• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Április 29 - Scaper's Day 2

Nekem is egyértelműen a 20mm körüli kép tetszik jobban, sokat hozzátesz a látványhoz a megnövekedett mélység és az oldaltükrözés... Többiek?
A fotós témához egyáltalán nem értek:Dde a lényeg, hogy látványra a második kép boszorkányosabb!
 
A Kavicsos csapat akváriuma szerintem a fentről lőtt képen jobban mutat, mint szemből, bár mindenhogy nagyon pöpec!
Na, persze a többi is remek alkotás.(y)
Csináltok szavazást a fórumozók között?
 
@viktorlantos lesz videó erről az eseményről is???
Az elsőről készült egy nagyon klassz összefoglaló ,bár akkor még nem volt élőzés.
Jó lenne látni egy összevágott videót a remek napról(y):whistle:
 
Az elsőről készült egy nagyon klassz összefoglaló ,bár akkor még nem volt élőzés.
Jó lenne látni egy összevágott videót a remek napról(y):whistle:

Az elsőről még nem volt live. Ott a rögzített azért kellett, hogy visszaadja a hangulatot.
Itt végig pörgött a kamera, amit bármikor vissza lehet nézni.
A live előnye, hogy brutál hosszú, hátránya, hogy a forrás anyag gyenge felbontású és egyetlen rendesen beállított rész sincs benne ami pl állványról bevilágítva lenne. Egy vágott filmhez kevés.
A live teljes hosszában visszanézhető bármikor.
 
Jelentem az első hetet túlélte minden akvárium. Ragasztások tartanak. Fák a helyükön. A növények megvannak.
Volt néhány vízcsere az akváriumokon, szombaton mindent rendben találtam. (y)

Jövőhéten beszórunk néhány algaevőt.

Kérdés a @talachi csapat felé. Látom be lett ültetve acicularis. Hagyjuk csak növekedni, vagy valamikor nyírjuk meg?
Szerintem kimászik a vízből majd :)
 
Jelentem az első hetet túlélte minden akvárium. Ragasztások tartanak. Fák a helyükön. A növények megvannak.
Volt néhány vízcsere az akváriumokon, szombaton mindent rendben találtam. (y)

Jövőhéten beszórunk néhány algaevőt.

Kérdés a @talachi csapat felé. Látom be lett ültetve acicularis. Hagyjuk csak növekedni, vagy valamikor nyírjuk meg?
Szerintem kimászik a vízből majd :)

Na szupi! Még nem láttam sajnos.
Nemsokára benézek. 18-án arra járok. Addig had növekedjenek és megdumáljuk.
 
@viktorlantos A mi akinkra "amanómentességet" szeretnék kérni! Nehogy rendetlenséget, vagy valami gondot okozzanak azok a buldózerek! :):)

Nem gond, de valószínűleg a fű algásodni fog. Nagyon közel van a fényhez. Valami levélváltás tuti lesz. És ha nincsenek bent algázók a homokot is nehezebb lesz rendben tartani.
Akkor a 2 LED-ből 1-et kikapcsolunk és megnézzük. Ha gond van hahózunk.
 
Jelentés a holdbázisról....

Team 1

Ilyen volt 1 hete

34026778230_6dd76ac7e8_h.jpgScaper's Day 2 by Viktor Lantos, on Flickr

Ma ilyen

34431111011_1f8c3d99c0_h.jpgGreen Aqua Showroom by Viktor Lantos, on Flickr

A csapat becsavart pár Acit. Az akvárium szépül, de a tálca szélér ragasztott moháknak most a legrosszabb. Sajnos nekik kell majd egy kis idő míg magukhoz térnek.
Otocinclus már van bent, hogy elűzze a rossz szellemeket :)

Szerkesztői komment:

A két fotó alapján úgy látom minden a helyén, nincs elmozdulás stb. Cool!
 
Back
Oldal tetejére