• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA View - Videók az ADA Galériából

Mondtam én hogy nem vesződnek szálankénti ültetéssel! Úgy nem is lehet ilyen erdőt csinálni!
 
talachi said:
Mondtam én hogy nem vesződnek szálankénti ültetéssel! Úgy nem is lehet ilyen erdőt csinálni!

hát lehet akkor ezeket az akikat megcsinálták így. szemináriumos vidiken ugyanezt megcsinálja az öreg csipesszel ;)
 
:eek: ez igen,jó sűrűn ülteti valóban.Ezen a vonalon haladva,akkor nekem még bőven ritka a Rotalám :mrgreen: . Akkor lehet hogy mehetne még bele,mondjuk vagy 6 cserép és abból is csak a legjava :D
 
viktorlantos said:
Csak így lehet, hogy 1.5 hónap után gyönyörű stem erdőik vannak az akváriumaikban. Iszonyat növény mennyiséggel dolgoznak.

Jaja! Látom hogy azért lehet így is!
Kell hozzá egy kis gyakorlat! Brutál hogy mennyire rutinból nyomja! Persze ő nem egy akit rendez be évente mint mi! :wtf:

Ha egyszer a 220 literesben így ültetnék én ki sem merném számolni a költségeket! 100 cserép növény?? :D
 
Baromi jók ezek a videók, egyetlen egy dolgot hiányolok: az a megnyugtató zene... Így zenei aláfestés nélkül valahogy olyan kis csonkák szegények :D (nem az akik...)
 
Fura ez a moha kérdés. Amano bácsit már párszor megszólták, hogy téves moha neveket használ időnként. ;)

Mindenesetre ő egyetlen mohát használ mindenhol. Fontinalis antipyretica. Forrásmoha.
Lehet azért nem elterjedt ez, mert alacsonyabb hőfok kell neki. Náluk ugye 22 celsius körül vannak az akik, ott jól érzi magát.
 
A forrásmoha jóval nagyobb leveleket hoz és kissé fás szárú, valamint a színe is a zöld sötétebb árnyalatát hordozza. Amano mester akijában látható mohák semmi jellegét nem mutatják "forrásmoha" mivoltuknak. Az öreg be akar vinni minket az erdőbe :D (moházni) .
 
N-emy said:
A forrásmoha jóval nagyobb leveleket hoz és kissé fás szárú, valamint a színe is a zöld sötétebb árnyalatát hordozza. Amano mester akijában látható mohák semmi jellegét nem mutatják "forrásmoha" mivoltuknak. Az öreg be akar vinni minket az erdőbe :D (moházni) .

Kellene hozni tőle egy adagot és elszaporítani. ;) Ha arra járok ígérem hozni fogok. :angel:
 
Ahogy néztem, a lávakő hajlamosabb bealgásodni, gondolom a porózus szerkezete jobban megtartja a mulmot.
 
Back
Oldal tetejére