• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma A 160-as

Két dolgot gondolok ezzel a képpel kapcsolatban.
1. Vagy ez az akvárium hátulja
2 Vagy sokkal másabbat mutat szemből mint így ebből a perspektívából és leszűkítetted a kavics ágyat.

Valamelyiket eltaláltam? :) Egyébként egész pofás lett :)
 
Két dolgot gondolok ezzel a képpel kapcsolatban.
1. Vagy ez az akvárium hátulja
2 Vagy sokkal másabbat mutat szemből mint így ebből a perspektívából és leszűkítetted a kavics ágyat.

Valamelyiket eltaláltam? :) Egyébként egész pofás lett :)

Bal eleje:) Mást mutat valóban és tényleg átdolgoztam a meder részt :) Talált, süllyedt :)
 
Két dolgot gondolok ezzel a képpel kapcsolatban.
1. Vagy ez az akvárium hátulja
2 Vagy sokkal másabbat mutat szemből mint így ebből a perspektívából és leszűkítetted a kavics ágyat.

Valamelyiket eltaláltam? :) Egyébként egész pofás lett :)

Kíváncsi leszek a verseny fotóra és hogy sikerül-e azt a formát kihoznod a parvulákból is addig, jó kis felkészülés, tetszik a hozzáállásod is a dologhoz, látszik hogy mennyi gondolkodás és munka van benne :)
 
Ma ismét sikerült beszereznem két fajta növényt. Tényleg az utolsók :)

Buce wavy leaf és Lobelia cardinalis 'small form'. A buce haverom rendelésén keresztül érkezett GA-ból, a lobeliat a helyi erőktől vettem véletlen. Az hagyján, hogy én nem ismertem, de a boltban sem tudtak semmi okosat mondani a növény kilétéről. Szerencsére Viktor online volt és azonosìtotta gyorsan.

160d32449caf97e98569df98be34f605.jpg
6ac851850b3c7d2e37bf14341efd0ba9.jpg
d29b96ba0b8ee1fe3590d61bf438376d.jpg

Más! Úgy döntöttem, hogy veszek egy kis erőt magamon és ezentúl próbálok igényesebb képeket posztolni. Van egy Pana GH5-öm, ami nagyon praktikus erre a feladatra, mert wifin tudom egyből a telefonomra másolni a képeket. Igaz sajnos csak jpeg, de úgy gondolom, hogy erre a célra elég lesz.

Az akvárium szépen fejlődik, minden nap rakosgatok valamit, ami éppen eszembe jut.

A nyúlcsigától megválok (az egyik sajnos megadta magát), mert brutál pusztìtást végez az akváriumban. Nagyon nem egyezik az elképzelésünk, össze túr mindent és aránytalanul nagy is. Győrben átigazolható.
 
Köszi! 9-9:30ig megy a feldimmelés, 16-16:30ig a ledimmelés.

És nem zavar h a délután nagy részében sötét van bent? Bár gondolom úgy vagy otthon h a legtöbbet lásd. Nekem sokszor a 20 órai lekapcs is korai, mert nézegetném még. De ha még későbbre tolom a felkapcsolást akkor meg ha délutánra megyek akkor nem látom fényben az akvát. :) Nem egyszerű kérdés ez! :)
 
És nem zavar h a délután nagy részében sötét van bent? Bár gondolom úgy vagy otthon h a legtöbbet lásd. Nekem sokszor a 20 órai lekapcs is korai, mert nézegetném még. De ha még későbbre tolom a felkapcsolást akkor meg ha délutánra megyek akkor nem látom fényben az akvát. :) Nem egyszerű kérdés ez! :)

Nem, mert inkább addig vagyok otthon, no meg nekem az az akváriumnézős idő. Ettől izgalmas, majd nézem a következő nap, este már ne világìtson :)
 
Back
Oldal tetejére