• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma A 160-as

Máté! A növényeken nem az látszik, hogy "bénáztál"! Szerintem igen csak jó egészségnek örvendenek, szépen benőtték az egész akit.. Különösen tetszik a szűrő elrejtése, nagyon ötletes:woot: Gratula!
 
Máté! A növényeken nem az látszik, hogy "bénáztál"! Szerintem igen csak jó egészségnek örvendenek, szépen benőtték az egész akit.. Különösen tetszik a szűrő elrejtése, nagyon ötletes:woot: Gratula!

Köszi:) az utolsó képen totál át lett rendezve. A szűrőkamra kikerült, mert leomlott a kőfal. Nem tudtam, hogy a ragasztópisztoly vagy melegragasztó vagy hogyishìvják, nem bìrja a vizet :) Az utolsó képen már egy hydor prof 250 szűrte.
 
Ez a zselés növény a világ trollkodása. Eleredt az orrom vére mire elültettem mindent. Hál istennek velem nem cseszett ki. Mivel nagy az élet nálam, muszáj volt rögzìtenem valahogy a kis növényeket, hogy reggelre ne ússzon minden a tetején. Ismét a pillanatragasztóhoz nyúltam.

Úgy döntöttem, hogy indulok az akváriummal, szóval a nevezésig már nem mutatok róla teljes képet :)

77a533bf380eaaf98bc161e5936e49e8.jpg
c44760bfb5404eb00878881b3e8b27d4.jpg
 
Sok sikert! Reméljük, összejön valami jó kis helyezés. Ha nem, akkor is van egy szép akváriumod. Na de miért ne jönne össze? Nem? De. [emoji3]

Tapatalkkal küldve az én D5503 eszközömről
 
Sok sikert! Reméljük, összejön valami jó kis helyezés. Ha nem, akkor is van egy szép akváriumod. Na de miért ne jönne össze? Nem? De. [emoji3]

Tapatalkkal küldve az én D5503 eszközömről

Köszi! Igazából optimista vagyok, de nincs semmi elvárásom. Magamnak csinálom, mert szeretem. Biztos durva lesz a mezőny, rengeteg ennél sokkal profibb akváriummal. Meglátjuk, ami tőlem telt, azt megtettem. Adok még neki egy hetet dúsulni, aztán fotózok.
 
Ezt nézzétek mit találtam ma egy épìtkezés mellett. Frankón fel fogja dobni a medres részt.

View attachment 46955
Azért vigyázz, mit teszel bele! Lehet, hogy mérgező növény gyökere vagy vegyszerrel fertőzött. A nagyon vékony részek gyorsan elbomlanak és terhelik az akvárium vizét.
Ha mégis bele akarod tenni, akkor elő kell készíteni. Teljesen ki kell szárítani, letisztítani, utána áztatni, esetleg kifőzni, stb... A szárítás elég hosszú ideig tart, akár hónapokig is.
Nem akarom elvenni a kedved, de sokkal egyszerűbb és biztonságosabb venni megbízható helyről.

Tapatalkkal küldve az én D5503 eszközömről
 
Azért vigyázz, mit teszel bele! Lehet, hogy mérgező növény gyökere vagy vegyszerrel fertőzött. A nagyon vékony részek gyorsan elbomlanak és terhelik az akvárium vizét.
Ha mégis bele akarod tenni, akkor elő kell készíteni. Teljesen ki kell szárítani, letisztítani, utána áztatni, esetleg kifőzni, stb... A szárítás elég hosszú ideig tart, akár hónapokig is.
Nem akarom elvenni a kedved, de sokkal egyszerűbb és biztonságosabb venni megbízható helyről.

Tapatalkkal küldve az én D5503 eszközömről

Nem gondolnám, hogy pár vékony gyökér megmérgezné az akváriumot. Fának a gyökere, ezen annyira nem izgulok.
 
Back
Oldal tetejére