• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA View - Videók az ADA Galériából

Micsoda ötlet (y) meg van színezve a zselé így könnyen látni hogy sikerült e lemosni mindet. Ott a pont.
 
Micsoda ötlet (y) meg van színezve a zselé így könnyen látni hogy sikerült e lemosni mindet. Ott a pont.

A fekete zselé nem újdonság, volt már ilyen az olaszoknál is. Lehet oka van amiért ilyen. Ezek a zselék mindenhol a növények igényeire vannak igazítva. Nem egyforma mindent tropica, dennerle vagy anubias esetén sem.
Én mondjuk utáltam leszedni ezt a növényekről korábban :) De a videó az karesz! :)
 
Ismét egy monstrum az elmúlt évből. Még Amano mesterrel....

Érdekes, hogy az árnyékolás miatt a széleket kövekkel töltötték meg kizárva a későbbi növények miatti szívást.
Repült a kezdetben még betelepített UG is.

Szuper lett szerintem, köszi a videot.
Sajnos itt mar nagyon latszott a mesteren a gyengeseg...le volt fogyva kegyetlenül. Alattomos egy dolog ez....:(
 
Az IAPLC esemény után néhány disztri lehetőséget kapott akváriumot építeni, amit később a galériában helyeztek el.
Minden kiválasztott disztri kapott maga mellé néhány segédet, együtt mégis könnyebb építeni :)

Időközben az első akváriumról elkészült a videó:
Adip az indiai disztributor és a szárnysegédei.... (y)

 
Back
Oldal tetejére