• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA View - Videók az ADA Galériából

Sziasztok!

A szemináriumos videón a locsoló tömlőből vajon lágy víz folyik?

Valami anyag csak kellett ahoz a mohához, hogy feltöltés után is ott maradt a kövön (vagy a segítők tartották felváltva két hétig)!

Érdekelne a labdacsos strem elkészítésének receptje, módja!
 
A. Kavicsos said:
Sziasztok!

A szemináriumos videón a locsoló tömlőből vajon lágy víz folyik?

Valami anyag csak kellett ahoz a mohához, hogy feltöltés után is ott maradt a kövön (vagy a segítők tartották felváltva két hétig)!

Érdekelne a labdacsos strem elkészítésének receptje, módja!

Japánban a csapból is a lágy víz folyik, annyira elterjedt az akvakertészet :D

Ha jól beletapadt a moha akkor ott marad, nem használnak akkora áramlást, hogy lefújja.

A földlabdáról: viewtopic.php?f=20&t=1870&p=53676&hilit=wabi+kusa#p53676 ;)
 
Az is nagyon szép, bár az új projekt az elsőre hajaz majd :)

itt egy új vidi: (egy klinikán...)

 
Pff ez bitang még mindig. ;) Ebbe az akváriumba kb annyi növényt tettek, amit rendelni szoktunk a Tropica-tól :p

Amióta először láttam azon agyalok, hogy kb mennyi lehet egy ilyen akvárium. - Tőlünk is mindig ezt kérdezik a boltban ;)
Szerintem valahol 3-4 millio között lehet mindennel együtt plusz a szolgáltatás (berendezés stb). Persze az is lehet, hogy lényegesen több, de most kb ennyinek érzem.
 
Nah végignéztem, azért a szokásos poénok nem maradhattak el a végén. :lol:

Érdekes a filozófia, amit a berendezésről mondott. Nálunk most pont aktuális a szülés, hát el tudnék időzni egy váróban, ahol ilyen akvárium van az biztos. ;)
 
Vik, az biztos, hogy ez már nem a mi szintünk... Bár lehet a GA utcában lévő kastélyban is áll egy ilyen :)
Remélem amikor az otthonit tervezted, akkor a színeket haosnló elgondolásban alkottad meg, hogy a lakásotokban nyugalmat sugározzon a nejednek és a babának! :)
 
attibva said:
Vik, az biztos, hogy ez már nem a mi szintünk... Bár lehet a GA utcában lévő kastélyban is áll egy ilyen :)
Remélem amikor az otthonit tervezted, akkor a színeket haosnló elgondolásban alkottad meg, hogy a lakásotokban nyugalmat sugározzon a nejednek és a babának! :)

Abban a kastélyban egy ennél nagyobb aki van :shock:

Az itthoninak még fejlődnie kell, bekapott egy jó kis cyano támadást az elején és mostanság próbálom legyűrni. Még nem az igazi, de remélem 1 hónap múlva már buja növényzettel mutathatom meg. ;)
 
Brutális az aki!
Milyen vastag üvegből készült?
Fel volt töltve és nem hasasodott egy kicsit sem!(amennyire én láttam)
 
Back
Oldal tetejére