• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Április 29 - Scaper's Day 2

A történet nem ért véget!:)
Kapott az aki egy updatet! Arra jártam hát megpiszkáltam!

Készítettem nap végén pár fotót róla

Itt látszik mi történt a módosítások alatt

Előtte:

33857461504_093dbdf853_h.jpgScaper's Day 2 - Team 1 - 2nd week by Viktor Lantos, on Flickr

utána

34353852570_5466bbc671_h.jpgScaper's Day 2 - Team 1 - 2nd week by Viktor Lantos, on Flickr

És egy totál

34576272992_0cc6e65ba2_h.jpgScaper's Day 2 - Team 1 - 2nd week by Viktor Lantos, on Flickr

(y)
 
A történet nem ért véget!:)
Kapott az aki egy updatet! Arra jártam hát megpiszkáltam!

Egy mobilos kép:

View attachment 31636

Hátul a kövek mögött aci lesz két oldalt. A kövek közé és a gyepbe ment egy kis crenata.
Határozottan jot tett neki az update, joval termeszetesebb lett igy a latkep. Eddig nem annyira jott be nekem ez a fennsik, tul sterilnek ereztem, de igy mar tetszik. :)
 
Határozottan jot tett neki az update, joval termeszetesebb lett igy a latkep. Eddig nem annyira jott be nekem ez a fennsik, tul sterilnek ereztem, de igy mar tetszik. :)
Már amikor megcsináltuk tudtam, hogy hozzá kell nyúlni!
Sajnos megfelelő kő nélkül és a kapkodás miatt alul nem jött össze az a látvány amit gondoltunk. Jobb belátást( két lyukat akartam) a barlangba.
Az lett volna show!
Ezért kellett továbbgondolni, de szerintem így szupi lesz! Csak meg kell várni míg az aci kinő a megfelelő helyen, mert a jobboldali kő most erős egy kicsit.
 
Már amikor megcsináltuk tudtam, hogy hozzá kell nyúlni!
Laci tudom így a távolból könnyű okoskodni,meg nem is láttam élőben pedig a képeken is brutál jól néz ki de Én még lent a kövek tövében is el tudnék képzelni szolidan egy kis zöldet.Hogy ez moha vagy fű formájában jelenik e meg az már szinte mindegy is lenne mert így a felső és alsó rész tok jó összhangban lenne.Nekem most a fókuszpont pont a zöld miatt az akvárium felső része pedig azok a barlangok is megérdemlik a figyelmet.(y)
 
Laci tudom így a távolból könnyű okoskodni,meg nem is láttam élőben pedig a képeken is brutál jól néz ki de Én még lent a kövek tövében is el tudnék képzelni szolidan egy kis zöldet.Hogy ez moha vagy fű formájában jelenik e meg az már szinte mindegy is lenne mert így a felső és alsó rész tok jó összhangban lenne.Nekem most a fókuszpont pont a zöld miatt az akvárium felső része pedig azok a barlangok is megérdemlik a figyelmet.(y)
Van lent is, de a moházás még hátravan.
Majd a srácok raknak bele, csak ki kell találnom hova.
 
Már amikor megcsináltuk tudtam, hogy hozzá kell nyúlni!
Sajnos megfelelő kő nélkül és a kapkodás miatt alul nem jött össze az a látvány amit gondoltunk. Jobb belátást( két lyukat akartam) a barlangba.
Az lett volna show!
Ezért kellett továbbgondolni, de szerintem így szupi lesz! Csak meg kell várni míg az aci kinő a megfelelő helyen, mert a jobboldali kő most erős egy kicsit.
Ha arra gondolok, ott jobb oldalon felül nekem sem illik bele. Tul sötet, es kocka alaku. Jobb lenne, ha vilagosabb lenne es olyan formaja, hogy hatulrol lejtene elöre inkabb (szerintem legalabbis).
De ezt leszamitva, nalam tuti nyerö! Imadom, amikor ilyen köves scape-t dobtok össze, mindig nagy ütösre sikerül!:) Nagyon megy ez nektek.
 
Back
Oldal tetejére