• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes A barlang

Nekem azért tetszik a scape, mert olyan "egyszerűnek" tűnik: mintha csak betettél volna két követ, talicskával utána borítottál volna némi földet, abból kinőtt valami és kész. Nem látszik benne az emberi kéz nyoma. (y)
Azt meg hogy nem sikerült a garnéla molekuláit, vagy legalább a sejtjeit egyenként lefotózni, már ne is haragudj... :LOL: Baromi ó képek lettek. :notworthy:
 
Köszi, a scapet illetően örök dilemmában vagyok, hogy melyik részletét miképp kellene megoldanom, ha a végeredményen ez az izzadás nem látszik annak örülök. A két domináns kő tényleg nagyon impozáns, viszik a tekintetet és így elterelődik a figyelem a hibákról. Most egy nagyobb szakasz végén járok, mostanában fogok készíteni egy végső teljes fotót, a sziklákkal kiegészített scaperől. Ezért fotózok mostanában ilyen sokat. Persze ezt csak akkor látjátok, ha megnézitek a képek készítési dátumát, pl. ez a három kép három különböző hét termése, azért egyszer majd remélem még jobban fog látszani a minta a szemükben. Érdekes lenne összehasonlítani, vajon különbözik-e ez egyedenként vagy fajonként?
 
WOW. Most nem a garnélákra :) A jobb oldal brutál jó lett. Egészen átformálta - a szememben - az arányokat.
 
Megint makró fotók, de most a garnélák kicsinyítése volt a cél::)

View attachment 17508

View attachment 17509

View attachment 17510

View attachment 17511
Szerintem több fórumtárs, köztük én is örülünk, ha sikerül egy normálisabb képet lőni a kis kedvencekről vagy az aksiról.
Te ezt jóval tovább vitted. Egy bubiban csinálsz kis képet egy kis garniról.
A meglátás es a kép is eszementül jó, versenytársa sincs. Minden elismerésem a tied ;) Very Very Big Like :)
 
Köszönöm a bejegyzésed, én is az a fórumtárs vagyok, a legtöbb képem nem sikerül.:( Állandóan gondolkozom, hogy miről nem készült még kép és így jutnak eszembe hasonló ötletek. A minőség ezeknél a képeknél nem tökéletes, de azért látszik, hogy mit szerettem volna megmutatni.
 
Back
Oldal tetejére