• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Április 29 - Scaper's Day 2

Végre megérkezett a héten az Elatine, ma pedig @Matyi kiegészítette az előteret (y)

1 hete

34885617586_36b8937bc3_h.jpgScaper's Day 2 - Team 4 by Viktor Lantos, on Flickr

és most

34648211440_d80db0d5c6_h.jpgScaper's Day 2 - Team 4 by Viktor Lantos, on Flickr

@Piga is bent járt ma és történt némi igazítás a 3-as akváriumon, így néhány nap múlva azt is lekapom.

2 task van ezen kívűl még a listámon. Az 1-es csapatnál moha bővítés. A 2-es csapatnál pedig a wallichii tuning leginkább fénnyel.
Mind a 4 akvárium szépen tartja magát. Reméljük a hosszú hétvégén is erre jövünk vissza. (y)
 
A tietek alatt pont elfogyott a co2 palack. Csereltem gyorsban.
Az akvariumok rendben a tietekhez a heten kell hozzanyulnunk.

Ja, jó lenne ha eltűnne már a rács. Arra járnék lehet egy követ is szerelék oda, de szerintem csak mohával is jó lesz.
Szerintem potyogna több is ha piszkálnánk!!
Amúgy szupik az akik! (y)
Köszi a képeket!
 
Sziasztok!

Ma voltam a "Szentélyben"!
Az akváriumunkban minden nagyon tiszta, üde, zöld, kivéve a Hygrophila pinnatifida, mert annak leírhatatlanok a színei!
A levéltöve és az indák mély bordó színben izzanak!
Valami hasonló élénk színű halakat tudnék elképzelni a medencébe (Endler guppi, Ötsávos-, vagy Vörös karcsú díszmárna, Espei rasbora).
@baropeter ,@hnorbi mit szóltok hozzá?

A többiek akváriuma is nagyon jól néz ki.
Béláék medencéje nagyon besűrűsödött, már nem lehet átlátni rajta.

A.ttila
 
Utoljára módosított:
Sziasztok!

Ma voltam a "Szentélyben"!
Az akváriumunkban minden nagyon tiszta, üde, zöld, kivéve a Hygrophila pinnatifida, mert annak leírhatatlanok a színei!
A levéltöve és az indák mély bordó színben izzanak!
Valami hasonló élénk színű halakat tudnék elképzelni a medencébe (Endler guppi, Ötsávos-, vagy Vörös karcsú díszmárna, Espei rasbora).
@baropeter ,@hnorbi mit szóltok hozzá?

A többiek akváriuma is nagyon jól néz ki.
Béláék medencéje nagyon besűrűsödött, már nem lehet átlátni rajta.

A.ttila

Hali!

Örülök, hogy minden rendben és az espei-re szavazok.
 
Tegnap a hét lezárásaként gyorsan körbelőttem az akváriumokat. Most 40 naposak. A hosszúra nyúlt hétvége nem volt túl jó (nekik, nekünk igen :) ), de szerencsére nagy gond nincs.

Sorban pattintom a képeket, mert még melózom rajtuk.

Team 4 - Kavicsos csapat

Nagyjából rendben. A macro fotózások közben vettem észre, hogy itt ott alga szálak vannak. Ezért a nagy mohagombócokat biztosan meg kell kicsit frizuráznunk egy következő karbinál.
Érdekes, hogy nem szalad semmi. Valószínűleg az új Amazonia Light talaj miatt. De sokkal komótosabban megy minden.

35028156832_f15c7fb960_h.jpgScaper's Day 2 - Team 4 by Viktor Lantos, on Flickr

35028155482_d1dbb4ec9b_h.jpgScaper's Day 2 - Team 4 by Viktor Lantos, on Flickr

35028157692_6673f8c360_h.jpgScaper's Day 2 - Team 4 by Viktor Lantos, on Flickr
 
Back
Oldal tetejére