• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Április 29 - Scaper's Day 2

...

Ha valakinek nem jutott ADA Naptár a csapatból kérlek jelezzétek. Akkor még javában közvetítettünk amikor végeztetek így ez sajna kimaradt.

View attachment 30263

Én nem kaptam, de mikor elmentünk ti még nagyon dolgoztatok nem akartalak zargatni ilyennel benneteket. Szóval egy naptár jöhet. :)

A fotón még jó hogy Orsi van elöl, legalább valami esztétikumot is kínál a csapatkép... a sok kopi... :D
 
Én nem kaptam, de mikor elmentünk ti még nagyon dolgoztatok nem akartalak zargatni ilyennel benneteket. Szóval egy naptár jöhet. :)

A fotón még jó hogy Orsi van elöl, legalább valami esztétikumot is kínál a csapatkép... a sok kopi... :D
Ok, ok elég már a sok lájkból:) inkább az akvárium legyen előtérben...
Egyébként az én naptáram is ott maradt:rolleyes:
 
A naptárral az az egyetlen bibi, hogy elég nagy. És nagyon nem szereti a hajtogatást.
Ha felénk jár valaki örömmel odaadjuk, de küldeni nem fogjuk tudni. Esetleg ha nem esik útba, de ismerős erre jár stb. (y)
 
Közben a csapattal névben is megegyeztünk a scape-nek.
Úgy fogják hívni: Étretat (étrötá)
Miért ez a furcsaság? Bár nem volt inspiráció az ötlethez de van egy hely Étretat Normandiában , amihez végül nagyon hasonlít a kialakult képe az akinak.
Különleges, jól hangzik.
 
Back
Oldal tetejére