• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Április 29 - Scaper's Day 2

Ha arra gondolok, ott jobb oldalon felül nekem sem illik bele. Tul sötet, es kocka alaku. Jobb lenne, ha vilagosabb lenne es olyan formaja, hogy hatulrol lejtene elöre inkabb (szerintem legalabbis).
De ezt leszamitva, nalam tuti nyerö! Imadom, amikor ilyen köves scape-t dobtok össze, mindig nagy ütösre sikerül!:) Nagyon megy ez nektek.
Nem is ilyen volt a terv, de a kőkészlet mindig közbeszól.:(
25128049_f0ea1aa2b1e30318be14755108654d40_l.jpg
Ez volt és kész, de ha körbenövik a növények nem lesz gond vele( szerintem).
Azon gondolkodom valami mohát is lehetne oda rakni. Majd megálmodom.
 
Nem is ilyen volt a terv, de a kőkészlet mindig közbeszól.:(
View attachment 31670
Ez volt és kész, de ha körbenövik a növények nem lesz gond vele( szerintem).
Azon gondolkodom valami mohát is lehetne oda rakni. Majd megálmodom.
A rajzon is pont olyan, amilyenre gondoltam.
Ha esetleg eltörnétek egyet? Hátha kiadná....
Továbbra is szuper!:notworthy:
 
A rajzon is pont olyan, amilyenre gondoltam.
Ha esetleg eltörnétek egyet? Hátha kiadná....
Továbbra is szuper!:notworthy:
Ennél a kőnél a törés nem működik! Ha egy gömb alakút eltörsz két kocka lesz belőle! :):) Ezt már nem bántom!
 
Már amikor megcsináltuk tudtam, hogy hozzá kell nyúlni!
Sajnos megfelelő kő nélkül és a kapkodás miatt alul nem jött össze az a látvány amit gondoltunk. Jobb belátást( két lyukat akartam) a barlangba.
Az lett volna show!
Ezért kellett továbbgondolni, de szerintem így szupi lesz! Csak meg kell várni míg az aci kinő a megfelelő helyen, mert a jobboldali kő most erős egy kicsit.
Egy erős háttérvilágítással talán elő lehetne csalogatni azt a barlangot, de így is a kedvenc aki, gratulálok.
 
Sziasztok!

Nah akkor sorban most már a kamerás fotók

Team 4 - Kavicsosék

View attachment 31220Scaper's Day 2 - Team 4 - 2nd week by Viktor Lantos, on Flickr

View attachment 31221Scaper's Day 2 - Team 4 - 2nd week by Viktor Lantos, on Flickr

És egy közeli

View attachment 31222Scaper's Day 2 - Team 4 - 2nd week by Viktor Lantos, on Flickr

Nagyon jók az akváriumunkról a képek, mintha nem is lenne benne víz (persze a többi is tetszetős)!
Teszik hogy látszik jobb hátul a nagy szikla melletti rés.
Viszont az előtérben az Elatine nem igazán tért magához, azt szeretnénk sűríttetni, ha továbbra sem kap erőre!

A héten hosszú idő után végre kaptunk zselés pinnatifidát a Tropicatól.
Kérünk belőle a fákra!
Jott vegre rotala mini es most nagyon szepek
Ebből a növénykéből pedig a patak végébe hátra a jobb oldali partra terveztünk, ha azóta nem került oda más akkor kérünk ebből is!

Köszönettel!

A. csapat
 
Lassan a rajhalakon is gondolkodhatnak a csapatok :)
Még az építés során @Molnár Béla nekem a ruby tetrákat emlegette, abból is 25 db-ot, ha még most is így gondolja és ha van rá lehetőségünk, ez lenne a 2. csapat kérése.
Ma kicsit megigazítottam a növényzetet az akváriumban, már nem sütött be felülről a nap, mindent megmetszettem, rotalákat megdúsítottam a levágott darabokkal, a leesett riccardia pamacsokat visszaragasztottam. Valóban, a jobb első két fa kicsit hatradőlt, visszahúztam, úgy maradtak, de karbantartásnál mozgathatóak, ami jó, a többi teljesen fix. Alga ha volt is, most nincs, fekete gyökerek jól bírják. :)
 
Még az építés során @Molnár Béla nekem a ruby tetrákat emlegette, abból is 25 db-ot, ha még most is így gondolja és ha van rá lehetőségünk, ez lenne a 2. csapat kérése.
Ma kicsit megigazítottam a növényzetet az akváriumban, már nem sütött be felülről a nap, mindent megmetszettem, rotalákat megdúsítottam a levágott darabokkal, a leesett riccardia pamacsokat visszaragasztottam. Valóban, a jobb első két fa kicsit hatradőlt, visszahúztam, úgy maradtak, de karbantartásnál mozgathatóak, ami jó, a többi teljesen fix. Alga ha volt is, most nincs, fekete gyökerek jól bírják. :)

Köszi a szakszerű beavatkozást. Jövőhéten minden akváriumot fotózok majd, lássuk hogy haladunk :)
 
Ezekre a helyekre szeretnék egy kis riccardia pótlást kérni:
Nagyon fasza ez az átláthatóság a bevilágított hátsó résszel :notworthy: De nekem picit steril, ahogy a fehér háttér a fehér homokkal találkozik, megpróbálnám megtörni valamivel majd a végső fotó előtt. Apró kavicsok elhelyezésével bármilyen figura sziluettjét "kirajzolhatnátok" :D Nyusziét, vagy bármiét..
 

Attachments

  • horizont.jpg
    horizont.jpg
    783.9 KB · Megtekintések: 0
Utoljára módosított:
Nagyon fasza ez az átláthatóság a bevilágított hátsó résszel :notworthy: De nekem picit steril, ahogy a fehér háttér a fehér homokkal találkozik, megpróbálnám megtörni valamivel majd a végső fotó előtt. Apró kavicsok elhelyezésével bármilyen figura sziluettjét "kirajzolhatnátok" :D Nyusziét, vagy bármiét..

Kincsesláda a barlang mélyén? Egy hajó apró árbócai a távolban?:whistle:
 
Back
Oldal tetejére