• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Akvárium fotózás

Az akvárium fotózásának elengedhetetlen kelléke az állvány.
Nos nekem egy gagyi volt amit sikeresen ripityára törtem így kéne vennem egy használható állványt.
Szerencsére választék van bőven csak hát az anyagi rész szab neki határt.(MAX.50 pénz)
Kinéztem pár pofás darabot de nem tudom melyik lenne az amire érdemes lenne beruházni.
Szerintem 5k os teherbírás szükséges és a minden irányba mozgatható fej.
 
Az akvárium fotózásának elengedhetetlen kelléke az állvány.
Nos nekem egy gagyi volt amit sikeresen ripityára törtem így kéne vennem egy használható állványt.
Szerencsére választék van bőven csak hát az anyagi rész szab neki határt.(MAX.50 pénz)
Kinéztem pár pofás darabot de nem tudom melyik lenne az amire érdemes lenne beruházni.
Szerintem 5k os teherbírás szükséges és a minden irányba mozgatható fej.

Linkeld be miket néztél és segítünk.
 
Az akvárium fotózásának elengedhetetlen kelléke az állvány.
Nos nekem egy gagyi volt amit sikeresen ripityára törtem így kéne vennem egy használható állványt.
Szerencsére választék van bőven csak hát az anyagi rész szab neki határt.(MAX.50 pénz)
Kinéztem pár pofás darabot de nem tudom melyik lenne az amire érdemes lenne beruházni.
Szerintem 5k os teherbírás szükséges és a minden irányba mozgatható fej.

Mindenképp erős, stabil legyen. Egy gyengébb halálra fog idegesíteni amikor használod, hogy akár a kamerához érsz és ugrik a cucc.
Nekem a régebbi manfrottom már lassan 15 éves. És most is olyan mintha új lenne. Egy jó cucc ezt bírja, pedig volt használva rendesen.

Most ott vannak az Induro-k, a Sirui.
Picit drágábban a Manfrotto, Benro.

Érdemes megnézned a használt piacot is. Index fórum fotó állvány. Vannak jó vételek.
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9061763
 
Van pár.
Manfrotto+MK294A3-D3RC2+3+szekcios+aluminium+allvany+3+utas+fejjel
Cullmann+Nanomax+460+allvany+RW20+3D+fejjel
Cullmann+Magnesit+522+allvany+3D+fejjel
Cullmann+Nanomax+460M+allvany+RW20+3D+fejjelmonopod+kozeposzlop
Vanguard+Alta+CA+204AP+aluminium+haromlabu+allvany+panormamafejjel
Slik+Pro+340DX+allvany
Slik+Pro+330DX+allvany
 
Használtan jókat lehet kifogni nekem is így lett a Giottos állványom amit már itthon nem forgalmaznak.
 
Szerintem találtam egy elég széles kőrben használhat állványt. Egy amatőr nem hiszem hogy tud olyan körülményt ahol ne állná meg a helyét, 8kg-os terhelhetősége remélem elég stabilitást ad egy 2.5kg-os felszerelésnek.
Manfrotto 190XPRO 4 szekcis alumnium llvny 3D fejjel (MK190XPRO4-3W) – informcik, vsrls – Digitcam.hu - DigitCam
@viktorlantos mi a véleményed ?

Nekem a kis Manfrotto állványom ennél lényegesen gyengébb de az elmúlt 15 évben tökéletes társ volt.
Talán csak az utóbbi években volt olyan érzésem, hogy váltani kellene ahogy egyre nehezebb gépeket használtam.

Teljesen jó váz szeretni fogod. A fej részt meg bármikor lehet cserélni másra is ha kényelmetlen vagy találsz jobbat.
Terepen meg gondolom erre is lehet akasztani súlyt, hogy stabilabb legyen.
 
Szerintem találtam egy elég széles kőrben használhat állványt. Egy amatőr nem hiszem hogy tud olyan körülményt ahol ne állná meg a helyét, 8kg-os terhelhetősége remélem elég stabilitást ad egy 2.5kg-os felszerelésnek.
Manfrotto 190XPRO 4 szekcis alumnium llvny 3D fejjel (MK190XPRO4-3W) – informcik, vsrls – Digitcam.hu - DigitCam
@viktorlantos mi a véleményed ?

Viszont ha már ezt nézed ma a Tripontban még fekete péntek van
Manfrotto 190 alu 4-sect horiz column + 3 way head - MK190XPRO4-3W - Állvány - Állványok és állványfejek - Fotótechnika - Tripont

:)
 
Ti,hogy csinäljätok,hogy a foton nem lätszik a felsö csik(az akvärium felsö pereme)?Ma probälgattam,es letakartam egy feher csikkal de nem segitet?Ötletek?Itt olvastam valahol,a letakaräst de nem vält be!Igaz csak az aki (4x39w)eredeti vilägitäsät hasznältam.
 
Ti,hogy csinäljätok,hogy a foton nem lätszik a felsö csik(az akvärium felsö pereme)?Ma probälgattam,es letakartam egy feher csikkal de nem segitet?Ötletek?Itt olvastam valahol,a letakaräst de nem vält be!Igaz csak az aki (4x39w)eredeti vilägitäsät hasznältam.
Van valakinek használható ötlete?
 
Ti,hogy csinäljätok,hogy a foton nem lätszik a felsö csik(az akvärium felsö pereme)?Ma probälgattam,es letakartam egy feher csikkal de nem segitet?Ötletek?Itt olvastam valahol,a letakaräst de nem vält be!Igaz csak az aki (4x39w)eredeti vilägitäsät hasznältam.
PS-al levágva esetleg?
 
Back
Oldal tetejére