
 
Back
Oldal tetejére