• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA View - Videók az ADA Galériából

Mekkora ötlet így nyomkodni a talajba a táprudakat. (y)
Nehogy azt hidd.En koztudott,hogy ADA hivö, vagyok,de ez velehogy nem mukodik igazan.Nekem van ilyenem,mindig ki csuszik belole a taprud.Többszori probalkozasra sikerült a taptabit a talajba helyezni.De lehet en vagyok a bena.
 
Ha kiesik belőle a táprúd akkor tényleg nem az igazi. o_O
Gonodlom először belenyomod az eszközt mélyen a talajba aztán ahogy elkezded kinomyni belőle a táptabit akkor húzod is felfelé magát a "fecskendőt".
 
Nehogy azt hidd.En koztudott,hogy ADA hivö, vagyok,de ez velehogy nem mukodik igazan.Nekem van ilyenem,mindig ki csuszik belole a taprud.Többszori probalkozasra sikerült a taptabit a talajba helyezni.De lehet en vagyok a bena.
Én úgy látom,hogy a cső nyitott hosszanti irányban.Esetleg nem lehetne kissé összenyomni megfelelően a táptabi méretéhez?
Csak egy kósza ötlet,biztosan próbálkoztál ezzel.
 
Én úgy látom,hogy a cső nyitott hosszanti irányban.Esetleg nem lehetne kissé összenyomni megfelelően a táptabi méretéhez?
Csak egy kósza ötlet,biztosan próbálkoztál ezzel.
Meg nem probaltam.De eddig bele raktam az Iron Botomot es ahogy függölegesbe allitottam,ki csuszot belöle!Nagyon nem akartam feszegetni.
 
Nehogy azt hidd.En koztudott,hogy ADA hivö, vagyok,de ez velehogy nem mukodik igazan.Nekem van ilyenem,mindig ki csuszik belole a taprud.Többszori probalkozasra sikerült a taptabit a talajba helyezni.De lehet en vagyok a bena.


ADA - AQUA JOURNAL - NA GOODS REVIEW #5 Stick of substrate nutrients

Azért van a bevágás a szerszám végén, hogy picit össze tudd nyomni ha a táp tabi nem elég passzentos. Itt elég sokszor ilyen tizedes eltérés és máris kicsúszik. Ezeket a táptabikat meg nem lézerrel vágják.
 
Back
Oldal tetejére