• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Április 29 - Scaper's Day 2

Belenéztem az élő közvetítésbe, később majd megnézem a teljes videókat is.
Mind a négy akvárium egészen különleges és egyedi lett (és ezt nem a közhely miatt írom, hanem valóban így gondolom), gratulálok a csapatoknak. A teljesen növényesített állapotokat még nem láttam mindegyikről, így kettő közül még nem tudtam dönteni, melyik lesz az én bajnokom. Várom a minőségi szemből-fotókat és gratulálok a GA-nak a szervezésért, a live videó is nagyon élvezhető lett a folyamatos narrációnak, többkamerás felvételeknek és az illusztrációknak köszönhetően.
 
Utoljára módosított:
Fantasztikus akváriumok készültek, valóban mind egy külön kis varázsdoboz lett, nagyon klasszak voltatok, gratulálok minden csapatnak, a GA csapatának pedig köszönet a szervezésért és az élő közvetítésért, aminek hála kicsit mindenki részese lehetett ennek az izgalmas rendezvénynek!(y)
 
Hulla vagyok :) Most értem haza, de szerintem egy nagyon jól sikerült kis eseményt volt, köszönhetően a vendégeinknek. Szép és különleges akváriumok születtek. Jövőhéten lövünk majd pár fotót. (y)

Köszi a GA csapatnak is akik egy erős szombati roham után még talpon bírták a hosszú műszakot :) :kiss:
 
Sziasztok!

Nagy öröm volt számomra, hogy részt vehettem a rendezvényen!
Egy időre úgy érzem a mai születésnapom lesz a legemlékezetesebb.

Remek csapattársakkal sikerült együtt dolgozni, innen is köszönöm Norbinak (@hnorbi ), Péternek ( @baropeter ) és végül de nem utolsó sorban tiszteletbeli kisegítő Csillagunknak, Csillának ( @star67 )!

Az eredeti elképzelést 90%-ban megvalósítottuk.
A kő fajtája lett más, mert nem akartunk olyat beépíteni, amit a többi csapat is választott.
A növények közül csak a kis méretű Rotala Macranda Red Mini hiányzott, a Hm-et, Parvulát, Láng mohát helyhiány miatt kihagytuk.
Kipróbáltuk az új tápanyag csökkentett Amazóniát, méretben-színben igazán kellemes benyomást keltett és mivel nem telepítettünk nagy igényű növényeket, reméljük elég lesz.
Szűken elég volt az idő is, bár attól tartottam hogy kevés lesz, miután nálam hónapokig tart csak a tervezés, de a csapattársak nagy magabiztossága segített túllendülni a korlátaimon.

Gratulálok a többi csapatnak is, igazán komoly építmények születtek!

Köszönet a GA Teamnak!

A.ttila
 
Nagyon örülök, hogy a Super csapat tagja lehettem;) és hogy végre személyesen is találkozhattam az avatar nevek mögött bújó igazi arcokkal. Leginkább azért vettem részt ezen a rendezvényen, hogy trükköket és fortélyokat "lessek el". Egy you tube video is sok mindent elmond de nem olyan részletességgel, mint amit az ember személyesen jelenlétével is megtapasztalhat.
Köszi fiúk!:rolleyes:
 
Sziasztok!

Nagy öröm volt számomra, hogy részt vehettem a rendezvényen!
Egy időre úgy érzem a mai születésnapom lesz a legemlékezetesebb.

Remek csapattársakkal sikerült együtt dolgozni, innen is köszönöm Norbinak (@hnorbi ), Péternek ( @baropeter ) és végül de nem utolsó sorban tiszteletbeli kisegítő Csillagunknak, Csillának ( @star67 )!

Az eredeti elképzelést 90%-ban megvalósítottuk.
A kő fajtája lett más, mert nem akartunk olyat beépíteni, amit a többi csapat is választott.
A növények közül csak a kis méretű Rotala Macranda Red Mini hiányzott, a Hm-et, Parvulát, Láng mohát helyhiány miatt kihagytuk.
Kipróbáltuk az új tápanyag csökkentett Amazóniát, méretben-színben igazán kellemes benyomást keltett és mivel nem telepítettünk nagy igényű növényeket, reméljük elég lesz.
Szűken elég volt az idő is, bár attól tartottam hogy kevés lesz, miután nálam hónapokig tart csak a tervezés, de a csapattársak nagy magabiztossága segített túllendülni a korlátaimon.

Gratulálok a többi csapatnak is, igazán komoly építmények születtek!

Köszönet a GA Teamnak!

A.ttila

Még egyszer boldog szülinapot, és ha ajándékba nem is vihetted haza, azért ez a TE akváriumod!
Ja, és akkor 91%-ban valósult meg, mert lángmoha végül bekerült egy dobozzal, kövekre ragasztva hátul fent a jobb és a bal felső sarkokba. Ha szépen beindul, majd meglátod!
Jó pihenést kapitány!;)
 
Sziasztok!

Nagy öröm volt számomra, hogy részt vehettem a rendezvényen!
Egy időre úgy érzem a mai születésnapom lesz a legemlékezetesebb.

Remek csapattársakkal sikerült együtt dolgozni, innen is köszönöm Norbinak (@hnorbi ), Péternek ( @baropeter ) és végül de nem utolsó sorban tiszteletbeli kisegítő Csillagunknak, Csillának ( @star67 )!

Az eredeti elképzelést 90%-ban megvalósítottuk.
A kő fajtája lett más, mert nem akartunk olyat beépíteni, amit a többi csapat is választott.
A növények közül csak a kis méretű Rotala Macranda Red Mini hiányzott, a Hm-et, Parvulát, Láng mohát helyhiány miatt kihagytuk.
Kipróbáltuk az új tápanyag csökkentett Amazóniát, méretben-színben igazán kellemes benyomást keltett és mivel nem telepítettünk nagy igényű növényeket, reméljük elég lesz.
Szűken elég volt az idő is, bár attól tartottam hogy kevés lesz, miután nálam hónapokig tart csak a tervezés, de a csapattársak nagy magabiztossága segített túllendülni a korlátaimon.

Gratulálok a többi csapatnak is, igazán komoly építmények születtek!

Köszönet a GA Teamnak!

A.ttila

Én is köszi a résztvételt, és hogy együtt építhettünk, srácok! Attila, neked utólag is boldog szülinapot még a maradék mai napra, a nagy munkában el is felejtettelek felköszönteni személyesen...

A GA-nak köszi a szervezésért,még több ilyet a jövőben is!
 
Most néztem meg a videókat. Nagyon örülök, hogy ismét láthattam olyan akvakertészeket, akikkel csak itt a fórumon beszélgetünk...
Végre vannak arcok is a nick nevekhez.
Le a kalappal a szervezés előtt, gratula az akváriumokhoz, respect a belefektetett munkáért!
Egy élmény volt!
Ráadásnak @danyi03 autóját is felbukkanni láttam ott a háttérben...pofás darab!
Egyszóval mindenkinek(y):notworthy::)
 
Norbi, lejött már a rengeteg ragasztó az ujjaidról? Nagyon önfeláldozó voltál, hogy vállaltad ezt a kényes munkát, nagyon szépen sikerült!(y)
A másik csapattársad, Péter meg pont ma ünnepelte a névnapját, úgy hogy neki is külön ajándék volt ez a nap!
Sok boldogságot neki is!:)
 
Back
Oldal tetejére